Froma Harrop: چگونه Trumpcare می تواند رها کردن هزینه های پزشکی

در سال 2016 نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده برای لغو Obamacare و جایگزینی آن با “چیزی فوق العاده است.” جایگزینی هرگز محقق نشد. لغو به حال شده است برای پیشرفت در یک قطعه توسط قطعه مد. رئیس جمهور تهمت ساخته شده است که یک حمله پیشانی در قانون مراقبت مقرون به صرفه با درخواست دیوان عالی کشور برای حمله به آن را در دسترس نباشد. آن را به عنوان اتفاق می افتد, Obamacare محبوب تبدیل شده است و بنابراین با انتخابات بعدی نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت نیاز به یک جایگزین.

اجازه بدهید به ارائه ایده ها. برخی از عناصر از من Trumpcare 2020 طرح ممکن است صدای بی عاطفه و افراطی است. اما چند جا تغییر سیاست دولت در حال حاضر قرار داده در حال حرکت است.

● افزایش مدیکر واجد شرایط بودن به 85. انجام این کار خواهد یدکی مالیات دهندگان هزینه پرداخت یارانه بیش از دو دهه از آمریکایی ها مراقبت های پزشکی. از آنجا که مردم به طور کلی بیشتر پزشکی آسیب پذیر پس از 65 و مقرون به صرفه پوشش غیر ممکن خواهد بود برای پیدا کردن قطعا در مواجهه با شرایط موجود بیشتر سالمندان زود می میرند برای عدم مراقبت های بهداشتی. که پول بیشتری ذخیره کنید.

● چگونه به خلاص شدن از Obamacare به حکومت نیاز به تمام برنامه های بیمه در فدرال بازار برای پوشش خدمات پیشگیرانه و بدون هزینه به بیمار است. نمونه شامل ماموگرافی فشار خون غربالگری و تست برای دیابت نوع 2 است. نه برای چک کردن این چیزها را تشویق پیشرفت مزمن و بیماری های ترمینال در نتیجه از بین بردن گران قیمت آمریکایی ها از سیستم مراقبت های بهداشتی.

● اجازه دهید متحده کلاه پزشکی هزینه برای برخی کم درآمد بزرگسالان است. این را از مزایای بهداشت و درمان برای میلیون ها نفر که تحت پوشش ACA. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ساخته شده است این تغییر است. کنگره نمی خواهد آن را انجام دهد با قانون اما او آن را اجرایی. مهار مراقبت های بهداشتی برای آمریکایی های کم درآمد کمتر از 65 خواهد اطمینان کمتری از آنها را از رسیدن به سن مدیکر. در هر صورت کار ضعیف نیست مالیات فدرال پرداخت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

● ارائه بودجه کامل برای هومیوپاتی درمان های معجزه آسا. Arnica montana ژل است گفت: برای تسکین درد ناشی از آرتروز. انبه آفریقایی مکمل های کاهش کلسترول خون, به طوری که آنها می گویند.

آیا این چیزها کار می کنند ؟ درخواست دکتر گوگل. وجود دارد بسیاری از وب سایت که در آن او می گوید: بله. و خود را درمان هزینه های پاییز و زیر داروسازی بزرگ قیمت امتیاز.

● یارانه مواد غذایی سریع, رژیم غذایی. فدرال کوپن می تواند برای خرید صادر شیرین نوشیدنی های سه گانه-بیکن چیز برگر, ذرت, سگ و هر چیز سرخ شده در چربی های هیدروژنه.

در اینجا دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در مورد رابطه اعلام کرد قصد دارد به عقب میشل اوباما به قوانین نیاز است که ناهار مدرسه سالم شامل میوه ها و سبزیجات است. در حالی که ما در آن هستیم اجازه دهید لغو قوانین نیاز به استفاده از کمربند ایمنی.

● از بین بردن هوای پاک و آب پاک برنامه های. هر چند این طرح در حال حاضر به خوبی در راه خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مراتب کار بیشتری انجام می شود. این استراتژی دراز مدت به رشد خطرات زیست محیطی که کوتاه زندگی می کند. همانطور که قبلا اشاره شد, مرگ مقرون به صرفه است.

● توقف مالیات سیگار و الکل. سیگار در واقع باید یارانه.

تحقیقات موید آن است که افراد سیگاری در نهایت صرفه جویی در پول مالیات دهندگان. زندگی خود را کوتاه تر هستند. این بدان معناست که آنها باید کمتر نیاز برای pricy مداخلات شایع در میان قدیمی ها — تعویض مفصل ران ، با مرگ جوان سیگاری نیز صرف کمتر سال, جمع آوری مزایای بازنشستگی.

تهمت می داند که با گذشت هر روز خطرات سیاسی از تحولی که ACA در روز روشن شدن بیشتر است. او در حال حاضر باید دعا کنیم که دیوان عالی کشور نمی deep-six Obamacare قبل از روز انتخابات. در جهت است که او به تازگی گفت: قضات که هیچ عجله برای یک حاکم. (پس از انتخابات هیچ مشکل ما می توانیم فرض کنیم.)

اما در مورد سیاسی اورژانس او می تواند با استفاده از طرح من. Trumpcare 2020 وجود دارد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>