ایرانیان در Tyler بسته بامداد سهشنبه در میان گزارش از اعتراض

گالری در تایلر در کنار رودخانه بسته شده و اوایل روز سه شنبه, ژوئن 2, در انتظار یک اعتراض که ظاهرا به ثمر می آیند.

بازار برنامه ریزی شده بود باز تا 7 بعد از ظهر توقیف در ساعت 2 بعد از ظهر گفت: افسر Ryan Railsback یک رودخانه سخنگوی اداره پلیس. تمام ورودی به پارکینگ و گاراژ پارکینگ مسدود شد و پلیس گشت خارج از مرکز.

هیچ کس در بازار مدیریت می تواند از نظر شنبه ،

پست در رسانه های اجتماعی نشان داد که در اعتراض به مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس بود برای شروع در 3 p. m. اما از 4 بعد از ظهر وجود دارد پلیس در صحنه اما هیچ تظاهرکنندگان Railsback گفت.

بسیاری از کسب و کار در سراسر تایلر خیابان ظاهر می شود باز در آن زمان.

گالری در Tyler باز کرده بود تا در مه 26 بعد از رمان coronavirus محدودیت برداشته شد.

خاموش کردن بازار شنبه به دنبال یک ضد پلیس در اعتراض به, در مرکز شهر ریورساید روز دوشنبه به خود جلب کرد که حدود 6000 نفر و منجر به دستگیری هفت خرابکاری و اقدام به غارت و چپاول. اعتراض صلح آمیز بود تا زمانی که تظاهرکنندگان بودند که مجاز به ماندن در یک ساعت گذشته 6 p. m. Riverside County حکومت نظامی شروع به پرتاب بطری های آب و روشن آتش بازی در افسران که در تلاش برای به دست آوردن آنها برای پراکنده کردن.

تعدادی از کسب و کار در نزدیکی کتابخانه در 3500 جلوگیری از ماموریت مسافرخانه خیابان در حال سوار کردن خود ویندوز از جمله روباه مرکز هنرهای نمایشی. عمومی گاراژ پارکینگ بسته شد و کنار خیابان ها بسته شد. خرابکاری برچسب مواد غذایی آزمایشگاه روباه و ولز فارگو شعبه بانک در میان دیگران و تلاش برای شکستن در یک فروشگاه تلفن بعدی به بانک.

آسیب دیده می شود در داخل یک فروشگاه CVS در بازار و خیابان در ریورساید در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است. در اعتراض به مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, مردم, شکست را به فروشگاه برده و کالا. (برایان Rokos مطبوعات-سازمانی/SCNG)

یک CVS فروشگاه در بازار خیابان غارت کردند. پلیس گفت: مردم انجام armloads کالا به خصوص دارو و مشروبات الکلی.

پنج بزرگسال و دو نوجوان گرفته شد به بازداشت دوشنبه برای عدم اطاعت از قانونی پراکندگی سفارش Railsback گفت. نوجوانان منتشر شد به والدین و بزرگسالان ارسال شده در اوراق قرضه و یا آزاد شدند در تعهد خود را بعد از آن در شب است. هیچ یک از آنها شناسایی شدند.

Riverside County Sheriff چاد بیانکو گفت هیچ برنامه ای برای دیگری countywide شنبه مقررات منع رفت و آمد شب و شهر ریورساید نیز تا به حال هیچ برنامه ای برای تماس برای یک.

شهر Moreno Valley دستور داد مقررات منع رفت و آمد از 8 بعد از ظهر سه شنبه تا ساعت 6 صبح روز شنبه با استناد به نگرانی های ایمنی عمومی. هیچ برنامه های مشابه شده بود اعلام کرد از طریق وب پورتال از سایر شهرداری ها در غرب رودخانه شهرستان از اواخر بعد از ظهر.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>