کهکشان طول می کشد نگاه جدید به هوستون برای باز کردن فصل

بسیاری تغییر کرده است از آخرین باری که کهکشان پا بر روی زمین در یک به طور منظم فصل مسابقه.

این یک تغییر است که نمی تواند نادیده گرفته است زلاتان ابراهیموویچ که بازگشت به آث میلان پس از دو سال از روی لئامت دادن با کهکشان را دیدم که خود را بزرگتر از زندگی شخصیت تسلط در این زمینه و در اتاق قفل است.

روز شنبه, کهکشان آغاز 2020 فصل در جاده ها در برابر هوستون دینامو با محبوب مکزیکی ستاره در جویر “Chicharito” هرناندز و مناظر در صعود به سمت بالا از کنفرانس غرب.

“من فکر می کنم همه ما مشتاق برای دریافت این فصل آغاز” کهکشان هافبک علی چوپانی گفت. “در آوردن Chicharito و (Aleksandar) Katai و با (Cristian) Pavon داشتن که رایگان رول در این فصل من فکر می کنم آن است که رفتن به بود.”

وجود دارد به نظر می رسد به یک فضای متفاوت در اطراف این کهکشان در سال است. Chicharito که در آورده بود به جای ابراهیموویچ نشان داد چقدر از پلیر های مختلف او در اولین بازی پیش فصل.

هر زمان که یک پاس موفق به رسیدن به ابراهیموویچ او اجازه دهید نارضایتی خود را شناخته شده برای همه برای دیدن. تا کنون هرناندز نمایش داده شده مثبت در طول پیش فصل بازی.

“تاپیک های مختلف انرژی به طور کامل, اتاق قفل شده است شگفت آور” Lletget گفت. “این که آیا آن را به خاطر یک مرد که در اینجا دیگر و یا به دلایل دیگر ما قطعا خوشحال است که این گروه که ما همه ما را همراه و امیدوارم این انتقال بر روی زمینه.”

آن را امن فرض کنیم که “یک مرد” Lletget است با اشاره به.

“در و خارج از زمین او (Chicharito) بوده است عالی” Lletget گفت. “در این زمینه ما می دانم آنچه که او می تواند انجام دهد او مانند یک چشم به هدف و حرکت خود را باور نکردنی است و او یک رهبر خوب در آن است.

“در اتاق را قفل کرده و بزرگ (گفتگو) با همه در تعامل با همه کارکنان گنجانده شده است. او شده است بسیار خوب است که حس و امیدوارم که حمل در طول سال است.”

Chicharito رسما به نام کاپیتان برای سال 2020 نجومی روز جمعه

یکی دیگر از دلایل Lletget احساس مثبت در مورد 2020 است این خواهد بود که در سال دوم تحت مربی Guillermo بررس Schelotto. هر کس آگاه تر از آنچه که انتظار می رود از آنها از کادر مربیگری.

“قوام است که همیشه یک کلمه است که ما شده ایم در تلاش برای بازگشت به” Lletget گفت. “داشتن که قوام ما می خواهید برای برنده شدن بیشتر بازی متوالی. در این لیگ این است که دیوانه آن نیست که ما به خوبی در حال حاضر آن است که همه در مورد اوج بعد از آن در سال. ما نمی خواهید به بیش از حد سخت خودمان را در ابتدا و فقط امیدوارم ما می توانیم قله نسبت به پایان سال.

“گیلرمو است که بازیکنان بزرگ’ مدیر. او قطعا مذاکرات به همه. او مراقبت زیادی در مورد برنده و او آن را می دهد همه چیز او است و این است که قطعا یک مسری احساس در اطراف این محل است. رویکرد ما بازی متفاوت تر از او در اینجا و او به ارمغان می آورد که به شدت به بازی و آن trickles به ما.”

کهکشان نشده است مشروع عامل در کنفرانس غرب مسابقه پس از برنده شدن در MLS Cup 2014. 2016 تیم به پایان رسید و در جایگاه سوم هشت امتیاز مقام اول.

Lletget انتظار دارد که همه چیز به صورت متفاوت در این فصل است.

“همیشه سخت بود که تیم خود را حول محور یکی, بازیکن,” او گفت:. “این سخت است برای اجرای یک سبک و یا هر فلسفه هنگامی که شما یک بازیکن است که شما باید برای خوراک و بازی در اطراف او و از او حمایت کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. آن را بسیار مربی یا بازیکن می تواند انجام دهد.

در حال حاضر آن است که یک وضعیت کاملا متفاوت از آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه در این فصل تابه.”

کهکشان در هوستون دینامو

کیکآف: 12:30 بعد از ظهر در ورزشگاه BBVA

تلویزیون/رادیو: Univision/TUDN; KWKW/1330; LAGalaxy.com (فارسی)

به روز رسانی: کهکشان معمولا سفر به هوستون در اواخر فصل اما در این سال آن را به سفر از راه های اولیه. در بازی پایانی فصل گذشته هوستون زد طریق کهکشان دفاع ضبط یک پیروزی 4-2. کهکشان winless در آن طی سه سفر به هوستون (0-2-1). سابق آمریکا تیم ملی مردان هافبک تب راموس در حال حاضر مربی تیم دینامو. یکی از این باشگاه خریداری شد داروین Quintero از مینه سوتا, ایالات. او می پیوندد یک حمله قوی هسته مائورو Manotas, Alberth Elis کریستین رامیرز و یادداشت رودریگز. کهکشان خواهد بود بدون جاناتان دوس سانتوس که فقط بازگشت به آموزش های زیر را با اندکی آسیب کشاله ران. دینامو اعلام کرد که بازی روز شنبه است sellout.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>