جمعه عقب: یک نگاه عمیق تر به UND عمده پنالتی می کشد در این فصل

جنگ شاهین مرده گذشته در دانشگاهی ملی هاکی کنفرانس در هر دو پنالتی دقیقه (9.4 در هر بازی) و بازی گریبانگیر (دو). اما زمانی که آنها گرفته اند پنج دقیقه عمده مجازات های این فصل آنها بوده ام فوق العاده خوب در کشتن آنها را خاموش.

در شب جمعه در St. Cloud, جاد کولفیلد نامیده می شد برای پنج دقیقه عمده دخالت 12:53 در دوره سوم. بازی گره خورده بود 3-3 در وقت.

تماس خود را قطعا ارزش بررسی دقیق. آن را به نظر نمی رسد برای افزایش به سطح عمده. خواندن بین خطوط UND مربی براد بری به نظر می رسد به جای خشم توسط تماس بگیرید.

اما UND پاسخ نیز ارزش بررسی دقیق.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مبارزه Hawks کشته شدن پنج دقیقه St. Cloud State قدرت بازی است که به آنها اجازه گرفتن 3-3 کراوات در سری بازکن در گیاه بروکس ملی هاکی مرکز.

دروازه بان پیتر Thome متوقف و هر چهار نیرومند و درشت هیکل عکس در هدف و مجازات قاتلان انجام یک کار عالی از طریق گرفتن پنج دقیقه. که می تواند فوق العاده به چالش کشیدن در المپیک یخ ورق می دهد که بازیکنان 15 اضافی پا به منطقه نوشته است.

این بوده است یک موضوع تمام شود.

UND نامیده شده است برای پنج رشته و اجازه داده است و نه قدرت-بازی بازی هدف بر روی هر یک از آنها.

“این نشان می دهد که حالت ارتجاعی” UND جلو Westin ميشود گفت: از آخرین عمده مجازات کشتن جمعه. “ما یک گروه از بچه ها. آنها در حال حرکت است و ما آن را برداشت. ما این کار انجام می شود.”

بری گفت: “من فکر می کردم بچه های ما انجام یک کار خوب از پاسخ و پله بالا و گرفتن کشتن. که بسیار مهم بود به کل بکشند. من فکر کردم ما رو قوی تر پس از آن کشتن است.”

قابل توجه بسیاری از UND پنج پنالتی مهم را می کشد در این فصل بود Nov. 16 در دنور زمانی که پیشگامان حال کامل دو دقیقه پنج بر سه در نیز وجود دارد.

در کل UND مجازات کشتن است برجسته شده در این فصل است. مبارزه با شاهین در 87.5 که در رتبه پنجم در سطح ملی و برای اولین بار در NCHC. تنها تیم پیش از UND در مجازات قتل در حال Clarkson (91.7) MSU-منکیتو (90.7), بمیجی دولت (90.5) و بین المللی آمریکا (87.9).

روز جمعه UND شد shorthanded نه دقیقه تمام شد و به علاوه-1 در طول این دو ساعت با تشکر از shorthanded هدف ميشود.

UND عمده پنالتی می کشد

Feb. 21 در خیابان دولت (جاد کالفیلد تداخل): 0 اهداف مجاز (4 عکس). 3-3 کراوات.

Jan. 11 در مقابل اوماها (شین پینتو, cross-چک کردن/بازی): 0 اهداف مجاز (1 شات). 4-1 پیروز شود.

Nov. 16 در دنور (کول اسمیت از چک کردن از پشت/بازی): 0 اهداف مجاز (9 عکس). 4-1 پیروز شود.

Nov. 16 در دنور (اتان Frisch شبانه روزی): 0 اهداف مجاز (2 عکس). 4-1 پیروز شود.

Nov. 9 در مقابل میامی (گاوین Hain شبانه روزی): 0 اهداف مجاز (2 عکس). 5-4 برنده شوید.

دیگر یادداشت ها و آمار

  • این faceoff نبرد است که در آن UND که به یک مزیت عمده. که به تعطیلات آخر هفته UND رتبه پنجم در سراسر کشور در تساوی و Huskies شد 47. اما به پایان رسید تا اینکه یک مرده-حتی 31-31.
  • ژاک ان ذکر شده بود به عنوان فوق العاده رو به جلو اما بازی خیلی بیشتر از معمولی خود را فوق العاده رو به جلو است. او حتی ثبت نام کمک. بری واقعا دوست دارد ان را بازی بر روی یخ. ان نیز در UND تنها دیگر المپیک-یخ سری در مینه سوتا در آخر هفته شکرگزاری. “است که احتمالا بسیاری از رفتن به این تصمیم به قرار دادن او در ترکیب” بری گفت. “او در نهایت دوباره سالم. خود اسکیت و شوت او در حال دارایی های خود را. او واقعا خوب هفته از عمل در اینجا. این یکی از آن چیزهایی که در آن شما باید برای به دست آوردن کمی از یخ هم به احساس راحتی در بازی خود را و من می خواستم به او برخی از تغییرات اولیه. من فکر کردم او تا به حال واقعا بازی قوی است.”
  • UND اولین قدرت-بازی بازی های واحد ماند داغ با یکی دیگر از هدف. مبارزه با شاهین باید قدرت-بازی بازی اهداف در پنج مستقیم بازی و نه از گذشته 10.
  • ميشود نشان داد که بدون نگاه به پشت دست ضربه زدن به تصویب شین پینتو برای قدرت-بازی بازی هدف این بود که یک بازی او فکر کرد که می تواند کار بر اساس پیش-طلایه دار تصویری کار می کنند.
  • St. Cloud State تولید شده به مراتب بیشتر جرم از تیم ها معمولا در برابر UND. Huskies انباشت اشیاء بدست آمده تا 33 عکس در هدف که در رتبه سوم بیشترین UND اجازه داده است در 30 بازی این فصل است. غربی میشیگان 41 (Dec. 6) رتبه اول و دولوت مینه سوتا را 38 (Jan. 24) رتبه دوم.
  • این شش بازی این فصل در عکس مجاز UND تمام رخ داده در جاده ها است. شماره 4 بود که در دنور 31 (Nov. 15) شماره 5 بود میشیگان غربی است 29 (Dec. 7) و شماره 6 بود دنور 28 (Nov. 16). این است که احتمالا یکی دیگر از دلایل چرا UND می خواهد که شماره 1 به طور کلی دانه در مسابقات NCAA: آن را بهتر می تواند دیکته خط matchups.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>