Froma Harrop: دموکرات ها باید رفع امروز قبل از فردا

اما بد نیست موضع برای هر یک از دموکرات ها به. آنها و پیروان آنها باید درک کنند که به جلو حرکت کند و آمریکا باید اول حرکت به عقب. رئیس جمهور بعدی باید معکوس بسیاری از آسیب های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شکل دراورده شده. کار خواهد بود قابل توجه است.

ما باید دوباره ما به متحدان غربی در تجلیل موافقت نامه های بین المللی که هنوز هم حس می شود. که شامل 2015 هسته ای با ایران است. این کاهش تحریم ها علیه این کشور در ازای آن انجماد برنامه هسته ای آن. کامل نیست اما آن مشغول به کار بود.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست توافق, ایران, گفت: آن را به توسعه سلاح های هسته ای. هسته ای خواهد بود یک کابوس است.

واشنگتن باید دوباره تمدن مبارزه با گرمایش جهانی است. مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا کامل حذف ما از پاریس مورد آب و هوا. ما ترک آن نشانه تسلیم شدن به فاجعه زیست محیطی. برخی از کشورهای در حال برش کربن به عنوان آنها باید. امریکا و وجدان متحدان می تواند فشار آنها را تنها در صورتی که به عنوان مثال منجر شود.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مغلوب ساختن پیشی جستن است خرد و مقررات مهار انتشار سیاره-گرمایش گاز. برخی از اقدامات پس منحرف — تضعیف محدودیت در انتشار گاز متان به عنوان مثال — که حتی صنایع به معنای بهره مند شوند گفت: آنها نمی خواهید آنها را.

چگونه است که زیبا و مرفه ملت خواهد رضایت به تبدیل شدن به یک کمپرسی? در میان مغلوب ساختن پیشی جستن 95 محیط زیست rollbacks تکمیل و یا در حال پیشرفت بود لغو محدودیت در آلودگی پرتاب در رودخانه ها و دریاچه ها رودخانه ها و تالاب ها که متصل به آبراه های تحت پوشش آب تمیز عمل می کنند.

او را تضعیف حمایت از پرندگان مهاجر و گونه های در معرض خطر. او باز افسانه مناظر به صنعت. جدید ترین خشم بود حرکت اجازه می دهد تا حفاری و معدن بر روی زمین است که بخشی از یوتا Grand Staircase-Escalante ملی بنای تاریخی است.

رهبری جدید باید معکوس کمپین برای از بین بردن قانون مراقبت مقرون به صرفه. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر غیر فعال برخی از وسیله ای برای تامین مالی ACA. قانون باید تقویت شود و سپس می توان آن را گسترش داد.

رئیس جمهور بعدی باید خاموش دولت چراغ سبز برای وام دهندگان درنده و ننگین سوء استفاده از مردم عادی است. او و یا او می تواند شروع به لغو رسوا تغییرات در وام دانشجویی سیستم.

بازگرداندن هنجارهای رفتاری مورد انتظار از رهبران دولت. شروع با چیزهای آسان: توقف متعصب حملات نژادی و اقلیت های قومی. پایان آشکار خود برخورد برای غنی سازی شخصی. و بازگرداندن احترام یک بار تمدید شده به امریکا, رهبران نظامی و دیپلمات.

برخی از سمت چپ به انتقاد از اوباما در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک فرصت از دست رفته را به فشار بیشتر مترقی اهداف است. اوباما باید سخت تر در وال استریت آنها می گویند و باید فشرده برای یک دولت قوی تر دست در مراقبت های بهداشتی.

اما اوباما بود مقدار زیادی مترقی با توجه به افتضاح دست او رسیدگی شد. او وارد در وسط یک توفنده اقتصاد است. با سیستم مالی در نزدیکی سقوط او نمی تواند خطر پایین آوردن آنچه که هنوز ایستاده بود. صنعت خودرو در عین حال در لبه ورشکستگی. اوباما بشقاب پر بود. که او موفق به فشار از طریق بهداشت و درمان اصلاحات آوردن پوشش به میلیون ها نفر شد و هیچ feat کوچک — مضاعف بنابراین با توجه به این جمهوری خواه اپوزیسیون که عهد او را شکست.

و بنابراین در آینده باید با شروع بسیار زیاد تعمیر کار. شروع دموکراتیک جدید دولت که در آن 2016 را ترک کردن را ترک نمی کند آن را در سال 2016. هنگامی که امریکا می شود به نوعی از ثبات نرمال, ما می توانیم شروع به حرکت به جلو.

Froma Harrop است که در سراسر کشور همزمان نویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان