باغ بیشه, دکتر, یکی از اولین در ایالات متحده به ارائه coronavirus سریع آزمایش خون

باغ بیشه پزشک است که به احتمال زیاد یکی از اولین پزشکان در ایالات متحده شروع به ارائه سریع coronavirus تست غربالگری محبوب در آسیا است که می تواند به ارائه نتایج در عرض 10 دقیقه از طریق یک روش ساده fingerstick.

دکتر مایکل دائو 55 ساله داخلی که عمل دائو گروه پزشکی در سایگون در دو هفته گذشته به اداره 180 COVID-19 IgG/IgM سریع طلا تست های ارائه شده توسط PCL Inc., یکی از بزرگترین شرکت زیست فناوری در کره جنوبی.

سه نفر تست مثبت برای COVID-19 اما نمایش داده نمی هر گونه علائم و آموزش داده شد به خود قرنطینه دائو گفت که نتایج گزارش شده به مراقبت درمانی اورنج کانتی.

  • دکتر مایکل دائو نشان می دهد برخی از Covid-19 تست سريع او به دست آورد از کره جنوبی در دفتر کار خود در باغ Grove, CA, چهار, Mar 25, سال 2020 است. این تست با استفاده از یک قطره خون است و می تواند بازگشت نتایج در 10 دقیقه. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • دکتر مایکل دائو نشان می دهد برخی از Covid-19 تست سريع او به دست آورد از کره جنوبی در دفتر کار خود در باغ Grove, CA, چهار, Mar 25, سال 2020 است. این تست با استفاده از یک قطره خون است و می تواند بازگشت نتایج در 10 دقیقه. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • منفی Covid-19 سریع تست نشان می دهد یک خط مثبت خواهد بود دو یا سه خط – دکتر مایکل دائو در باغ Grove, CA. عکس روز چهارشنبه Mar 25, سال 2020 است. این تست با استفاده از یک قطره خون است و می تواند بازگشت نتایج در 10 دقیقه. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • Covid-19 سریع تست شامل تست کارت یک بار در زمان استفاده از لانست و راه حل. دکتر مایکل دائو او به دست آورد آزمون از کره جنوبی خواهد بود و استفاده از آنها در دفتر کار خود در وست مینستر, CA. عکس در باغ بیشه, Mar 25, سال 2020 است. این تست با استفاده از یک قطره خون است و می تواند بازگشت نتایج در 10 دقیقه. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • دکتر مایکل دائو نشان می دهد برخی از Covid-19 تست سريع او به دست آورد از کره جنوبی در دفتر کار خود در باغ Grove, CA, چهار, Mar 25, سال 2020 است. این تست با استفاده از یک قطره خون است و می تواند بازگشت نتایج در 10 دقیقه. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

دائو انتظار تحویل جمعه از 10,000 بیشتر کیت های آزمایش و سپس یکی دیگر از 2,000 ظرف چند روز آینده.

“موقعیت های اضطراری تماس بگیرید برای اقدامات اضطراری” گفت: دائو که ارائه شده است به کمک 50,000 آزمون های اضافی به اورنج کانتی و دولت برای خدمات عمومی کارکنان در معرض COVID-19 از جمله کارگران پستی افسران پلیس و اولین پاسخ دهندگان.

دائو گفت: چند اورنج کانتی پزشکان باید با او تماس در مورد ارائه آنها را با کیت است که تنها می تواند به دست آمده از طریق یک مجوز وارد.

سریع نتیجه تست سرولوژی در حال حاضر استفاده می شود به طور گسترده ای در سراسر آسیا به تشخیص coronavirus و شروع به تاخت و تاز در ایالات متحده

هفته گذشته به درخواست کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس دنور مبتنی بر AYTU علوم زیستی برنده اضطراری-استفاده از تایید سازمان غذا و دارو به واردات 100,000 تست سرولوژی, کیت از چین است.

FDA گفته است که “قصد ندارد به شی” به توسعه و توزیع آزمایش خون برای COVID-19 تجاری تولید کنندگان تا زمانی که FDA مطلع شده و بیماران را در درک این آزمون بررسی شده است توسط FDA.

کسانی که در اجرای آزمایش نیز مورد نیاز توسط FDA برای اطلاع رسانی به بیماران است که نتایج منفی حکومت نیست coronavirus عفونت به خصوص در کسانی که در تماس با ویروس و به دنبال تا تست با یک مولکولی تشخیصی باید در نظر گرفته شود برای رد کردن عفونت برای کسانی که تا به حال در تماس با این ویروس.

“نتایج تست آنتی بادی باید استفاده نمی شود به عنوان تنها اساس برای تشخیص و یا رد” coronavirus عفونت و یا برای اطلاع رسانی به عفونت وضعیت FDA گفت. نتایج مثبت می تواند با توجه به گذشته یا در حال حاضر عفونت با دیگر coronavirus گونه است.

دائو گروه پزشکی شامل FDA تکذیبنامهها خود در Facebook صفحه لیست سرولوژی خدمات آزمون.

سرولوژی در مقابل تست PCR

تست سرولوژی نسبتا ساده است و نیاز به تنها یک قطره خون از طریق یک fingerstick فقط برای چک کردن قند خون در بیماران مبتلا به دیابت دائو گفت. خون است قرار داده شده در مخزن از کیت تست را کارتریج. سپس دو قطره از راه حل های قرار داده شده در همان مخزن. نتایج تست در دسترس هستند در حدود 10 دقیقه است.

افراد ملزم به پارک پشت دائو و باقی می ماند در وسایل نقلیه خود را در حالی که کارکنان خود انجام آزمون.

آزمون اداره دائو متفاوت است و از شایع ترین COVID-19 تشخیص روش به نام روش واکنش زنجیره تست یا PCR. که آزمون با استفاده از یک سواب پنبه مانند یک غول, Q-tip و به جمع آوری نمونه از بینی یا گلو و سپس به بررسی مواد ژنتیکی برای این ویروس خاص نشانگر.

ترین تست در آمریکا انجام شده است این راه و 16 labs که دریافت کرده اند اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا در حال تهیه تست PCR.

دیگر به نام تست سرولوژی مانند یک اداره دائو چک خون برای آنتی بادی است که نبرد coronavirus و بیشتر در چین و سنگاپور و کره جنوبی.

“این یک ابزار خوب برای افراد با علائم و یا حداقل علائم که ممکن است غافل شده اند آلوده” دائو گفت.

هر آزمون دارای مزایا و معایب آن ، آزمایش خون می تواند نقطه آنتی بادی در افرادی که علائم خفیف و بهبود — با ارزش را به مقامات بهداشت عمومی در تلاش برای ارزیابی چگونه به طور گسترده ای ویروس واقعا گسترش — در حالی که تست PCR تشخیص تنها فعال بیماری در بینی و گلو. تست PCR نمی تواند تعیین اگر یک فرد یک حالت خفیف COVID-19 و پس از آن بهبود یافت.

اما هر دو آزمون می توانید از دست این ویروس صورت گرفته خیلی زود است. تست PCR می تواند تولید منفی کاذب صورت گرفته قبل از بار ویروسی سود کافی جرم و آزمایش خون می تواند منفی کاذب به دلیل آن می تواند بدن یک هفته یا بیشتر به تولید به اندازه کافی آنتی بادی به ثبت نام.

مراکز کنترل بیماری گفت: کار اولیه به منظور توسعه یک آزمایش خون در آمریکا در جریان است اما آن را برخی از زمان.

تست و تشخیص زود هنگام

وجود دارد مهم بهداشت عمومی نقش برای تست سرولوژی, اما آن را متفاوت از PCR نقش گفت: Philip L. Felgner مدیر UC Irvine را واکسن مرکز تحقیق و توسعه و پروتئین Microarray آزمایشگاه ها و امکانات آموزشی است.

“هستند بسیاری از افراد آلوده که بدون علامت وجود دارد گسترش این ویروس و این که چه چیزی باعث این شیوع” Felgner گفت. “ما لازم نیست به اندازه کافی تست PCR برای شناسایی افراد بیمار در حال حاضر بسیار کمتر از افراد بدون علامت تا افراد بدون علامت در حال عبور از عفونت به نزدیک خود را تماس با ما.

“ما نیاز به یک آزمون است که ما می توانید استفاده کنید در افراد سالم برای پیدا کردن که یک پخش این ویروس و این که در آن آنتی بادی تست مفید خواهد بود. آن را به یک هدف کاملا متفاوت است. اگر یک فرد در تلاش است تا فروش آنتی بادی آزمایش برای تشخیص بالینی آن را قطعا مورد تایید نیست. آن را برای این منظور است.”

Felgner در حال کار بر روی تحقیقات سرولوژی با استفاده از آزمایش بر روی نمونه خون از واشنگتن که در آن COVID-19 اولین فوران در ایالات متحده برای تعیین چگونه گسترده عفونت واقعا در جامعه است.

“آنچه که ما نیاز به انجام با آزمايشهاي است بررسی مکان برای پیدا کردن چه مقدار از شدت این ویروس در یک محیط” Felgner گفت. “اگر ما به شهر نیویورک در حال حاضر و فقط اندازه گیری دمای مردم در جامعه خود پاسخ آنتی بادی در حال رفتن به بالا نسبت به جایی مثل نبراسکا که در آن هیچ چیز به نظر می رسد اتفاق می افتد.

“این چیزی است که تست سرولوژی برای خوب است. آن را نمی باید مورد تایید FDA — این بهداشت عمومی ابزار برای تعیین چقدر است, گردش در محیط زیست است.”

این ابزار اجازه می دهد تا مقامات بهداشت عمومی به خوب بکار بردن بیشتر از یک قلم از پتک. مقامات بهداشت عمومی می توانید با استفاده از تست سرولوژی با دقت اشاره کردن دقیقا همان جایی که عفونت رخ داده در جامعه و پس از آن موضوع شدید پناهگاه در محل اقدامات در آن جوامع است.

“آن را مانند چیزی که ما در ایالات متحده, که در آن همه از کالیفرنیا است که در پناهگاه در محل” Felgner گفت. “این احتمالا لازم نیست بیش از همه, اما ما نیاز به یک آزمون به دانستن که در آن شیوع دارد.”

که در آن آزمایشات سرولوژی هستند مفید است. “اگر یک فرد در تلاش است تا فروش آنتی بادی آزمایش برای تشخیص بالینی آن را قطعا مورد تایید نیست. آن را برای این منظور,” او گفت:.

دا: دائو ساخت نه ادعاهای دروغین

دائو گفت: زمانی که او برای اولین بار ارسال شده است اطلاعات خود را در کلینیک Facebook صفحه جزئیات برنامه را تست سرولوژی در دسترس برای $49 اهدا و رایگان برای کسانی که نمی توانیم به پرداخت او محاصره شد و با شک و تردید عصبانی نظرات.

“شما در حال استفاده از مردم بسیار می ترسم محیط زیست و تلاش برای ایجاد پول آنها می گوید:” به نظر تماس تلفنی با دکتر “مانده است.” پاسخ از دائو حساب گفت: “حسادت احمقانه جهل” است که در تنظیم کردن بیشتر خشم و فحاشی. وجود دارد ده ها تن از دیدگاه زبان انگلیسی و ویتنامی.

“من ناراحت شد از منفی از برخی از افرادی که واکنش نشان دادند اما من دلسرد نمی کند چرا که من بسیاری از تماس های تلفنی به تشویق من برای ادامه به انجام کار خوب برای جامعه از دیگر پزشکان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دوستان و بیماران” دائو گفت. “برای اولین بار احساس می کنم مثل من می خواهم به چیزی به جامعه ما است.”

اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه محقق به صحبت کرد دائو و مصمم او نیست ساخته شده است هر گونه ادعاهای دروغین در مورد آزمایشات سرولوژی, گفت: سخنگوی کیمبرلی Edds.

FDA گفت: آن شروع به دیدن غیر مجاز جعلی کیت های آزمایش که به بازار عرضه شده آزمون برای COVID-19 در خانه است “به طور فعال و به شدت نظارت بر بازار برای هر شرکت بازاریابی محصولات با جعلی coronavirus (COVID-19) تشخیص, پیشگیری و درمان ادعا می کند.”

مصرف کنندگان باید بدانند که FDA مجاز هر self-administered صفحه اصلی-تست COVID-19. “FDA می بیند بهداشت عمومی ارزش در گسترش و در دسترس بودن COVID-19 تست طریق امن و آزمایش دقیق که ممکن است شامل مجموعه خانه و ما به طور جدی با تست توسعه دهندگان در این فضا” FDA در بیانیه ای گفت.

جعلی ادعای سلامت آزمون و محصولات می تواند خطرات جدی بهداشتی در نگهداری از بیماران به دنبال مراقبت و یا به تأخیر انداختن لازم است درمان های پزشکی با توجه به FDA.

فقط شنبه شب وزارت دادگستری ایالات متحده اعلام کرد دستگیری کیت لارنس Middlebrook 53 ساله را با آدرس در وستوود ساحل نیوپورت و موریتا در فدرال تقلب اتهام وی از سوی مامورین او بینی سرمایه گذاری در یک شرکت است که در بازار خواهد بود coronavirus-پیشگیری قرص و تزریقی درمان است.

Felgner از UCI احساس می کند که مانند آنفولانزا — این ویروس آلوده خواهد شد با ما برای مدت زمان طولانی. آن را به گردش دوباره در سال آینده, او پیش بینی کرد اما نمی توان به عنوان بد به دلیل از ابزار است که می خواهد در محل توسط آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>