منجمد گردشگری در کشمیر

دکتر فاروق احمد همتا
جهان بیدار است به یک جدید سحر آن هرگز انتظار می رود و برای آن بود که هرگز آماده شده است. همه روشنفکران پیشرو و دانشمندان در سراسر جهان را نگران و ما هشدار می دهند در مورد یک فاجعه زیست محیطی و یا یک فاجعه هسته ای اما آنچه آنها گرفتار کردن گارد کوچک بود میکروسکوپی ویروس. این کوچک میکروسکوپی ویروس به ارمغان آورد و جهان را به زانو درآورد و یک دندانه به آن قرن قدمت تاسیس اقتصادی, اجتماعی, سیاسی و فرهنگی سفارش. از دست دادن کسب و کار و اقتصاد به شمار یک تهدید وجودی برای میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان و ما بخشی از جهان از این قاعده مستثنی است.
سعادتمند و روستایی دره کشمیر احاطه شده توسط کوه های پوشیده از برف قله دریافت بیش از یک میلیون گردشگر و زائر در هر سال است. فاصله خارج از کشور, گردشگران, گردشگران خارجی از کشورهای مختلف از جمله ایالات متحده و بریتانیا از کشورهای اروپایی مانند فرانسه, آلمان, ایتالیا, هلند, اسپانیا و غیره بازدید کشمیر در طول تابستان به عنوان به خوبی به عنوان زمستان است. علاوه بر اتباع خارجی از کشورهای جنوب شرق آسیا مانند مالزی و سنگاپور و اندونزی و تایلند و ویتنام نیز ازدحام به دره’ توریستی تفریحی در صادقانه شماره. اطلاعات و داده های موجود در جامو و کشمیر بخش گردشگری نشان می دهد که پس از گسترش این بیماری همه گیر جریان از گردشگران به عنوان دیده می شد از دسامبر 2019 به مه نه تنها آهسته اما به طور کامل مسدود است. این شیب کاهش در کشمیر گردشگری ورود ویران شده است بخش گردشگری. ذینفعان صنعت گردشگری بر این باورند که آنها نابود شده و همه بازیکنان درگیر هستند دچار آسیب های روانی. همه مدیران هتل ها حمل و shikarwalas, کسبه ponnywallas توریستی راهنما و تمام عوامل مرتبط با گردشگری هستند از لحاظ اقتصادی در هم شکسته و هم بیکاری. همه آنها را تجسم آمدن تابستان به عنوان احیای کسب و کار خود و جبران گذشته سال دلسردی و از دست دادن. هر چند وحشتناک و زمستان سخت از بین رفته است, عشق خورشید بارور دره ما به تولید با شکوه سبزی جوانه های شکوفه های فوق العاده گیاهان و جانوران و تر و تمیز و بکر از زیبایی های طبیعی در همه جا و در عین حال متاسفانه و execrably این افتضاح و وحشتناک بروز بسیاری ما تمایلی به ترک ما. و در اینجا خیلی خفیف ظهور این بیماری همه گیر از Covid – 19 است که بدون شک به ارمغان آورد تمام جهان به بیحال شدن وضعیت در همه جا و سرزمین ما نیست و غیر قابل نفوذ. و ما عمیقا نگران برای ما شده اند در مواجهه با انواع ویروس ها و آسیب پذیری. در سال 2020 بازیکنان کلیدی در ارتباط با این بخش در اینجا تا به حال امید زیادی برای یک صدا گردشگری کسب و کار در این سال است. این Shikarwalas, تاکسی, صاحب, مدیران هتل ها قایقی صاحبان ponny wallas هنر صنعتگران مانند شال بافندگان کاغذ مچاله هنرمندان و دیگران تا به حال تقریبا به هم زده تا خود را برای یک دوره جدید در گردشگری. اما همه انتظارات ایستاده نقش برآب و ashened. همه ساکت و بی صدا در اینجا. داور, Pahalgam Sonamarg, Kokarnag, Doodhpatheri Dal دریاچه Mansbal, Nigeen دریاچه, رودخانه ها و چشمه ها و باغ ها و پارک ها آرام و آرام و تنها غوغای پرندگان محسوس است. هر تسهیل زیرساخت های گردشگری و هتل ها و رستوران ها و بازارها شاهد هیچ وزوز فعالیت هیچ حرکت مردم و هیچ کسب و کار وجود دارد و نه فقط ذهنی گرسنگی و خیرگی برای همه است.
معضل گردشگری بازیکنان در حال رفتن به باقی بماند برای مدت زمان طولانی تر به عنوان کسی که اعلام کرده است که این بیماری همه گیر ممکن است آلوده مردم برای سال, و بنابراین ما نیاز به آماده شدن برای یک جنگ بزرگتر در برابر ویروس. دولت است که نگهبان مردم باید به کانتور یک سیاست برای کمک به بخش گردشگری در اینجا آن را به عنوان تلاش کرده است با مکانیزم های مختلف برای بخش های دیگر. گردشگری در جامو و کشمیر دارای بازگشایی از 14 ژوئیه پس از 10 ماه طولانی و دردناک بسته شدن. دولت دستور داده است تا گردشگران به دنبال دستورالعمل صادر شده توسط وزارت امور خارجه کمیته اجرایی برای تنظیم ورود آنها به جامو و کشمیر در نمایی از گسترش این بیماری همه گیر Covid -19. همانطور که در اطلاع رسانی هر گونه انحراف از نظم را جذب کیفری اکشن, تحت, مدیریت بحران, قانون, 2005. اما ولرم و ولرم پاسخ مشاهده شده از گردشگران برای آشکار دلایل. در جامو و کشمیر به خصوص دره است که میان بدترین ضربه مکان در حال حاضر که در بالا 13,000 تایید coronavirus موارد مثبت و 244 مرگ و میر تا تاریخ. خاموش شدن بخش گردشگری در طول سال منجر به از دست دادن شغل خود را به عنوان به خوبی به عنوان ضرر و زیان مالی آشکار از ناتوانی وام گیرندگان وام به بازپرداخت به عنوان نشان داد با بررسی انجام شده توسط کشمیر اتاق بازرگانی و صنعت (KCCI). این چرکین و rankling از فعالیت های گردشگری باعث شده است که زیان های بزرگ به بخش گردشگری و در نتیجه منفجر و آن را به قتلگاه. صنعتگران و بافندگان هستند بیکاری, همه بازیکنان بیکار هستند. کسب و کار ضرر و زیان بیش از 14000 کرور. همه گیر وضعیت را بدتر کرده و بدون شک اقدامات احتیاطی باید برای مهار این بیماری کشنده است اما دولت باید به نجات آمده از کشمیر اقتصاد آن را به عنوان ماده برای بقای کسب و کار در جامعه گفت: جامعه به ارمغان آورده است گرفتاری خود را به اطلاع از مرکزی و همچنین دولت های محلی نیز می باشد. برادری مردم خواست J&K دولت به جلو می آیند و کمک به بخش گردشگری برای بیرون آمدن از این مالی بدبختی است. در همه جا وجود دارد این است که وحشت و در این وضعیت معامله گران شاهد بسیار کم فروش که تأثیر بازیابی از ضرر و زیان آنها رنج می برد به دلیل عدم اطمینان و سرکوب. این تکان خوردن نمی توانست در زمان بدتر از این. جامعه کسب و کار در کشمیر است که در مواجهه با مجموعهای از مشکلات در حال حاضر این بیماری بیشتر dented امید خود را از احیای طول این سال است.
همه گیر و در نتیجه سرخوردگی ممکن است با توجه به اکثر مکان ها و جوامع در جهان نفت خام اما به ما زمین و مردم آن به ویژه دره آن است که در عین حال یکی دیگر از تکان تکان خوردن و در عین حال لحظه ای دیگر به سکون ایمان انعطاف پذیری آن برای غلبه بر این وضعیت دشوار است. مردم کشمیر می تواند تحمل از دست دادن هر چیزی از جمله خود عزیزان و یا از دست دادن کسب و کار اما چیزی که آنها نمی توانیم به از دست دادن در این لحظه دست دادن امید و ایمان است که انجام آنها از طریق مختلف زمان آشفته .این عظیم از دست دادن در بخش گردشگری به معنی هیچ اگر ما به عنوان یک جامعه با حمایت از دولت گام رو به جلو و رویارویی با این چالش در صف مقابل به طوری که این morose دره و مردم آن خواهد جوانی از سر گرفتن و برخاستن از خاکستر دوباره.
دم قطعه: “اگر در زمستان می آید بهار می تواند به مراتب پشت سر” می نویسد انقلابی شاعر P. B. شلی.
[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>