شلخته میانسال مامان: شما در خط در Costco امروز ؟ و چرا ؟

بنابراین آیا شما یکی از کسانی که ایستاده وحشتناکی در صف های طولانی در کاستکو خرید آب و کاغذ توالت در مورد coronavirus گسترش? یا حداقل تلاش برای خرید آنها را پس از آنها به نظر می رسد به عنوان به فروش می رسد به عنوان اگر یک طوفان شد, ضربه زدن, Florida.

داستان در مورد این شده است در اخبار گفت که پرداخت خطوط snaked تمام راه برگشت به مشروب بخش است که اگر شما یک Costco, خریدار, شما می دانید این است که در پشت فروشگاه. (نکته: همه چیز شما در واقع می خواهید برای خرید است که همیشه در پشت فروشگاه. کسانی که 50 پوند کیسه های از سگ های مواد غذایی ؟ از فروشگاه. عظیم موارد آب است که عرضه گواتمالا ارتش برای یک ماه ؟ از فروشگاه. خوب جرعه جرعه تکیلا ؟ از فروشگاه.)

خوب در اینجا من نگرش: اگر شما در حال حاضر به عقب وجود دارد در مشروب بخش شما ممکن است به عنوان تنها ماندن در آنجا ترجیحا با یک بطری بازکن و یک گلوله شیشه ای در دست. اگر شما که عصبی و سپس شما واقعا نیاز به گرفتن یک شات در حال حاضر.

فقط ماندن در نزدیکی مشروب الکلی راهرو و — زمانی که شما گرسنه — گرفتن یکی از آن دوار جهت کباب کردن مرغ گوشتي که نیز در پشت قرار دارد و اشک را در آن. نگران نباشید شما می توانید با پرداخت آن تمام شد اما من کاملا مطمئنم که همه Costco کارگران در حال رفتن به بیش از حد شلوغ نزدیک شدن شما در زمان.

پاک خود را چرب و سپس بطری را به مبلمان بخش که در آن شما همیشه می توانید پیدا کردن یک خوب تاشو یا باغ صندلی برای استراحت. فقط نمی انگشت نشانه در تمام آن چرا که من ممکن است در بعد به آن را خرید. شاید گرفتن یک اسباب بازی مخمل خواب دار پتو و جمع شدن با یک کتاب قفسه. شما به راحتی می تواند به راحتی زندگی می کنند در یک Costco برای یک ماه.

هنگامی که شما احساس می کنید مانند شما آرام به اندازه کافی از خود بپرسید اگر شما واقعا نیاز به ایستادن در صف برای یک ساعت به خرید آب بطری. این coronavirus مردم است. نه یکی از بزرگ زلزله است که رفتن به شکستن خطوط آب. شوهر شما از شما خواسته آن را انجام دهید ؟ به صفحه اصلی خود را پای تماشای “بیمارستان عمومی” (است که نشان می دهد هنوز هم در?), دست او Costco کارت و به او بگویید برای لذت بردن از سفر خود را. و شما را به یک پیتزا در راه خود را.

صحبت از پیتزا من دنبال شدید خشم آنلاین بیش از کاستکو تصمیم برای جلوگیری از اجازه دادن به افراد غیر عضو به خرید در آن مواد غذایی در فضای کیوسک.

شما نیاز به یک Costco عضویت به خرید بیشتر از همه چیز وجود دارد (به جز دارو و مشروبات الکلی, قانون) اما تا به حال فقط در مورد هر کسی با استعداد با قدرت بیان و دو دلار در جیب خود می تواند راه رفتن به Costco مواد غذایی پنجره و سفارش های غول پیکر تکه از پیتزا برای $1.99 یا $1 churro یا $1.50 سگ داغ. ارزان ترین ناهار در شهر است که می تواند خورده در فلز نیمکت و میز.

گاهی اوقات برای خطوط مواد غذایی دادگاه مضحک به همین دلیل است که من می خواهم تصور آنها این تغییرات را به اثر. یا شاید Costco امیدوار است آن را به درایو عضویت. Costco دارای انبار قیمت به دلیل آن را بزرگترین مرکز سود سالانه خود هزینه عضویت.

در حال حاضر من خوردن را متوقف Costco مواد غذایی چندی پیش به دلیل آن را ناسالم تلخه هر چند من موافق آن را ارزان ناسالم تلخه. اما گاهی اوقات زانو من هنوز هم ضعیف وقتی که من راه رفتن و گذشته دادگاه مواد غذایی و بوی که چرب خوشمزه پیتزا.

نمی خم از شکل مورد ظالمانه فرض که Costco مواد غذایی تلخه. یک تکه از پنیر پیتزا دارای 700 کالری 43 درصد است ، یک تکه. با توجه به FatSecret.com که $1.50 داغ سگ 370 کالری — بدون مستی! فقط وینر! و آن را 48 درصد چربی!

در حال حاضر من نمی خواهم به شما شوک, اما این خوب نیست برای کسی مگر اینکه شما امروز صبح از خواب بیدار و خود را پرسید: “چگونه می توانم به دست آوردن برخی از وزن و اضافه کردن به دیواره شریان من تمام برای کمتر از $5?”

اما مانند بسیاری از اعضای من چیزهای مورد علاقه من برای خرید در داخل فروشگاه. می توان آن را یک چالش, چند, چرا که آنها عمدا حرکت همه چیز در اطراف بنابراین شما مجبور به نگاه را از طریق فروشگاه و گرفتن چند ضربه موارد قبل از شما پیدا کردن خود را در مورد رژیم غذایی و نوشابه است. شاید شما نمی دانستید شما نیاز snorkels برای تمام خانواده است, اما هنگامی که شما آنها را دیدم شما نمی تواند مقاومت در برابر.

خوشبختانه من نمی خرید بطری آب, از آنجا که ما باید یک فیلتر آب سردکن در یخچال. اگر شما نمی دریافت. به طور جدی. شما به آن نیاز دارید. اگر شما تا به حال یک, شما ممکن است به دنبال به شدت برای بطری های آب در حال حاضر. و من در حال حاضر خریداری شده به اندازه کافی کاغذ توالت به آخرین تا زمانی که جذبه می آید.

سوال مهم برای من این است که آیا یا نه هنوز هم وجود دارد تاج آبجو در قفسه. چرا که همانطور که شما به احتمال زیاد می دانم که وجود دارد مردم پس از مرگ مغزی آنها در واقع فکر می کنم تاج آبجو است که به نحوی مربوط به کوروناویروس. من امیدوار هستم این آگهی به فروش در آبجو. اگر شما اجازه دهید من می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>