جمعه محلی رتبه بندی


6

جمعه نتایج

بنتلی 4 ارتش 1
نیاگارا 3, Mercyhurst 0
لب به لب الاغ 4, رابرت موریس 1
نیروی هوایی 3, Canisius 3, کراوات
میشیگان 8 ویسکانسین 4
Penn State 2, Ohio State 2, کراوات
قهوه ای 4 پرینستون 3
کلمبیا کلمبیا 3 ییل 2 OT
دانشگاه هاروارد 6, Dartmouth, 2
UMass Lowell 3, کالج بوستون 2
UMass 3 مشیت 1
نیوهمپشایر 6 ورمونت 3
Merrimack 5 بوستون 1
مین 4 شرقی 2
بولینگ سبز 5 آلاسکا-لنگرگاه 4, OT
دریاچه سوپریور دولت 7 Michigan Tech 3
Western Michigan 8, RPI 4
Arizona State 3 صلیب مقدس, 2, OT
دولوت مینه سوتا 3, Omaha, 2
MSU منکیتو 7, Northern Michigan 3
آلاسکا فیربنکس 6 آلاباما هانتسویل 6 کراوات
St. Cloud State 3, کلرادو, کالج, 2, OT
کلگیت در دانشگاه کورنل به تعویق افتاد

مینه سوتا 4,
Michigan State 1

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اولین دوره — 1. حداقل Blake مک لافلین (اسکات Reedy, رایان جانسون) 1:11; 2. MST, Mitch Lewandowski PP (سام Saliba پاتریک Khodorenko) 8:18
دوره دوم — 3. MIN, Sampo Ranta (Brannon McManus بن Meyers) 4:45; 4. MIN Reedy (سامی واکر, مک لافلین) 19:58
دوره سوم — 5. MIN Reedy (Walker, مک لافلین) 19:41
دروازه بان موجب صرفه جویی در — CONTENT: Jared معارف 4-10-8–22; MST: جان Lethemon 11-6-5–22

6

جمعه نتایج

کارولینای جنوبی, 4, N. D. دولت 2
مینه سوتا 1, Missouri State 0
مینه سوتا 13 ایالتی کارولینای شمالی 7

او-B کلاسیک

در سان Antonio, Tx., جمعه

کریتون, 7, UND 5

CRE 002 400 1 –7 12 2
UND 000 005 0 –5 7 1

WP: Mikayla سانتا کروز; LP: Jannay جونز
نکات برجسته: UND — ویکتوریا جزئی 2×4, R, فرشته عشق 2×4 R 2 RBI جونز 1×1 Ashlynn Uvila 1×3, R, Dani رومرو 1×3, R, Jocelyn کرک R; کریقتن — کورتنی Sandell 2×4, 2R, RBI Cayla نیلسن 1×3, 2R, Mileah McKelvy 2×3, 3 RBI, Kailey Wilson 2×3, 2 RBI, Victoria Alvarez 1×2, R, اماتور شکار 2×3 R, Kiara میلز 1×1 RBI, Madeline Vejvoda 1×4 R, Santa Cruz, 4 تا

UND 6, مجسم کلمه 5

UND 000 021 03 –6 8 2
I-W 100 020 02 –3 5 3

WP: نیکی Pica; LP: آنی گونتر
نکات برجسته: UND — Alexys کامپوس 2×2, عشق 2×4 R 2 RBI Pica 2×2 2R, 3 RBI, 2 ساعت, 3 تا Alicia جوان R, Cassie کاستاندا 1 x 4, x RBI Kawena Kalani 1×3, R; مجسم کلمه — Kendall McGary 2×4, 2R, Tori Alvarez-لوپز R RBI بلا سانچز 1×3, RBI Jazmine تورس RBI Jaylin Olivarez 2×4 RBI, اسیایی, Lucio R

سهشنبه, بازی

UND مقابل مجسم کلمه 2 بعد از ظهر
UND مقابل تگزاس جنوبی, 6 p. m.

روز یکشنبه بازی

UND مقابل تولدو 8:30 صبح

6

جمعه نتایج

MSU مورهد 67 جنوب غربی ایالت مینه سوتا 52
بمیجی دولتی 84, Concordia-St. Paul 76
وینونا دولت 73, مینت دولت 68
St. Cloud State 90, Wayne State 68
UMary 85, بالا, آیووا 71
دولوت مینه سوتا 73, Augustana 67
Sioux Falls, 68, Northern State 61
Northland CTC 99, Fond du Lac TCC 67

MSU منکیتو 93,
Minn. کروکستون 90

حاصل کار دو تیم: Minn. کروکستون 45 MSU منکیتو 44
Minn. کروکستون — Colهریسون Cleary 33 مالکوم کوهن 14, Ibu Jassey-Demba 9 خاویر Nicolau 9 برایان Sitzmann 3, Tyrese می درخشد 12 تعقیب جانسون 5, Quintin Winterfeldt 3 زک اولسون 2
MSU منکیتو — Ryland هولت 24, Corvon Seales 20, Kevin Krieger 15, Kelby Kramer 15 کامرون Kirksey 14, Landon ولف 5

Bellevue, 71, Mayville سنت 56

حاصل کار دو تیم: Bellevue, 35, Mayville 31

بلویو واشینگتن — Lewis هیز 11 میکنند هریس 5, Connor Dukes 9, Jaylen Wiltz 10, Jemeil پادشاه 26, Jaron Dickson 1 اشعیا بیتس 6, Amenofis Mitchell 3

–Mayville Max Cooper 22, Latrelle فرانکلین 10, Jalen ولورد 10, Rene Melendez 6 دومینیک شوستر 3 توماس Gieske 1, Simon رامیرز 4

اجلاس لیگ

جدول رده بندی

N. D. دولت 8-2, 17-7 کلی
S. D. دولت 8-2, 17-8 کلی
داکوتای جنوبی 7-3, 17-8 کلی
اوماها (روباز انتخابی) 5-4, 12-12 کلی
دهان رابرتز 5-5, 12-11 کلی
UND 5-5, 11-13 کلی
Fort Wayne, 4-6, 11-14 کلی
غرب بیمار است. 2-9, 5-16 کلی
دنور 1-9, 5-19 کلی

سهشنبه, بازی

داکوتای جنوبی در داکوتای شمالی, 2 p. m.

دهان رابرتز در N. D. خارجه 1 p. m.

اوماها در S. D. دولت

فورت وین در دنور

6

جمعه نتایج

جنوب غربی ایالت مینه سوتا 66 MSU مورهد 61
کنکوردیا-St. Paul 75, بمیجی دولت 61
Minot State 68, Winona دولت 53
Wayne State 79 St. Cloud State 58
UMary 77, بالا, آیووا 61
دولوت مینه سوتا 64, Augustana 56
Sioux Falls, 65, Northern State 61

MSU منکیتو 89,
Minn. کروکستون 68

حاصل کار دو تیم: MSU منکیتو 50 Minn. کروکستون 30
مینه سوتا کروکستون — مری برک 13, Bren فاکس 6 کایلی پست 9, Mattea Vetsch 12 اما نجار 7, جولیا Peplinski 10 ابی Guidinger 3 الهام پترسون 6, پیج Cornale 2
MSU منکیتو — Tayla Stuttley 5 تیلور Drost 2, کریستی Fett 18, Kirstin Klitzke 8 مدی اولسون 3 جوی Batt 11 راشل Shumski 14 بروک Tonsfeldt 5, کون بزرگ Menster 9, random dance things Polson 4, Mikayla Nachazel 8, Hailey والیس 2

Mayville دولت 66 Bellevue 50

حاصل کار دو تیم: Mayville 30 Bellevue 18

Bellevue — شیراز مارتینز 12, Taeha Pankey 4 ایمان راس ساعت 9 بریتنی هیل 2, جیمی Winkler 11, Khalilah هالووی 12

–Mayville Kylee Heurung 14 تیلور شامپو 4, Cyan Hale 12 نیکول پارچه سست بافت پرچمی 10 کلر Blascziek 6 تیلور Skjordal 4, اردن Zrust 14 تیلور Reilly 2

اجلاس لیگ

جدول رده بندی

داکوتای جنوبی 10-0, 21-2 کلی
S. D. دولت و 9-1 17-7 کلی
غرب بیمار است. 7-4, 13-11 کلی
UND 5-5, 14-9 کلی
دهان رابرتز 5-5, 10-13 کلی
N. D. دولت 4-6, 7-15 کلی
دنور 3-7, 9-14 کلی
اوماها (روباز انتخابی) 1-8, 6-16 کلی
Fort Wayne 1-9, 5-18 کلی

جمعه نتایج

دهان رابرتز 86, UND 72

حاصل کار دو تیم: UND 33 دهان رابرتز 31
Oral Roberts — مونتسرات Brotons 7-18 6-6 10, معلم, Jo Lippe 4-14 7-9 17, Jentry هولت 3-8 5-7 11, دهنی, Torrey 2-6 2-2 7, کتی Kirkhart 2-5 3-4 7 راشل Skalnik 5-5 1-1 12, سارا Garvie 2-4 2-2 8, ریگان شوماخر 2-5 0-0 4. در مجموع 27-65 26-31 86
UND — Jaclyn Jarnot 5-10 2-4 14, Alaina Jarnot 4-6 3-4 13, اولیویا خط 5-11 3-3 13, جولیا Fleecs 4-7 3-4 11 کلر Orth 1-2 0-0 2, Mikayla Reinke 2-4 1-2 6, Kacie Borowicz 2-11 0-0 5, Aly VanLoo 2-4 1-2 5 مگان Zander 0-3 3-4 3, لیلی Keplin 0-3 0-2 0, مگی منسون 0-3 0-2 0. در مجموع 25-64 16-27 72
سه اشاره گر — دهان رابرتز 6-12 (Lippe 2-5 Torrey 1-2, Skalnik 1-1, Garvie 2-4) UND 6-24 (J. Jarnot 2-7 A. Jarnot 2-4, Fleecs 0-1, Orth 0-1, Reinke 1-1, Borowicz 1-3, VanLoo 0-1 Zander 0-2, Keplin 0-1, منسون 0-3); پرتاب ریباند — دهان رابرتز 42 (Brotons 3 لب[e 12, Holt 9, Torrey 2, Kirkhart 4, Skalnik 2, Garvie 2, شوماخر 3 تیم 4), UND 40 (J. Jarnot 7, A. Jarnot 3 خط 3, Fleecs 1, Orth 1, Reinke 2, VanLoo 3 Zander 4, Keplin 2 تیم 4); کمک — دهان رابرتز 16 (Brotons 5, Lippe 4, Holt 3, Torrey 1, Kirkhart 2, Garvie 1) UND 13 (J. Jarnot 1, A. Jarnot 5, Lane 2, Orth 1, Reinke 1, Borowicz 3)

سهشنبه, بازی

اوماها در S. D. دولت

فورت وین در دنور

یکشنبه, بازی

داکوتای جنوبی در داکوتای شمالی, 2 p. m.

دهان رابرتز در N. D. دولت

6

جمعه نتایج

بیسمارک 10, 0 ویللیستن

فارگو دیویس 9 Grand Forks 1

اولین دوره — 1. FD, Kaia جانسون (تیلور Klassen, اولیویا Opheim) 10:08; 2. FD تیلور Klassen (فرودگاه بین المللی کابل جانسون) 13:06;
دوره دوم — 3. FD تیلور Klassen (فرودگاه بین المللی کابل جانسون اولیویا Opheim) 5:03; 4. FD, Josie Froslie (Maddy سبز ایمان, Morris) 5:35; 5. دوست دختر, Shaley ریچاردز (کایلی Autrey) 6:35; 6. FD, Paige هانسون (ایمان موریس جوزی Froslie) 8:54; 7. FD, Kaylie زیمرمن (تیلور Klassen مدی سبز) 13:39;
دوره سوم — 8. FD, اولیویا Opheim (Kaylie زیمرمن) 2:42; 9. FD, Josie Froslie (ایمان موریس حکیم Kracke) 7:15;
دروازه بان موجب صرفه جویی در — FD: کندی طبخ, دوست دختر: Debra Baker, 10, Emilee زیگلر 23

فارگو شمالی-جنوبی 4,
Devils Lake 3 OT

اولین دوره — 1. FNS classic vintage retro Friese (جوزی جهنم) 1:13; 2. DL Ashlyn آبراهامسون (Elle, سیاه, ابی Reule) 10:18; 3. DL آبراهامسون (Reule, Kaylie Klemetsrud) 11:23

دوره دوم — 4. DL Reule (E. سیاه Abrahamson) 2:04

دوره سوم — 5. FNS جهنم (زندان بارتز, Friese) :53; 6. FNS Friese (ساناز اولسون) 2:01

اضافه کاری — 7. FNS جولیا Puhl (بارتز اما Gonshorowski) 1:48

دروازه بان موجب صرفه جویی در — DL: مولی سیاه 46; FNS: Alex Kinney 15

Minn. بخش 8A

در تیف ریور فالز REA

چهار شنبه, فوریه. 8

نیمه نهایی — Warroad (شماره 1) در مقابل کروکستون (شماره 4), 4 p. m.; تیف ریور فالز (شماره 3) در مقابل EGF ارشد بالا (شماره 2), 6:15 p.m

Feb. 13

قهرمانی 7 p. m.

نیمه نهایی matchups

4 p. m. — Warroad مقابل کروکستون

Warroad

ثبت: 19-4-2 شماره 1 دانه

مربی: David Marvin

پیشرو گلزنان (اهداف-کمک): Sr. هانا Corneliusen 50-25, jr. Gena Hendrickson 30-37, jr. سیدنی Phaneuf 25-32, fr. Talya Hendrickson 18-35, jr. Karlie Meeker 5-35, soph. مدیسون LaVergne 10-18, sr. دید از بالا پستان Johnston 11-13, jr. ابی هردویکک 7-15, fr. لیلا Lanctot 2-18, fr. کال Lindquist 3-14.

در هدف: Soph. Kendra Nordick (9-1-1, 2.24 GAA, .888 نجات٪) و یا jr. CJ Lanctot (7-2-1, 2.05 GAA, .832 ذخیره %).

کروکستون

ثبت: 12-13-0 شماره 4 دانه

مربی: تیم وزارت معارف

پیشرو گلزنان (اهداف-کمک): جونیور نورا پترسون 17-12 8th Raina Satrom 11-8, 8th Cassie Solheim 4-11, jr. کاترین Tiedemann 4-8 8th مورگان نلسون 5-6, jr. Mackenze Epema 2-9, fr. فضل فیشر 5-2, soph. Aleah Bienek 5-2.

در هدف: جونیور فضل Koshney (9 و 10 3.32 GAA, .889 ذخیره %).

6:15 بعد از ظهر — EGF ارشد بالا
در مقابل تیف ریور فالز

EGF ارشد بالا

ثبت: 12-11-0 شماره 2 دانه

مربی: برایان لارسون

پیشرو گلزنان (اهداف-کمک): Fr. کیت جانسون 23-12, soph. Kendra امری 8-16, sr. کایلی Stauss 11-10, fr. کارا الیس 7-14, soph. CJ ماک 4-10, fr. Jacelyn Brenden 5-4 8th Maggey پلانت 5-2.

در هدف: Sr الی مک دونالد (8-7-0, 3.26 GAA, .892 نجات٪) و یا sr. Lynnsey Hartwig (4-4-0, 3.65 GAA, .867 ذخیره %).

تیف ریور فالز

ثبت: 10-14-0 شماره 3 دانه

مربی: Brett Johnson

پیشرو گلزنان (اهداف-کمک): Sr. Khloe لوند 22-14, jr. شلبی Breiland 8-16, sr. Lexi Huot 8-8, soph. بلا Amiot 6-4, fr. راشل Georgeson 3-6, sr. کتی نلسون 4-4 sr. بلا نلسون 4-3.

در هدف: جونیور گابریلا استیل (5-8-0, 2.95 GAA, .886 نجات٪) و یا چاپی. بل Hamre (5-6-0, 3.78 GAA, .857 ذخیره %).

Minn. بخش 8AA

چهار شنبه, فوریه. 8

یک چهارم نهایی — بمیجی (شماره 8 دانه) در روسو (شماره 1), 5 بعد از ظهر; بوفالو/افرا, دریاچه (شماره 5) در سارتل-ساوک رپیدز (شماره 4), 7 p.m; مورهد (شماره 7) در برینرد/لیتل فالز (شماره 2); St. Cloud (شماره 6) در اسکندریه (شماره 3), 3 p. m.

سهشنبه, فوریه. 11

نیمه نهایی, 7 بعد از ظهر در بالاترین دانه

Feb. 14

قهرمانی 7 p. m. سایت TBD

نهایی بخش به طور منظم فصل جدول رده بندی (بخش W-L-T QRF کلی W-L-T) — 1. روسو 8-1-0, 121.1, 18-5-2; 2. برینرد/لیتل فالز 7-3-0, 113.8, 15-9-1; 3. اسکندریه 5-2-0, 104.7, 16-6-3; 4. سارتل/ساوک رپیدز 5-5-1, 92.7, 14-10-1; 5. بوفالو/افرا, دریاچه 2-1-2, 86.0, 10-13-2; 6. St. Cloud 3-7-0, 93.1, 15-10-0; 7; مورهد 1-7-1, 58.9, 8-16-1; 8. بمیجی 1-6-0, 60.4, 10-15-0

6

جمعه نتایج

فارگو دیویس 5 بیسمارک قرن 1
فارگو شمالی 8, وست فارگو Sheyenne 2
مندن 7, Bottineau-راگبی 1
دیترویت دریاچه از 3 دریاچه های شمالی 0
مورهد 5, St. Cloud کلیسای جامع 3

دختر مرکزی 6,
Grafton-پارک رودخانه 1

دوره دوم — 1. GFC Carson کولفیلد خواهد کرد (هوارد) 1:33; 2. GPR Kody Keeley PP (Ty معارف تاد Anderson) 6:50; 3. GFC, همجنس Panzer (ویلیام Lawson-بدن) 14:02
دوره سوم — 4. GFC تعقیب اسپایسر (Lawson-بدن Panzer) 0:29; 5. GFC برندان سفید (بلز میلر) 2:01; 6. GFC ژاک لارسون PP (جوی Kennelly) 5:05; 7. GFC پیتر Loyland PP (اسپایسر, Kennelly) 9:04
دروازه بان موجب صرفه جویی در — GFC: Kolby Elseth 11; GPR: Ryan اوتول 48

EGF ارشد بالا 5,
روسو 1

اولین دوره — 1. EGF, Trey Ausmus (Landon پارکر, Nathaniel امری) 0:26; 2. EGF, Emery (پارکر Jaksen Panzer) 1:50; 3. R پل Huglen (Max رشته Richard Murphy) 6:45; 4. EGF, Panzer (پارکر Ausmus) 7:24
دوره دوم — 5. EGF کول اوری (برندن Anderson) 13:38
دوره سوم — 6. EGF, Carson Schlenk PP (جاش نلسون کوپر حلم) 10:33
دروازه بان موجب صرفه جویی در — EGF: Austin کولی 27; R: اندرو تاتل 24

کروکستون 4,
دریاچه جنگل 1

اولین دوره — 1. C نوح کیل (بن Andringa) 10:32; 2. C, جک Doda 14:59

دوره دوم — 3. C کوین Westlake (جک Doda, Andringa) 12:52

دوره سوم — 4. کم جک چوب (بلیک فلک) 6:30; 5. C Leyton Salentine (Andringa Westlake) 16:23

دروازه بان موجب صرفه جویی در — C: نوح Dragseth 23; پایین: Aidan تام 37

فرگس فالز 8,
Wadena-Deer Creek 1

اولین دوره — 1. FF کول Zierden PP (Kaden پترسون مایکل DeBrito) 5:16; 2. FF کارتر Thielke (لوگان Schake اسحاق جانسون) 15:43
دوره دوم — 4. FF اسحاق جوان (DeBrito ایان ریچاردز) 8:53; 4. WDC جان Oberg (تعقیب Domier, Lleyten Pettit) 14:26; 5. FF, Zierden (DeBrito) 14:26
دوره سوم — 6. FF کول ونت ورث (Colton Partain) 1:13; 7. FF, Schake (Thielke, Kaden پترسون) 10:20; 8. FF, DeBrito 12:01; 9. FF اسحاق جوان SH 13:22
دروازه بان موجب صرفه جویی در — FF: بن سوانسون 21; WDC: جاش Dykhoff 29

6

جمعه نتایج

دلوت مارشال 81, روسو 61

اوج-فیشر 57 نورمن Co. شرق/U-H 48

Mahnomen-Waubun 75, بیگلی 25

پارک مسیحی 63, Fosston 34

فرگس فالز 70 St. Cloud آپولو 31

Breckenridge 69, Dilworth-G-F 38

Perham 62, Wadena-Deer Creek 47

Pequot دریاچه 58 استیپلز-رنگارنگ 27

Blackduck 53, نویس 51

فارگو Shanley 71 Fargo دیویس 62

وست فارگو Sheyenne 63, وپیتون 55

دیکینسون 61, جیمز تاون 59

بیسمارک بالا 65, ویللیستن 41

بیسمارک میراث 91, لاک پشت, کوه 66

بیسمارک قرن 80, واتفورد شهرستان 44

بیسمارک شیله مسیحی 65 جدید راکفورد-Sheyenne 35

کارینگتون 63, 63, ناپلئون-GS 31

Kidder شهرستان 61, Wilton جناح 32

LaMoure-L-M 50 جنوب مرز 28

دوست دختر, مرکزی, 64,
فارگو جنوبی 54

حاصل کار دو تیم: GF مرکزی 22 Fargo جنوبی 27

دختر مرکزی — لورن هیلمن 12 Maddie Myrold 2 هیلی Gereau 28, اشلی Gereau 12 سوفیا Roehl 4, فضل فولتس 5 مگان پک 1

فارگو جنوبی — Adie واگنر 22, سامانتا Hoselton 11, زنده کارلسون 2, ان اسمیت 6 راشل Osborn 8, جاسوس, Nelson 5

هالی 52,
EGF ارشد بالا 42

حاصل کار دو تیم: هالی 28, EGF ارشد بالا 24

هالی — آنا هدایت 6 کایلی Crabtree 9, Kaylie Crabtree 12, پیج تامپسون 21, Abigail Rux 4

EGF ارشد بالا — بروکلین Sayler 3 چوپان Torgerson 14, دکتر هیلمن 4, دکتر Havis 1 الا اگرز 1 هیلی برگر 19

Red Lake Co. مرکزی 75,
قلب مقدس 52

Red Lake County مرکزی — کیا Bachand 20, Cari Bachand 20, Brandie DeHate 2, Calyssa Eskeli 10 Jenna پهلن 12, Marissa توماس 9

قلب مقدس — پیچک ادواردز 9 سیدنی لوید 23, Macyn بلوم 3, Maddi Mitzel 3, بلا Knudson 10 فضل Vonesh 4

توجه داشته باشید: قلب مقدس سیدنی لوید به ثمر رساند او 1000 هفتم حرفه ای نقطه.

لنگدن-E-M 51,
گرفتن 44

حاصل کار دو تیم: Langdon-E-M 28, Grafton 25

لنگدن-Edmore-مونیخ — Lexis اولسون 6 , Kaitlyn Scherr 11, گاوچران زن, Lowery 2 مورگان Freije 7 Callie Ronningen 23, Jaya هندرسون 2

Grafton — جولیا Dusek 9, Carlee Sieben 14, ریگان هانسون 4, کسی Sieben 1 واکر Demers 10 آنا Carignan 4, کسی اریکسون 2

قوم و خویشی 58,
ممکن است پورت-CG 29

حاصل کار دو تیم: قوم و خویشی 27 مارس در پورت-CG 16

قوم و خویشی — Lexi فاس 3, Jordyn سوز 7 ابی Duchscherer 23, Kacie سوز 6, تینا Freier 3, Teryn جانسون 14, Jordyn Sunram 2

ممکن است پورت-CG — Kalynn اولسون 2 ایزابل پارکر 1, ادیسون Domier 10 Bri Hutter 4 کورا McClenahen 2 هانا Ust 6 اولیویا Gapp 4

معتاد به اسب دوانی 66, رولا 59

حاصل کار دو تیم: رولا 34, Cavalier 20
رولا — Skylar آرنولد 13, Jaina Canapi 2, حرکات تند و سریع موز ویلکس 9 مورگان Leas 23 ایزابل میرس 8, سارا Kurtti 4
Cavalier — Teagyn Fitzsimonds 17, Rylen بورگس 10 یشم Kihne 17, Jezimay واتسون 5, Eden حامل 4, معلم, Krieg 10

هاروی-چاه Co. 49,
Edgeley-K-M 40

حاصل کار دو تیم: Harvey-چاه Co. 22, Edgeley-K-M 12
Edgeley-Kulm-مونپلیه — Keyahna Musland 2, Kiara Jangula 2 ها Entzi 3 امیلی Kinzler 2, Jocelynn Madcke 7, Maren Bernston 20, نورا Entzi 4
هاروی-چاه شهرستان — پاییز Sieg 4, Makenna Vollmer 4, Zoe McKinven 14, Kalyn کلر 6, Leah Jans 2, گل یاس, Ripplinger 11, مککننا آرنولد 4 مگی Raue 4

کارینگتون 63,
ناپلئون-G-S 31

حاصل کار دو تیم: کارینگتون 33 ناپلئون-G-S 16

کارینگتون — اما Rindy 1, Marah Schmitz 5, Kiera الی 15 لکسوس صفحه 5, Wwe Sasha Banks Grager 11, Taryn Hoeckle 3 هانا هیگل 12

ناپلئون-Gackle-Streeter — جنگ Weigel 1 کورتنی تامپسون 3 کایلی Breidenback 7, مکنزی Glatl 5, تیگان Erbelie 15

شمال یخ 60,
Kittson Co. مرکزی 52

حاصل کار دو تیم: شمال یخ 35, Kittson Co. مرکزی 23
شمال یخ — Brooke اولسون 8 بروک Fredrickson 13, رو به آفتاب, Edin 3, Rhiannon Horien 3 لئو آوردن 2, Zoey Magner 6, Keylee دال 25
Kittson Co. مرکزی — جوزی Steen 3 مورگان اولسون 17 جینا دیویس 2, McKenna پترسون 2, Marlee Turn 4, Cheyanne Scalese 11 Shelby Pankratz 6 ماریا اولسون 2-Gracie Whitlock 5

Clearbrook-Gonvick 75,
دریاچه جنگل 38

حاصل کار دو تیم: Clearbrook-Gonvick 39, Lake of the Woods 22

دریاچه جنگل — مکنزی Pieper 4, گرتا Moeller 10 اشتون Aery 14 السی دال 6 سوفیا والتون 2, پیج Haack 2

Clearbrook-Gonvick — Maci واگنر 4, گاوچران زن, Faldet 11 جکی لین Taflin 10, Annabell فیلیپس 23 دانا Sam Peterson 13, Danae Stenzel 10 الا Engen 4

مرغ سقا رپیدز 57,
Ada-بروپ غرب 41

حاصل کار دو تیم: Pelican رپیدز 32, Ada-بروپ غرب 14
مرغ سقا رپیدز — Maddie Gruler 3 چوپان پالسون 3 ابی Syverson 2, Vanassa غرفه 1, Rachael Guler 1 آنا استفنسون 17, گرتا Tollefson 25, Ryley پالسون 2 کارینا, تورس 3
Ada-بروپ غرب — Elle Scherfenberg 2, Jakia تامپسون 4, فضل Kroshus 2 راشل Arends 15, Kora Kritzberger 16, Dyllan Miller 2

وارن-A-O 55,
دوره گرد-Greenbush-MR 50, 2 OT

حاصل کار دو تیم: وارن-A-O 39, گورکن-Greenbush-MR 39

پایان تنظیم: Warren-A-O 39, گورکن-G-MR 39

پایان اولین کاری: وارن-A-O 45, گورکن-G-MR 45
وارن-آلوارادو-اسلو — Rylie مورتیمر 21, لیلی Bayne 8 امیلی Pederson 4 اما Oberg 2 Shelby دیورند 11 کایلی هانسون 2 مکنزی غلتک 7
دوره گرد-Greenbush-وسط رودخانه — Lexie Benke 8 ماریا مسیحی 8, اریکا هاول 3 الهام Rinde 4, Kinsley هانسون 10, Abbie واگنر 2, Jacey Wojchowski 12, Anissah Novacek 3
توجه داشته باشید: وارن-آلوارادو-اسلو را Rylie مورتیمر به ثمر رساند او 1000 هفتم حرفه ای نقطه شب جمعه.

N. D. منطقه 7

در جدید راکفورد دبیرستان

Feb. 14

یک چهارم نهایی — چهار بادها-Minnewaukan (شماره 1 دانه) bye; جدید راکفورد-Sheyenne (شماره 4) در مقابل داکوتای دشت (شماره 5), 4 p. m.; Harvey-چاه County (شماره 2) در مقابل وارویک (شماره 7), 5:30 p. m.; بنسون شهرستان (شماره 3) در مقابل لکتا (شماره 6), 7 p. m.

Feb. 15

نیمه نهایی, 5:30 تا 7 بعد از ظهر

Feb. 17

بازنده-از منطقه-مقدماتی بازی های 4 و 5:30 p. m.; منطقه قهرمانی 7 p. m.

N. D. منطقه 8

در رولا دبیرستان

Feb. 14

دور اول — North Star (شماره 4 دانه) در مقابل رولا (شماره 5), 6 p. m.; لنگدن-Edmore-مونیخ (شماره 1) bye; سنت جان (شماره 3) در مقابل Rolette-Wolford (شماره 6), 7:30 p. m.; Dunseith (شماره 2) bye

Feb. 15

بازنده-از بازی های 2 و 3:30 بعد از ظهر

مسابقات نیمه نهایی 5 و 6:30 p. m.

Feb. 17

بازنده-از منطقه-مقدماتی به دنبال قهرمانی منطقه

6

جمعه نتایج

استفان-Argyle 71 شمال یخ 49
نورمن Co. شرق/U-H 83 اوج-فیشر 43

دریاچه پارک-Audubon 82, Fosston 70

Henning 72, Wadena-Deer Creek 43

نویس 79, Blackduck 67

Red Lake, 76, Pine River-بکوس 69

وست فارگو Sheyenne 76, وپیتون 52

فارگو دیویس 70 Fargo, Shanley 47

جیمز تاون 88 Dickinson 82

بیسمارک قرن 81, واتفورد شهرستان 37

بیسمارک بالا 91, ویللیستن 42

مینت 79 بیسمارک St. mary’s 51

بیسمارک میراث 61 لاک پشت کوه 60

ژنراتور-مرکزی دره 65 پارک رودخانه/Fordville-Lankin 36

لیسبون 88 جنوبی مرز 37

Ellendale 56 کارینگتون 55

Edgeley-K-M 66, Milnor-شمال سارجنت 47

Enderlin 85, Oakes 47

مرکزی, Cass, 76, Hankinson 42

دختر مرکزی 63,
فارگو جنوبی 56

حاصل کار دو تیم: مرکزی 32 جنوبی 27

فارگو جنوبی – کوین هاردی 22, Kameron Arechigo 16, Enock Sibomana 6, Bakarr Fullah 4, برکت Flomo 4, Semso Subasic 2, Dany Lahai 2

دختر مرکزی — بن Hoverson 24 میسون عشق 12 الکس Barbot 12, Caden Fultz 6 پارکر قهوه ای 5 میسون Gravseth 4

Red River 62,
فارگو شمالی 61

حاصل کار دو تیم: فارگو شمالی 33, Red River 30

فارگو شمالی — لوقا Loberg 13, Jalen مارس 12 کارتر Peratt 11 یعقوب Brosius 8, Carson Critchley 8 رایان مردانه 6 هارون Sam Peterson 3

Red River — Kobe اسپرینگر 20 ویلیام Obioha 13, بردی Dvorak 11, Bryce Enerson 7 پین, پارک 4 متی گر 4 کول بنسون 3

EGF ارشد بالا 91,
روسو 44

حاصل کار دو تیم: EGF ارشد بالا, 51, روسو 28

EGF ارشد بالا — ناتان Willett 14 جوی Votava 2, اندی Roufs 1 سام Votava 16 تنر کامپوس 5 ارمیا Haavig 3 تایلر Aamodt 12 جولیان بنسون 14, Ayden Steinbrook 12 کارتر Vasek 4 تامی Loer 3 اسپنسر Egeland 5

روسو — Jed Dunham 18, استیل والش 4 کلایو Godan 2 نولان هانسون 2, Garon شوماخر 1, Jace هولست 8 پیتر VandeWege 2, Jere بندر 5 تایلر Dirks 2

دوره گرد-Greenbush-MR 66,
قلب مقدس 20

حاصل کار دو تیم: گورکن-Greenbush-MR 38 قلب مقدس 9

دوره گرد-Greenbush-میانه-River — Brandon منقل 7 زک Blawat 7, آدم Benke 20, Kasen Swenson 3, Jaden Kostrzewski 2, Kobey Dallager 8 هارون Westling 15, Aven Augustson 5

قلب مقدس — سام Gapp 3, James Fontaine 4 آدم Sczepanski 3 آدم Sobolik 4 کوبه Tomkinson 2, اریک Mykelseth 2

تامپسون 56, دریتن/V-E 43

حاصل کار دو تیم: تامپسون 28, دریتن-V-E 25

تامپسون — یعقوب کیر 4 سام غلتک 10, Peirce کوپر 10 رس Odenbach 14, شانس, Danner 16 گرت وبر 2

دریتن-دره-ادینبورگ — برندان دیورند 4, Dylan Feltman 2 تایسون حامی 11, سام جانسون 10 Gage Pollestad 14, Lukas Pastorek 2

هاتون-Northwood 70,
Larimore 41

حاصل کار دو تیم: Hatton-Northwood 29, Larimore 23

هاتون-آمریکا — پارکر Vaagene 11 اوری Thorsgard 14, Alex ولف 12 برت فاس 3, Colton Konschak 13 کارتر مایرون 6, Kelby لاجوردی 11

Larimore — یعقوب Schempp 9 رکس Ritterman 7 تعقیب بیکن 3, رایان Sletten 13, جواب گرم 9

قوم و خویشی 58,
ممکن است پورت-CG 26

حاصل کار دو تیم: قوم و خویشی 29, Mayport-CG 12

قوم و خویشی — اندی Freier 20, Kadin اولسون 5 الی هاینریش 2 پل اولسون 9, Kadin اولسون 5 حداکثر McQuillan 7, Jaiden Peraza 2 تعقیب میلر 3 گاوین کلر 10

Mayport-CG — شاون Klabo 3, Dylan Klabo 3 اسحاق Guylfrede 3 گاوین Mewes 8, Logan کروگر 4 جک Bradner 2, Josh Evans 3

Griggs شهرستان مرکزی 47,
فینلی شارون/H-P 42

حاصل کار دو تیم: Griggs Co. مرکزی 20, فینلی شارون/H-P 18

Griggs شهرستان مرکزی — یونس Ringstad 11 شکارچی Gronneberg 15, Jaxon Gronneberg 7 تنر Haugen 8, Tavon Stadler 6

فینلی-شارون/امید-صفحه — Dalton استین 3, Xyler کارلسون 6, Bryce Juliuson 4 جوئل Ostmo 4, Landon Koenig 4, رایان Twete 16, Tate Zerface 5

لنگدن-Edmore-مونیخ 65,
گرفتن 48

حاصل کار دو تیم: Grafton, 34, لنگدن-E-M 27

لنگدن-Edmore-مونیخ — Jackson Delvo 13 سیمون Romfo 11 Grant Romfo 24, Blane پری 2, Ordale Morstad 15

Grafton — Brandon آلبرشت 7 ویلیام Jiskra 14 خوزه سانچز 4 تامی کرن 3, استوان Garza 15 جاستین Garza 5

North Star 62, Rolette-Wolford 44

حاصل کار دو تیم: ستاره شمال 30, Rolette-Wolford 28

ستاره شمال — تامی Nikolaisen 15, Hayden Hagler 14, Caleb Svir 12 بن Wagenman 11 مرد Hagler 2

Rolette-Wolford — Montgomery اعطای 13 کودی Yoder 12 بن کرافت 6, Blake Mattson 5, Braydon Ortiz 6 Tyrell Yoder 2

Ellendale 56,
کارینگتون 55

حاصل کار دو تیم: Ellendale 32 کارینگتون 28

Ellendale — Scott واگنر 22, شکارچی, Thorpe 13, Caleb Hauck 4 وایات Henningsen 4 لوی Reis 3 شانس Durheim 3 رایلی Thorpe 3, Kodie Slivoskey 2, Ian Wagner 2

کارینگتون — Hudson Schmitz 26, Seth نلسون 18 هادسون Topp 8 لوکاس Hendrickson 2, Grady Shipman 1

بیگلی 81,
Mahnomen-Waubun 78

حاصل کار دو تیم: بیگلی 38, Mahnomen-Waubun 36

بیگلی — Justus Brtek 4, Kenly گوردون 5 Remington Aufforth 1 کول دربی 29 جیمز Witczek 2, Alec Norum 29, Jaxsyn لوئیس 11

Mahnomen-Waubun — Cooper Houdek 14, Loden کلارک 10, سام زیما 3 تنر Pazdernik 14 خواهد Starkey 2 Peyton Keezer 26, جاستین Littlewolf 6

Ada-بروپ غرب 72,
بارور-Beltrami 57

حاصل کار دو تیم: Ada-بروپ غرب 33 بارور-Beltrami 27
Ada-بروپ غرب — جنینگز لی 5, تعقیب Bucholz 17 کامرون Spaeth 3, Jace تامپسون 3, Preston Gwin 15 Austin کارلسون 3 میسون میلر 26
بارور-Beltrami — Cort Christianson 7 تعقیب Sirjord 5, Addy McCollum 6, Rylin Petry 11, Caleb Swenby 12, Soren لارسون 2 اورت Balstad 9, Grant, Wilson 5

برنده-E-Mac 52,
Goodridge-Grygla 48

حاصل کار دو تیم: Goodridge-Grygla 25 پیروزی-E-Mac 21
برنده-E-Mac — پارکر Gerber 2 داستین Osland 9, Alex جاکوبسن 2 جوناس با هوش 1 ژاک Simonson 18, Bryer Strom 12 کوبه Hamre 8
Goodridge-Grygla — Hudson McMillin 12 یعقوب اولسون 3 رایلی Manderud 16 اردن Coan 13 نولان Anderson 2, مت Busse 2

کامپتون یادبود/SF
شیرها در ضربات پنالتی

در GF, مرکزی, شنبه

11:30 صبح — قلب مقدس در مقابل Larimore.

1 p. m. — پارک رودخانه/Fordville-Lankin مقابل وارویک.

2:30 p. m. — Dunk 3-نقطه تیراندازی و پرتاب آزاد تیراندازی مسابقه.

3:15 بعد از ظهر — Thompson در مقابل چهار بادها-Minnewaukan.

Northland سوپر شنبه

در تیف ریور فالز

Northland و جامعه دانشکده فنی

شنبه

1:30 p. m. — Clearbrook-Gonvick مقابل Kittson شهرستان مرکزی

3:15 بعد از ظهر — Northern یخ در مقابل اوج-فیشر

5 p. m. — Warren-آلوارادو-اسلو در مقابل Goodridge-Grygla

6

روز جمعه در نتیجه

مندن 107 Grand Forks 79

200 medley — 1. مندن (Eric LaFleur, Carson Masseth الکس Binstock ایان Eilers) 1:53.66; 2. چنگال بزرگ (حداکثر زولا دن Musselman نیک Gasparini, Ryaan Alshami) 1:58.13

200 freestyle — 1. گرت Craven, دوست دختر, 1:51.39;

200 IM — 1. الکس Binstock مرد 2:17.7; 2. لوگان Bjerke, دوست دختر, 2:24.7; 3. اوری برگ, دوست دختر, 2:30.7

50 freestyle — 1. Eilers مرد 24.6; 2. براک مور مرد 25.6; 3. Cael لورنز, دوست دختر, 25.67

100 freestyle — 1. LaFleur مرد 53.3; 2. لورنز, دوست دختر, 55.29

500 freestyle — 1. Musselman, نوجوانی, 5:38.6; 2. آیدن Johnson, نوجوانی, 5:53.7; 3. Bjerke, دوست دختر, 6:08.4

200 freestyle — 1. مندن (رایان برگمن, خاویر Aguero-Montero, Binstock, Eilers) 1:36.2; 2. چنگال بزرگ (هریسون Stockeland, لورنز, Carson Ohnstad, Craven) 1:40.6; 3. چنگال بزرگ (برگ Gasparini, زولا, Alshami) 1:45.3

100 backstroke — 1. برگمن مرد 1:00; 3. زولا, دوست دختر, 1:04.75

100 شنای — 1. Stockeland, دوست دختر, 1:11.75

400 freestyle relay — 1. مندن (Aguero-مونترو شکارچی Heinle, LaFleur, برگمن) 3:40; 2. چنگال بزرگ (Stockeland, Musselman, لورنز, Craven) 3:42.38; 3. چنگال بزرگ (لوی Dallum, Bjerke, برگ, Ohnstad) 4:05.46

6

روز جمعه در نتیجه

Devils Lake 42 Fargo دیویس 27

106: ملاکی Werremeyer (FD) بیش از ویلیام Sprenger (Def); 113: Ethan Sprenger (DL) بیش از عبدی Nuur 0:31; 120: Peyton هورتون (DL) بیش از Sajan Guring 1:15; 126: Brant فیسک (DL) بیش از Saykor Youngkendeh 1:01; 132: سام Shomento (DL) بیش از Clayto Nissko 3:11; 138: سایر دوستان (FD) بیش از لیتون والاس 4-0; 145: James Charboneau (DL) بیش از رایان برته 15-10; 152: Brayden گرهارد (DL) بیش از Landon ادرس 9-6; 160: Ty وبر (FD) بیش از ژاک لانگ 8-5; 170: Connor Chloupek (FD) بیش پارکر Vilandre 4-1; 182: Colby Rance (DL) بیش از Rylen رید 3:45; 195: Robby Serumgard (DL) بیش از اندرو Teigen 3:08; 220: Dylan Carlquist (FD) دریافت خداحافظ 285: ترومن Werremeyer (FD) بیش جک Kuntz 4:58

N. D. منطقه 2
مسابقات دوگانه

در کارینگتون شنبه

بازی-در — Mayville-پورتلند-CG مقابل Northwood, 10 a. m.

یک چهارم نهایی — Grafton در مقابل ژنراتور-Central Valley 10 صبح مرکزی Cass مقابل Larimore, 11 a. m.; Harvey-چاه های شهرستان در مقابل Carrinton, 11 a. m.; Pembina, شهرستان شمالی در مقابل ممکن است-بندر-CG/Northwood برنده ظهر

بازنده-از duals ابتدا در ظهر

مسابقات نیمه نهایی, 2 p. m.

قهرمانی و مقام سوم duals, 4 p. m.

درست است-اگر لازم باشد به دنبال

Minn. بخش 8A
مسابقات دوگانه

Feb. 11

بازی-در-Mahnomen-Waubun (شماره 8 دانه) در مقابل Red Lake County مرکزی (شماره 9), 6 p. m. در Frazee

یک چهارم نهایی — Mahnomen-Waubun/RLCC برنده در Frazee (شماره 1), 7:30 p. m.; Fosston-بیگلی (شماره 5) در کروکستون (شماره 4), 7 بعد از ظهر; پارک رپیدز (شماره 6) در مقابل ایالات شمالی و مرکزی (شماره 3), 7 p. m. در Sebeka; بارور-Beltrami (شماره 7) در مقابل گورکن-Greenbush-میدل ریور (شماره 2), 7 p. m. در Greenbush

Feb. 14

در بارور-Beltrami دبیرستان

نیمه نهایی, 6 p. m.

قهرمانی, 7:30 p. m.

Minn. بخش 8AA
مسابقات دوگانه

Feb. 11

بازی-در-شرق: Alexandria (N0. 4 دانه) در مقابل SC-لینک (شماره 5), 6 p. m.; غرب: UCB (شماره 4) در مقابل فرگس فالز (شماره 5), 6 p. m.; Dilworth-Glyndon-فلتون (شماره 3) در مقابل روسو (شماره 6), 6 p. m.

یک چهارم نهایی — Perham (شماره 1) در مقابل اسکندریه/SC-Melrose برنده 7 بعد از ظهر; PL-PRB (شماره 2) در مقابل Pierz (شماره 3), 7 بعد از ظهر; دیترویت لیکز (شماره 1) در مقابل UCB-فرگس فالز برنده 7 بعد از ظهر; تیف ریور فالز (شماره 2) در مقابل DGF-روسو برنده 7 p. m.

Feb. 14

در Perham

نیمه نهایی 6 p. m.

قهرمانی 8 p. m.

6

Mayville خریدهای دولتی

زیر امضا نامه ای از قصد به بازی فوتبال در Mayville دانشگاه دولتی.

مینه سوتا

EGF ارشد بالا — جیمز دانمارک اندرو Roufs ناتان Willett; شنگرف کالج — Vernell فلچر.

داکوتای شمالی

Cavalier — Colton Ratchenski تنر Urlaub; ژنراتور-Central Valley — ژاک Nelson; شمال دشت — Ezera Wuori; جدید راکفورد-Sheyenne — نیک Presnell; وست فارگو بالا-مایکل جانسون کول Kartes اوان Martin; لاک پشت کوه — Lorrin Longie, Tyrese مورن.

آریزونا

شمال دره بالا — جان کولی; دره Del Oro بالا-Devin مدینه

داکوتای جنوبی

سو دره بالا — آدم Dearduff

کانزاس

باغ شهر کالج — Val Mayes

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>