Rost اعلام کرد در مورد شمال دره اجرای قانون یادبود در اتاق رسانه در چنگال پلیس با حضور اعضای پلیس و کلانتر بخش چنگال بزرگ پارک ها اداره ها و آیکون معماران شرکت طراحی یادبود. این پروژه در حال حاضر سه سال در برنامه ریزی تنظیم شده است به واقع در پارک خوش و افتخار مأموران اجرای قانون که فوت در حین انجام وظیفه. به هدف جمع آوری کمک های مردمی تعیین شده است در $250,000.

شمال دره یادبود شامل منطقه غرب داکوتای شمالی, شمال مینه سوتا و جنوب این استان ،

“چنگال بزرگ بزرگترین جامعه در داکوتای شمالی بدون یک بنای یادبود برای اجرای قانون افسران” Rost گفت. “در طول سه سال گذشته از طریق تلاش های ما داوطلب کمیته راهبری ما مجدانه تحقیق بسیاری از گزینه های به دقت طراحی شده است یک بنای یادبود در طرح توسعه این پروژه بودجه و دریافت رسمی مصوبات به حرکت رو به جلو با پروژه است.”

یادبود خواهد شد از ویژگی های گرانیت بنای تاریخی آراسته با دولت فدرال و استانی پرچم از کجا افسران خدمت کرده است. این برنامه شامل یک مجسمه زانو افسر پلیس با قرار دادن گل رز در روی زمین است. افسر را می پوشند شانه پچ تحمل نشان از چنگال بزرگ اداره پلیس. وجود خواهد داشت یادبود نیمکت و بفرس و همچنین هموار گردشگاه به خانه گرم واقع در پارک.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“ما مفتخر به همکاری با ما اجرای قانون محلی برای ساخت افتخاری یادبود در پارک خوش” گفت: لایحه Palmiscino مدیر اجرایی چنگال بزرگ پارک منطقه در آزادی مطبوعات. “از طریق اعانه از مبارزات انتخاباتی کمیته راهبری ما امیدواریم که برای ایجاد یک یادبود ساختار است که به رسمیت شناختن میراث اجرای قانون اعضای که جان خود را در حین انجام وظیفه.”

Rost موزه گفت: تامین می شود از طریق جامعه انسان دوستی و کمک های مالی معافیت مالیاتی هستند از طریق چنگال بزرگ پارک و تفریح و سرگرمی ،

اهدا کنندگان از 1000 $یا بیشتر خواهد شد که نام خود را نمایش داده شده در تشخیص پلاک در نزدیکی بنای یادبود و نامگذاری فرصت های موجود برای چهار بخش از این بنای تاریخی نیمکت بفرس و مجسمه.

“ما باید یک وب سایت با تمام اطلاعات در آن مردم می توانند شروع به اهدای آنلاین و یا فقط درخواست برای اطلاعات بیشتر به این دلیل که ما باید آن را تمام و ما خوشحال به هر کسی هر چیزی که آنها نیاز دارند” گفت: جیل نلسون روابط اجتماعی و مدیر بازاریابی پارک منطقه.

اطلاعات در یادبود اهدا کنید و چگونه برای تماس با اعضای کمیته راهبری می توان در یافت www.gfparksfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de