VCC را شکوفا: آجی Patel, موقت, رئيس جمهور & مدیر عامل; نانسی Nesbitt, بنیاد, مدیر اجرایی, و کن Cretney, بنیاد, رئیس هیئت مدیره استقبال مهمانان به VCC چهارم سالانه شکوفا جمع آوری کمک. فرد لی / PNG

Fred لی هفتگی نگاه سیاست گذاران و shakers در اطراف شهر

با شکوفا: Vancouver Community College بنیاد میزبانی چهارم آن شکوفا جشن گرد هم آوردن برخی از آن جشن فارغ التحصیلان برای جمع آوری کمک برای دانش آموزان به دنبال ورود صنعت است.

فارغ التحصیلان غربی کانادا بزرگترین مدرسه آشپزی, استر کسا, حمید Saliman و Tret اردن شد در میان بیش از دو دوجین فارغ التحصیلان که بازگشت خود را به مادر آلما پیوستن به دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان در سالانه غذا و شراب grazer که با هدف جمع آوری کمک های مالی بسیار حیاتی برای حمایت از خزانه داری و کمک هزینه تحصیلی برای حال و آینده VCC دانش آموزان است.

استقبال از آنها بازگشت به دانشگاه برای این شب پرستاره شد آجی Patel, VCC موقت رئیس جمهور و مدیر عامل; بنیاد, رئیس هیئت مدیره کن Cretney; و نانسی Nesbitt, بنیاد, مدیر اجرایی.

پیش از آن در شب, کالج نیز در آن به رسمیت شناخته شده بهترین و درخشان. Vancouver Community College را برجسته فارغ التحصیلان جوایز تاسیس شد و به رسمیت شناختن دستاوردهای آن ماهر grads — کسبه و صنعتگران — که کمکهای قابل توجهی به نهاد و جامعه است.

در این سال دریافت کنندگان بودند wood work industres Clarissa رقو و طراح مد Mishel Bouillet (جوان فارغ التحصیلان), Steveston hairstylist لونی یی (جامعه قهرمان) و جشن بلوار آشپزخانه & صدف نوار آشپز الکس چن (حرفه ای ها).

چن دارای بیش از یک دهه تجربه آشپزی در برخی از تحسین شده ترین و مورد احترام هتل خواص برنده بی شماری تحسین از جمله طلا در کانادا آشپزی قهرمانی.

“چهار نفر در میان یک خط طولانی از نامی که فارغ التحصیلان خود را متمایز کرده است با داستان های الهام بخش از تعهد موفقیت و بازگشت دادن می گوید:” کارولین هورنل, VCC دانشیار مدیر روابط فارغ التحصیلان.

چند صد نفر از هواداران برگزار شده در مدرسه در شرق برادوی پردیس برای foodie fete. مثل همیشه مهمان درمان شدند به طور تجربی شب نمایشگاه موسسه استثنایی برنامه آشپزی.

با پشتیبانی از آن ستاره فارغ التحصیلان و مهمانان ویژه VCC دانشجویان کارکنان و اعضای هیات علمی مطرح خود را به بهترین غذاهای زوج با برنده جایزه شراب از Naramata نیمکت. شب خواهد اطمینان بیشتر دانش آموزان دریافت حمایت مالی برای حمایت از آرمان های آشپزی خود را.

“با تشکر برای حمایت از VCC حامیان نزدیک به 1 میلیون دلار در کمک های مالی دانشجویی توزیع شد تا دانشجویان در سال گذشته گفت:” Cretney پرداختن به ظرفیت جمعیت.


Hairstylist لونی یی و طراح مد Mishel Bouillet شد شرکت دستاوردهای خود را و کمک به VCC و جامعه گسترده تر. تصویر: Fred لی.

فرد لی / PNG


فارغ التحصیلان جایزه دستاورد گیرنده Clarissa Roque جوانه زدن wood work industres دریافت تبریک از کارولین هورنل دانشیار مدیر روابط فارغ التحصیلان. تصویر: Fred لی.

فرد لی / PNG


فارغ التحصیلان از VCC برنامه آشپزی, Minami را Jay Pugong استفانی کارشناسی ارشد و آلن فرر بازگشت به مادر آلما خود را برای حمایت از نسل بعدی از استعداد آشپزی. تصویر: Fred لی.

فرد لی / PNG


بلوار آشپزخانه & صدف نوار را جشن آشپز الکس چن مفتخر شد VCC برای خود طبقه آشپزی حرفه ای. چن ستاره ها در شبکه غذایی جدید نشان می دهد دیوار از سرآشپزها پخش این ماه است.

فرد لی / PNG


شراب سفیر پیتر خدمه جدید جهان شراب کلیتون Munro دین از طرح های بومی و MLA بروس Ralston مطرح شیشه ای به VCC و فارغ التحصیلان آن استادان و کارکنان و دانش آموزان. تصویر: Fred لی.

فرد لی / PNG


به نمایندگی از شراب خوب از Naramata نیمکت در شکوفا شد دریاچه نسیم دن Schell و پل مارتین و صنوبر بیشه را لوری بارنز. تصویر: Fred لی.

فرد لی / PNG

بی پروا کوکتل: همیشه یک boozy امر علم جهان به میزبانی والاتر از آن جمع آوری کمک علم از کوکتل. یک بار نوپای آزمایش علوم — نمایشگاه استعدادهای Vanhattan بالا mixologists — تبدیل به یک رویداد امضا و عمده جمع آوری کمک برای این شرکت است.

Sellout رویداد پنج سال در حال اجرا کامل تجربه حسی مهمان مجاز به تعامل با شهر با استعداد ترین bartenders نمایشگاه ارتباط بین مواد و تکنیک و علم در بیش از 35 کوکتل ایستگاه.

همراه با ماهرانه گردد نوشیدنی شرکت کنندگان نیز درمان می شود به مواد غذایی خوشمزه جفت ایجاد شده توسط تحسین محلی رستوران و خدمات مواد غذایی. حسادت بسیاری از سازمان ها این رویداد را به خود جلب کرد که عمدتا جوان جمعیت برخی از 1500 نوشیدنی علاقه مندان که در باز کردن نوار رویداد سازمان یافته توسط کلر Charnley کلمنت لاو, Trevor Kalliesو اختصاصی گروه از اعضای کمیته.

رویداد امسال را ببینید تجمعی کل پیش افتادن از 1.2 میلیون دلار برای جهانی علوم کلاس سفر زمینه بورس برنامه کمک به ارسال بیش از 9000 کودکان و نوجوانان از مدارس محروم در زمینه سفر به علم جهان است.

“علم کوکتل است یک شب برای ما به جشن شهر استعدادهای برتر در عهد بوق و تخصص آشپزی و مهمتر از نتیجه این رویداد شگفت انگیز به طور کامل بودجه جهانی علوم کلاس سفر زمینه بورس برنامه گفت:” جانت چوبموقت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت علم جهان است.

“قادر به میزبان یکی از ونکوور قابل توجه ترین کوکتل رویدادهای چیزی است که ما افتخار است و ما در حال هیجان زده از این یاد شب بیش از حد انتظارات ما با بیش از 1.2 میلیون دلار مطرح شده در پنج سال,” او اضافه شده است. “ما الهام برای دیدن Vancouverites ادامه آمده در سال بیش از سال به حمایت از این علت ارزش و لذت بردن از افسانه شب در شهر.”


Conni لک emceed سالانه 5 علوم کوکتل پارتی که افزایش بودجه برای حمایت از کیت هندرسون مدرسه زمینه برنامه های سفر به علم جهان است. تصویر: Fred لی.

فرد لی / PNG


سارا Parniak, Seedlip نام تجاری بازاریابی, مدیر مبدع این جشنواره تنها mocktail که درو raves بررسی از شرکت کنندگان از جمله علم کوکتل رویداد سازمان ترور Kallies. تصویر: Fred لی.

فرد لی / PNG


مدیر عامل موقت جانت چوب و رویداد منجر کلمنت لاو استقبال برخی از 1500 نوشیدنی علاقه مندان به علوم پنجم از کوکتل جمع آوری کمک. درآمد حاصل دادند و پنج سال تجمعی در مجموع فراتر از 1.2 میلیون دلار. تصویر: Fred لی.

فرد لی / PNG


جشن barkeeps و مسلما بهترین لباس barkeeps شب Diageo کلاس جهانی سفیران کریس انس و Kaitlyn استوارت آورده گرما با همین خولیو بلانکو الهام گرفته از کوکتل. تصویر: Fred لی.

فرد لی / PNG


علم طلا: همراه با همسرش جسیکا جشن آشپز راجر Ma بلوار آشپزخانه & صدف نوار های اخیر مدال طلا در سال 2020 کانادا آشپزی قهرمانی در اتاوا میزبانی VIP علم کوکتل سالن. تصویر: Fred لی.

فرد لی / PNG

SWEET SYMPHONY:باربارا Klebanoff و الکساندرا له-Steinmann انجام 30th, Vancouver Symphony توپ ونکوور ارکستر سمفونی امضای بهره مند شوند. چندساله مورد علاقه در موسسه خیریه, مدار, سیاه و سفید کراوات رویداد دیگری بود sellout.

به نیکولا ثروت-اسپانسر امر دیدم زرق و برق دار و خوبی پاشنه بلند جمعیت جمع آوری در مرکز کنوانسیون ونکوور برای اسپانیایی-الهام شب ناهارخوری, رقص و انسان دوستی. ویژگی گرمی و جونو برنده ارکستر این رویداد به مانند همیشه بهره مند ونکوور ارکستر سمفونیک و VSO مدرسه موسیقی عملکرد آموزش و پرورش و ابتکارات تعامل اجتماعی.

سی سال هنوز بسیار جدید است به خصوص VSO ارشد برنج. استاد اتو Tausk led اولین سمفونی توپ. او پیوست به تازگی تایید هیئت مدیره صندلی اتین Bruson, و همچنین به عنوان VSO و VSO مدرسه موسیقی به تازگی منصوب رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت آنجلا الستر. تمام رهبران ارشد بودند در دست به استقبال مشتریان به عنوان زمینه آنها به زرق و برق سالن برای جشن گرفتن قدرت از موسیقی است.

در برابر Coal Harbour افت کل ارکستر همراه با mezzo سوپرانو Rihab Chaieb, انجام صمیمی کنسرت الهام بخش مهمانان جشن و سرور و رقص شب دور. آنها را در پیک بنا به گزارش بالا بردن $790,000 برای حمایت از استعداد ارکستر و نسل های آینده از نوازندگان. VSO تنها ارکستر در کانادا با برکت خود را بسیار خود را در مدرسه موسیقی.

“به عنوان رهبران کسب و کار و شهروندان ما شهر شما را تایید کرده اند مکان مهم موسیقی نگه می دارد در تار و پود جامعه ما گفت:” له-Steinmann.

“موسیقی صحبت می کند به همه ما شخصا و جمعی ابراز قلب عمیق ترین خواسته های خود را در زبان به طور همزمان مرموز و در دسترس است. این زبان جهانی است که متحد ما در بشریت” اضافه شده Klebanoff.


حضور او اولین سمفونی ونکوور توپ به عنوان VSO و VSO دانشکده موسیقی, رئيس جمهور و مدیر عامل شد آنجلا الستر. تصویر: Fred لی.

فرد لی / PNG


دو-و-سه-زمان صندلی باربارا Klebanoff و الکساندرا له-Steinmann استقبال اتو maestro Tausk به خود Vancouver Symphony توپ. تصویر: Fred لی.

فرد لی / PNG


اعضای کمیته لورل Zerb اولیویا Lovenmark و Kerrie Sayer با هدف جمع آوری پول مورد نیاز برای VSO ارکستر و VSO مدرسه موسیقی. تصویر: Fred لی.

فرد لی / PNG


VSO عضو هیئت مدیره جیمز کارتر همراهی همسرش لسلی به 30th, سمفونی توپ در ونکوور مرکز کنوانسیون. تصویر: Fred لی.

فرد لی / PNG


کایل McPhedran و جان مکنزی کردم gussied برای Vancouver Symphony و VSO مدرسه موسیقی مهم سالانه جمع آوری کمک. تصویر: Fred لی.

فرد لی / PNG


مصرف در همیشه dressy برای تلفن های موبایل اسپانیایی-مضمون سمفونی توپ بودند کمد لباس پوشاک مدیر عامل الکساندرا تامپسون و Beccas کیسه بوتیک اصلی ربکا شن و ماسه. تصویر: Fred لی.

فرد لی / PNG

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im