Gambhir, Lee رد ایده تقسیم T20s به چهار نوبت

New Delhi, مه 4:
سابق هند, درب بازکن, Gautam Gambhir و استرالیا سرعت عالی برت لی رد کرده اند ایده تقسیم T20 مسابقات به چهار نوبت.
شده اند وجود دارد مذاکرات به تازگی در مورد تقسیم یک T20 بازی به چهار نوبت به عنوان کریکت همچنان به نوآوری.
“من اعتقاد زیادی است که ما باید تقسیم T20 کریکت در دو نوبت. من فکر می کنم, Sachin Tendulkar در جایی به یک پیشنهاد است که ما می توانید سعی کنید انجام آن را با 50 اور است که باعث می شود بسیاری از حس چون شما رو 25 اور (هر)” Gambhir گفت: در ورزش ستاره نشان می دهد کریکت متصل می شود.
لی یکی از سریعترین پرتاب به بازی بازی گفت: “می خواستم به نگه داشتن چیزهای خاصی سنتی است.
“من برای همه T20 cricket, آیا آن را در لیگ برتر هند یا بزرگ باش به برخی از استعداد در مورد آن برخی از هیجان را به مردم به بازی” لی گفت.
“اما وجود دارد برخی از چیزهایی که شما می خواهید به نگه داشتن سنتی وقتی که می آید به کریکت و من فکر می کنم داشتن چهار نوبت است که کمی بیش از حد. من هنوز هم فکر می کنم این همیشه خوب برای دیدن یک هدف و تلاش و تعقیب و گریز است که هدف پایین و یا دفاع از آن,” او اضافه شده است.
صحبت در مورد تقسیم یک dayers را در چهار بخش Gambhir گفت: “آن نیز احتمالا طول می کشد به بازی شیر یا خط دور و همچنین به دلیل در برخی از شرایط بازی شیر یا خط نقش بزرگ و من کاملا به نفع است که به عنوان خوبی.
“اما نه در T20 cricket آن را بیش از حد کوتاه و فرمت وجود دارد به سختی هر زمان. تقسیم آن به 10 اور هر یک خواهد بود بیش از حد کوتاه یک زمین باز یافته” جام جهانی برنده درب بازکن گفت. PTI

مقاله قبلیمن هنوز مشتاق و با انگیزه به بازی در هر سه فرمت: Du Plessis
مقاله بعدیراه آهن اتحاد یارانه 85 درصد کرایه برای کارگران مهاجر: BJP

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>