کناکز’ سر مربی تیم صحبت کرد به شدت در برابر اواخر آمار در ستاره جوان مرکز در اوایل بازی روز سه شنبه برابر بوستون برونز.

بوستون — خواسته دوشنبه در مورد برخورد با برونز defenceman مت Grzelcyk در Canucks مرکز الیاس Petterson ونکوور سر مربی تراویس سبز کشیده هیچ مشت و تکرار نظرات او ساخته شده خود را در طول star مرکز rookie فصل خواستار لیگ مقامات برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از این بازی را بهترین بازیکن.

“من خیلی نا امید با آن است. این مرد یکی از بهترین بازیکنان جوان در لیگ. او رسید و او را کاملا بیدفاع … این دو ثانیه پس از او اجازه می دهد که از جن. من به تماشای آن یک زن و شوهر بار” یک مشخصه نا امید سبز گفت: پس از روز سه شنبه 4-0 دست دادن به بوستون برونز.

“او احساس می کند مانند به هیچ وجه او را برای رفتن به ضربه مانند آن. او را در یک موقعیت آسیب پذیر. کسانی که در حال بازدید است که این لیگ در تلاش است به خارج شدن از بازی به خصوص در برابر بالا جوان, بچه ها, بازیکن برتر در لیگ و من که Petey را نشان داده شده است او یکی از آن بچه ها.

“و آن را خسته کننده برای من به عنوان یک مربی برای دیدن برخی از سوء استفاده او طول می کشد که در آن (آن را) دریافت نمی کند به نام و آثار او از طریق این. او نا امید می شود و آنها را نگه دارید من می دانم که او را بزرگترین مرد اما این بدان معنا نیست که شما می توانید با استفاده از یک بازیکن که آماده به ضربه می شود. آن را بسیار دیر است. که باید یک ضربه پنالتی در تمام طول روز.”

سبز صحبت کرد در شرایط مشابه در ماه اکتبر 2018 پس از Pettersson دچار ضربه مغزی در یک عمل بی پروا از خشونت علیه او توسط Florida Panthers defenceman مایک Matheson.

بر خلاف Matheson که skated دور از Pettersson پس از rookie باقی مانده بود گیج و منگ روی یخ در این مثال Grzelcyk به نظر می رسد برای بررسی در با Pettersson او به عنوان skated بعد از سوت. کناکز’ ستاره شده بود آهسته برای رسیدن به پاهای خود را پس از ضربه در گوشه ای.

Grzelcyk شد unpenalized در بازی.

pjohnston@postmedia.com

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im