فرای الکترونیک در آناهایم به 2 مارس

فرای الکترونیک را آناهایم فروشگاه در مارس 2, با توجه به, پیام شرکت posted on Facebook.

“به تمام مشتریان به ارزش: ما آناهایم ذخیره خواهد شد به طور دائم در مارس 2nd, 2020,” پست گفت. “از آن شده است یک لذت خدمت شما در این محل برای سال های بسیاری است و ما آماده ارائه تمام نیازهای خود را الکترونیکی در Frys.com و یا در یکی از بسیاری دیگر از مکان های فروشگاه در جنوب کالیفرنیا است.”

در ماه سپتامبر CBRE نشان داد که 144,000 فوت مربع از فضای خرده فروشی در 3370 E. لا پالما Ave. فروخته شد به املاک و تدارکات واقعی شرکت Prologis برای نامعلومی نظر. سرخ را اجاره ملک از سال 1995 و زمانی که فروش اعلام شد CBRE گفت: سن خوزه-بر اساس خرده فروش ادامه خواهد داد به اشغال ساختمان.

اما آن تغییر کرده است.

سرخ سخنگوی مانوئل Valerio نمی تواند رسید شنبه با وجود تلاش های مکرر. یک نماینده از آناهایم فروشگاه گفت: “همه موارد منتقل شده به فروشگاه های دیگر.” او نمی گویند که آیا هر یک از کارکنان می تواند نقل مکان کرد و به دیگر فرای مکان.

در اواخر سال گذشته Valerio گفت: این شرکت به تعویض بسیاری از تامین کنندگان خود را برای محموله بود اما نه نابودی و یا بسته شدن فروشگاه. با محموله فروشندگان که به کشتی محصولات خود را به فرای پرداخت می شود تنها در صورتی که کالا به فروش می رساند. و فرای تحت هیچ الزامی برای حفظ کالا در sellable بیماری است.

فرای سایت لیست در مجموع 30 فروشگاه از جمله نه نفر در جنوب کالیفرنیا از جمله آناهایم. فروشگاه های محلی شامل آناهایم, Burbank, شهرستان, صنعت, Woodland Hills, چشمه دره منهتن ساحل, نورآباد, سن دیگو و سن مارکوس.

این شرکت به اجرا در مکان های اضافی در گرجستان, ایلینوی, ایندیانا, نوادا, اورگان, تگزاس و واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>