از مرحله به دفتر جعبه تاج بازیگر دارای شور و شوق برای تئاتر

Nathanial وگل محبت پشت صحنه از ویژگی های فیلم است.

“من عاشق دیدن چگونه سحر و جادو انجام شد” تاج resident گفت.

آن را در کلاس هفتم است که Vogel شد با درگیر ساختن سحر و جادو خود را. او دعوت به استماع برای مدرسه بازی “Tales of Terror از کابوس دبیرستان.”

“از استماع به اجرای نهایی من شگفت زده چگونه به طور طبیعی من در چیدن همه چیز از انتخاب شخصیت به حفظ” او گفت:. “من کاملا عاشق تجربه و من انجام شده است که شور و شوق با من بوده است.”

تاج ساکن Nathanial وگل. (عکس Alayne وگل حافظه لین عکاسی)

متولد در La Habra وگل رفت به گلندیل, آریزونا زمانی که او 5 ساله بود. او پس از دریافت لیسانس در رشته هنرهای زیبا در موسیقی تئاتر در سال 2015 از دانشگاه داکوتای جنوبی او صرف یک سال در جاده ها به عنوان یک عضو از داکوتای بازیکنان یک برنامه توسعه از تپه تاتر.

“من تور شریک زندگی ژاکلین و من کارگردانان و بازیگران با یک اسکریپت فوق العاده به نام “دربارهی نمایش” او گفت:. “هر هفته ما وارد یک شهر جدید در داکوتای جنوبی. ما بازیگران و انجام نشان می دهد در یک هفته. گاهی اوقات ما کست نیز 50 بچه ها. آن را بسیار انجام سال آوردن تئاتر به کودکان و نوجوانان که نیست همیشه در معرض هنرهای دراماتیک. من بسیار سپاسگزار برای تمام تجربیاتی که داکوتای جنوبی من به ارمغان آورد.”

وگل نیز انجام چندگانه محصولات در حالی که در دانشگاه از جمله “رومئو و ژولیت” “Les Miserables” و “Arcadia.” او سه سامرز به عنوان یک عضو از دشت مجموعه تئاتر در پردیس جنوب دانشگاه ایالتی داکوتای در بروکینگز. در حالی که انجام او نیز مشغول به کار در مخاطبان خدمات ،

“بخشی از دفتر جعبه و تبلیغات تیم بود چنین شادی, به دلیل وجود دارد بسیاری از مهمانان که لذت بردم از آمدن به دیدن نشان می دهد و هیجان زده بودند به صحبت کردن با ما برای بلیط خود را,” او گفت:.

پس از حرکت به کرونا در سال 2017 وگل انجام شده است در سراسر منطقه از جمله با دره داخلی مجموعه تئاتر و خاموش برادوی تاج تئاتر است. او همچنین به تازگی شروع به کار در مرکز پوشش در رانچو کوکامونگا را Lewis خانواده تاتر.

“من جواب سوالات را برای مهمانان و کمک به آنها در پیدا کردن راه خود را در ساختمان,” او گفت:. “من را دیده اند چند نشان می دهد در Lewis, و من واقعا لذت بردم هر یک. من امیدوارم که به استماع در تاتر به زودی.”

وگل در حال حاضر در حال تمرین برای خاموش برادوی تاج تولید تئاتر از ویلیام شکسپیر “A Midsummer night’s Dream” که در آن او نقش پایین. شخصیت یک مرد کارگر است که فرصتی برای تحقق رویای خود را از تبدیل شدن به یک بازیگر. در طول راه او به طرزی جادویی تبدیل به موجودی با سر یک خر.

“پایین است هیجان زده شخصیت” گفت: Vogel. “شور و شوق خود را برای تئاتر و شانس به انجام چیزی است که دو نفر از ما به اشتراک بگذارید. من می گویند که پایین است که قطعا بیشتر صوتی و خروجی از من پس از آن بوده است سرگرم کننده نگه داشتن با او. این چنین به زیبایی نوشته شده و از آن شده است یک شادی آوردن آن را به زندگی است.”

چون از رمان coronavirus خاموش برادوی تاج تئاتر تصمیم به برگزاری آن در تولید “رویای شب نیمه تابستان را” در سنتی آن محل تاریخی تاج مدنی مرکز. به جای اجرای برنامه خواهد شد و بصورت زنده از این شرکت rehearsal studio.

“من فکر می کنم آن است که یک راه را به برخی از نور به تاریکی وضعیت” گفت: Vogel, و اضافه کرد که دوستان و خانواده از سراسر کشور خرید دیجیتال کد دسترسی برای مشاهده نشان می دهد.

“اسکریپت خنده دار است و من دوست دارم برای به اشتراک گذاشتن شادی است که” او گفت:.

در اصل برنامه ریزی شده برای زنده جریان از مارس 26 طریق 29 تولید در حال حاضر در انتظار در انتظار تحولات بیشتر به COVID-19.

برای کسب اطلاعات بیشتر در به روز رسانی برنامه و دسترسی به زندگی می کنند جریان بازدید www.obctheater.com.

پاتریک Brien است مدیر اجرایی ریورساید شورای هنر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>