زمان به درخشش جشن: Pei هوانگ و جودی لئونگ سازی ششمین بار به درخشش جشن و سرور در Fairmont Pacific Rim هتل. فرد لی / PNG

Fred لی هفتگی نگاه سیاست گذاران و shakers در اطراف شهر

واقعی SHINER: پس 2015, VGH & UBC بیمارستان بنیاد زمان به درخشش جشن برگزار شده توسط مترو ونکوور جامعه چینی در حدود سال جدید قمری را مطرح کرده است بیش از $15.4 میلیون برای تبدیل مراقبت های بهداشتی در B. C.

جامد ثابت در خیریه مدار جودی لئونگ و جزیره پرنس ادوارد هوانگ سازی این سال را به اسراف رویداد در Fairmont Pacific Rim هتل. به دنبال نزدیک کردن بیمارستان بنیاد $60 میلیون کمپین برای تبدیل امکانات جراحی در ونکوور عمومی و دانشگاه B. C. بیمارستان به خوبی پاشنه بلند جمعیت بسته بندی شده از یاقوت کبود سالن رقص برای شب, ناهارخوری زیبا و انسان دوستی.

مثل همیشه جشن و سرور تا به حال تمام عناصر برای برنده شدن در شب. از شخصی monogrammed برنامه ها به مواد غذایی خوب و پر زرق و برق, دکور, هیچ هزینه در امان ماند.

مجلل خوراک سرپرستی آشپز جان کارلو Felicella و B. C. آشپزی تیم در رابطه با آشپز گلن تامپسون سوخت فوق العاده ای شب ، نشان دادن راه بود ویلی Li, موسس و مدیر عامل شرکت شیر راه خواص و ارائه حامی گل سرسبد جمع آوری کمک. مهاجرت به کانادا از تیانجین چین در سال 2009 46 ساله توسعه املاک مسکونی و تجاری و دونده مشتاق است که بنا به گزارش این جشن را به عنوان اولین حامی نقطه از سرزمین اصلی چین یک بازار رو به رشد برای بشردوستانه پشتیبانی می کند.

“در شیر راه خواص ما متعهد به ایجاد یک بهتر و سالم — جامعه” گفت: Li. “ما همچنین بر این باورند در اهمیت دادن است.”

یکی دیگر از توسعه دهنده خواهد لینمدیر عامل شرکت ریزه داد خواص led اتهام در دست و پا زدن بالا بردن حمایت $1 میلیون پس از شنیدن از یک سپاسگزار بیمار لورن لی که تشکر جراحان برای مراقبت از او را پس از یک تصادف وحشتناک,.

350-به علاوه مهمانان — کسب و کار مراقبت های بهداشتی و رهبران جامعه و خیر — به دنبال کت و شلوار با کمک های مالی خود را اعم از $1000 به $100,000. دوستي اعطای وام حمایت خود را شامل Gary سگال دیوید Rowntree, و سیلویا چن. آلیس و دیوید چانگ‘s هدیه در آخرین لحظه از 150.000 دلار خواهد فشار شمارش نهایی به این رویداد را 3 میلیون دلار هدف با موفقیت بسته شدن مبارزات آوردن همه به پا کنید.

آینده از عمل جراحی کمپین راه اندازی شد در سال 2016 با هدف کاهش زمان انتظار برای عمل جراحی تجهیز بیمارستان ها با تکنولوژی های برتر, افزایش فولاد فضاها و بهینه سازی برای بازیابی سریع تر و بهبود نتایج بیمار.

“کمپین را به دست آورد حمایت فوق العاده ای از هزاران نفر از اهدا کنندگان در سراسر استان گفت:” آنجلا چپمنبه تازگی منصوب شد, مدیر عامل شرکت VGH & UBC بیمارستان پایه و اساس است.

“من می خواهم به خصوص با تشکر از چینی کانادا جامعه برای سخاوت خود را به این کمپین,” او اضافه شده است.


دیوید Rowntree, صندلی, آینده از عمل جراحی کابینه و آنجلا Chapman, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت VGH & UBC بیمارستان بنیاد تشکر مترو ونکوور جامعه چینی خود را برای حمایت سخاوتمندانه از بیمارستان 60 میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی.

فرد لی / PNG


ستاره های درخشان: توسعه خواهد لین و همسرش-Nien Lu led اعانه با یک میلیون دلار کمک مالی برای تبدیل فولاد مراقبت. تصویر توسط فرد لی.

فرد لی / PNG


Gary سگال معاون صندلی VGH & UBC بیمارستان بنیاد تشکر VGH بیمار لورن لی برای به اشتراک گذاری داستان خود را بهبود با مهمانان جشن و سرور.

فرد لی / PNG


سابق جشن صندلی و کمپین کابینه عضو کمیته سیسیلیا بورس اوراق بهادار تهران امضا شیر راه خواص مدیر عامل شرکت ویلی لی به ارائه حامی ششمین بار به درخشش جمع آوری کمک.

فرد لی / PNG


گذشته جشن صندلی آلیس چانگ و همسرش دیوید عمده هدیه تضمین این رویداد به آن 3 میلیون دلار هدف رسما بسته شدن از چهار سال و 60 میلیون دلار در آینده از عمل جراحی مبارزات انتخاباتی.

فرد لی / PNG


ققنوس تلویزیون لیزا وو و آن را دوست دارم یا لیست آن ونکوور میزبان تاد Talbott emceed اسراف زمان به درخشش شب نشینی برگزار شد در Fairmont Pacific Rim هتل.

فرد لی / PNG

فرار موفقیت: با الهام از پسر خود را مسیحی ونکوور کناکز’ پائولو و کلارا Aquilini تاسیس Canucks اوتیسم شبکه (می تواند) یک موسسه خیریه ثبت شده اختصاص داده شده به ارائه برنامه برای افراد مبتلا به اوتیسم و خانواده های آنها در حالی که ترویج پذیرش و ورود از طریق تعامل جامعه و آموزش طرح در سراسر بریتیش کلمبیا.

این زن و شوهر یک بار دیگر با استقبال هواداران به آشکار خود را گل سرسبد جمع آوری کمک در راجر عرصه است. صورتحساب به عنوان بزرگترین نمایش روی زمین در این سال BMO تحت حمایت موسسه خیریه جمع آوری کمک یک سیرک مضمون امر است. کلارا و گال رفیق جیل کیللین شد در این سال ringmasters پیشرو با نفوذ کمیته زنان است. همه آنها استقبال چشمگیر جمعیت که از پوسته $750 بلیط برای اجرای دور با سیرک سرگرم شود و مطلع است.

مهمانان جمع آوری حدود 68 جداول به نمایندگی از شیوع یک در 68 کودکان مبتلا به اوتیسم در کشور است. ویژگی چشمگیر, ویترین, سیرک استعداد موسیقی و ناهارخوری, حزب نیز تابیده نور در اوتیسم و طیف توانایی های, چالش ها و هدایایی که می توانید آن را.

قلبی داستان از B. C. خانواده هایی که می توانید بهره مند از خدمات و برنامه های باز قلب و باز کیف پول. فوق العاده حراج زندگی می کنند از بی بها اقلام و لیست سطل تجربه های بیشتر اضافه شده به چوب خط حساب کردن آتش نتیجه نهایی فراتر از 1 میلیون دلار است. عمده حامیان گنجانده شده آریا و حمید Eshghi, کلی رایان و کن McNaughton و اندی Cobbold و کیرستن Sutton.

“از آنجا که از شما خانواده می توانید با اتصال یک جامعه از پشتیبانی و تجربه آرامش و تسکین پذیرفته و استقبال برای آنها چه کسانی هستند” گفت: کیللین و Aquilini ضمن تشکر از شرکت کنندگان.

“و چون از شما, مدارس, اولین پاسخ, تفریحی کارکنان و مربیان جامعه فضای و کسب و کار می توانید آموزش آنها نیاز به شامل خوش آمدید و استخدام افراد مبتلا به اوتیسم” آنها اضافه شده است.


فاش جشن عکس 8 RINGMASTERS: جیل کیللین و کلارا Aquilini ریاست, نشان می دهد, Canucks اوتیسم شبکه گل سرسبد جمع آوری کمک.

فرد لی / PNG


پل و کلارا Aquilini و خانواده خود را همچنان به جلب توجه به نیاز رو به رشد برای کمک به خانواده ها با کودکان در طیف اوتیسم.

فرد لی / PNG


Canucks اوتیسم کارکنان شبکه رایان یائو و تینا Chiao تشکر مشتریان خود را برای کمک به ارائه برنامه ها برای افراد مبتلا به اوتیسم و خانواده های آنان و ترویج پذیرش و ورود.

فرد لی / PNG


آریا و حمید Eshghi را جواد Mowafaghian بنیاد حمایت VIP پذیرش در ونکوور کناکز اتاق پانسمان.

فرد لی / PNG


مسیحی Aquilini و آشکار عضو کمیته کریستی یاسین دیدم راجرز آرنا تبدیل به یک سیرک بزرگ بالا برای می را 2020 فاش جشن.

فرد لی / PNG


پدر و مادر از یک کودک در طیف اوتیسم جدید وست مینستر را دامیان و کلارا zara flora مشترک خود, خانواده, داستان با مهمانان. خود را پسر نوح رونق پس از کشف می و بالای آن نسبت به آموزش کارکنان و داوطلبان که می تواند حمایت خود را نیاز دارد.

فرد لی / PNG

میدان رویاها: آن را سخت به تصور کنید که صحبت کردن بیس بال هنگامی که سرزمین اصلی پایین تر بوده و تجربه نزدیک به بی پایان بارندگی در ماه ژانویه. هنوز طرفداران جان سخت بود که فقط چرخش در هتل ونکوور به شنیدن از پسران ما از تابستان است.

ونکوور کانادایی بیس بال بنیاد خود را ارائه 10 سالانه اجاق داغ ناهار. صاحبان تیم جیک Kerr, جف Mooney, و اندی دونن استقبال برخی از 300 شرکت کنندگان به ناهار لواو که برجسته Toronto Blue Jays’ فارغ التحصیلان جسی Barfield و جان اشنایدر. هر دو بازیکن خود را به اشتراک گذاشته علاقه و ارتباط با کانادایی ها; اشنایدر گذراندن سه فصل مدیریت C است در حالی که Barfield پسر بازی یک سال با جزئی تیم لیگ.

به میزبانی ونکوور کانادایی پخش راب Fai, شرکت کنندگان لذت می برد یک ناهار گرم و حمایت های مختلف جمع آوری کمک های قبل از شنیدن از جیز all-stars. درآمد حاصل به طور معمول اختصاص داده شد به حق رای دادن به تلاش های بشردوستانه ساختمان جامعه است.

چلنجر, بازی بیس بال, UBC Thunderbirds بیس بال برنامه و پسران و دختران باشگاه از ساحل جنوبی B. C., باید همه بهره مند از قدرت ناهار. در این سال این تیم معرفی Change-Up Project — یک ابتکار جدید کمک به محلی بازسازی لیگ بیس بال و امکانات مرتبط است. شهرستان ریچموند انجمن بیس بال و دانبار لیگ کوچک بودند دو دریافت کنندگان اهدا کمک های مالی از $50,00 هر.


ونکوور کانادا بیس بال بنیاد کمک می کند تا دختران و پسران باشگاه Southcoast B. C. مدیر عامل کارولین Tuckwell اجرای یک لیگ بیس بال برای برخی از 300 بچه ها مثل Karlos Daclan و آیدن Sikora که بازی را یاد بگیرند و توسعه مهارت های زندگی.

فرد لی / PNG


صدای ونکوور کانادایی گذشته 15 فصل پخش راب Fai و C جمهور اندی دونن خوی حق رای دادن را 10th اجاق داغ ناهار در هتل ونکوور.

فرد لی / PNG


پسران در تابستان: Toronto Blue Jays فارغ التحصیلان جسی Barfield و جان اشنایدر بودند امسال مهمانان ویژه در ونکوور کانادایی بنیاد جمع آوری کمک.

فرد لی / PNG


کانادایی مالک جیک Kerr ارائه $50,000 چک به دانبار لیگ کوچک برای کمک به سازمان بازسازی آن میدان بیس بال و امکانات مرتبط است.

فرد لی / PNG


مدیر کل J. C. فریزر و مالک جف Mooney استقبال طرفداران بیس بال خود را جمع آوری کمک سالانه حمایت از طرح های ساختمان جامعه است.

فرد لی / PNG

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de