فرد لی در شبکه های اجتماعی: زمین برای کیف پول بازدید علامت آن


PITCH PERFECT: لین Dargis از Farmbucks دریافت تبریک از فروم برای زنان کارآفرین مدیر عامل Paulina کامرون پس از پیروزی چهارم زمین برای کیف پول مسابقه. فرد لی / PNG

Fred لی هفتگی نگاه سیاست گذاران و shakers از ونکوور در صحنه های اجتماعی

توانمند سازی زنان: لین Dargis از Farmbucks جای کسی را گرفتن دو نفر دیگر به نفع خود فروم برای زنان کارآفرینان چهارم زمین برای کیف پول مسابقه. برنامه و وب سایت است که مرکزی, انواع و نمایش زمان واقعی دانه مناقصه برای کشاورزان به طوری که قادر به شناسایی و ایجاد سود تصمیم گیری موثر و به سرعت به دست آورد دل از قضات و شرکت کنندگان که موفق به دریافت کارآفرین $25,000 جایزه. لانه اژدها-نوع رویداد بخشی از FWE را 18th سالانه جمع آوری کمک های مردمی جشن های صحنه در هتل ونکوور.

تاسیس شده توسط Odlum قهوه ای VP کریستینا آنتونی در سال 2002 ونکوور-بر اساس خیریه آموزش مربیان و اتصال کارآفرینان به wildly موفق باشد. آنتونی و جشن و سرور شرکت-صندلی لارا Dauphineeمدیر عامل از Fiore گروه استقبال برخی از 750 مهمان به زمین برای کیف پول آخر. قبل از نهایی ارائه کنندگان لذت بردم چند دوره منوی ایجاد شده توسط فرمانت اجرایی آشپز کالین Burslem این برنامه شامل مجموعه ای از گیاهی ظروف که شامل یک تربچه carpaccio اصلی و استارت غذای اصلی از عدس و قارچ “گوشت” و گل کلم risotto.

فینالیست Taran و اسم حیوان دست اموز Ghatrora از Blume محصولات زیبایی کیت سوانسون از Ensembl خانمان و Dargis از Farmbucks ارائه شده قانع کننده سه دقیقه در زمین به قضات تریسی McVicarشریک در CAI سرمایه همکاران و چارلز چانگبنیانگذار شلیاق رشد همکاران و وگا قبل از زنده رای گیری که در نهایت اعلام Dargis این سال برنده است.

“زمین برای کیف پول شده است محوری به کسب و کار و آخر باور نکردنی جشن از همه پشتیبانی آموزشی و مربیگری طی چند ماه گذشته گفت:” Dargis. “این تجربه به من آموخته به همچنین رویای بزرگتر است. من بسیار سپاسگزار برای آموزش و پرورش و ارتباط من را ساخته اند.”

“زنان کارآفرین نیاز به دسترسی به هوشمند سرمایه به عنوان تنها شش درصد از سرمایه می رود به زنان در کانادا” توضیح Paulina کامرونمدیر عامل شرکت FWE. “FWE ایجاد زمین برای کیف پول رویداد گرد هم آوردن کارشناسان شناخته شده و رهبران جامعه به مربی زنان کارآفرین آموزش آنها را چگونه به زمین و سرمایه گذاران و همچنین ارائه قرار گرفتن در معرض برای کسب و کار خود را با ارزش ارتباط با سرمایه گذاران بالقوه.”

پس از راه اندازی چهار سال پیش زمین برای کیف پول semifinalists گزارش مطرح شده در مجموع نزدیک به 20 میلیون دلار ساخته 204 مشاغل جدید و رشد خود را سالانه درآمد $67 میلیون. این رویداد را سال خواهد اضافه کردن یکی دیگر از $900,000 به FWE خزانه برای کمک به زنان بیشتر تبدیل به wildly موفق. FWE پشتیبانی از برخی از 650 زنان کارآفرین در سال است.


انجمن زنان کارآفرین خالق کریستینا آنتونی و لارا Dauphinee مدیر عامل Fiore گروه به ریاست جمع آوری پول شام و حراج که مطرح $9000,000 برای کمک به زنان بیشتر کارآفرینان تبدیل به wildly موفق.

فرد لی / PNG


فینالیست Taran و اسم حیوان دست اموز Ghatrora از Blume محصولات زیبایی پهلو همکار زمین برای کیف پول فینالیست کیت سوانسون از Ensembl خانمان.

فرد لی / PNG


کاکتوس باشگاه جمهور و بنیانگذار ریچارد Jaffray و SAF گروه برایان Paes-براگا در میان افراد مشهور مربیان شرکت کننده در این سالانه dragon’s Den-نوع رویداد.

فرد لی / PNG


شمارش معکوس رویدادهای Soha Lavin و فرمانت اجرایی آشپز کالین Burslem سرپرستی اولین گیاهی منو برای زمین برای کیف پول آخر.

فرد لی / PNG


Abdul Ladha, Gary سگال و پل لی در میان نخبگان کسب و کار که با حضور در زمین برای کیف پول آخر.

فرد لی / PNG


پیراهن صورتی بعد ناهار

بلند کردن بچه ها: ed schultz بچه ها صندوق میزبانی نهمین سالانه پیراهن صورتی بعد ناهار ارائه شده توسط آلپ اعتبارات است. ضد قلدری طرفداران کسب و کار و رهبران جامعه و تاثیرگذاران محلی پر الیسا Woodfired کوره در Yaletown ملی برای حمایت, روز پیراهن صورتی, کمپین اختصاص داده شده برای جلوگیری از قلدری و کمک به کودکان و نوجوانان نیاز دارند.

سازی یک بار دیگر توسط بریت Innes جوی رستوران, گروه, Tania ریچاردزو پویا حمایت از بازیگران این سال ظهر-ساعت — حزب اصلی جمع آوری کمک برای B. C. صورتی پیراهن روز مبارزات انتخاباتی خواهد تولید بیش از $85,000 برای ضد قلدری طرح آموزش کودکان و نوجوانان در سراسر استان در مورد همدلی و محبت و مهربانی.

میزبانی شده توسط ed schultz رادیو میزبان فیلم آموزش استیلرویداد برجسته اصلی توسط رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ونکوور هیئت بازرگانی Bridgette اندرسون. اولین زن منصوب به نقش در هیئت مدیره 132 سال سابقه اندرسون به اشتراک گذاشته تجارب حرفه ای و آنچه در آن به معنی یک زن امروز در محیط سازمانی.

“در زمان آن شامل چربی-شرمنده و در پاسخ به نه چندان خوب نظرات کارگردانی در شما” به یاد می آورد روزنامه نگار سابق و, عمومی و روابط رسانه ای اجرایی است.

“تم ما برای این سال را روز پیراهن صورتی است ‘بالابر یکدیگر’; ساده اما قدرتمند پیام ما را تشویق به فراتر از تفاوت های ما و جشن چیزهایی که ما را منحصر به فرد می گوید: ed schultz بچه ها صندوق, مدیر اجرایی, سارا دوبوا-فیلیپسپرداختن به 250 یا تا چادری در صورتی که عمدتا زن مهمانان. “هنگامی که ما بلند کردن هر یک از دیگر تا ما دیدن گذشته چیزهایی که ما را از هم جدا کنید و ببینید به جای چیزهایی که ما متحد.”

از زمان آغاز آن در سال 2012 پیراهن صورتی بعد ناهار لواو مطرح شده بیش از $500,000 به بلند کردن بچه ها در سراسر استان است.


PRETTY IN PINK: صندلی بریت Innes و Tania ریچاردز دیدم بیش از $85,000 جمع آوری شده در سالانه خود را روز پیراهن صورتی ناهار برگزار الیسا Woodfired کوره در Yaletown.

فرد لی / PNG


Ed schultz رادیو میزبان فیلم آموزش استیل و برجسته سخنران Bridgette Anderson, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ونکوور هیئت مدیره با عنوان سالانه ناهار.

فرد لی / PNG


بلند کردن بچه ها: مدیر عامل, عارف Mulji مدیر بازاریابی Nafissa Gokalbhai و مدیر عامل Kurt Wipp از آلپ اعتبارات لنت حمایت خود را به ضد قلدری طرح.

فرد لی / PNG


عضو کمیته Chella Levesque و سارا دوبوا-فیلیپس, ed schultz بچه ها صندوق, مدیر اجرایی, استقبال ظرفیت جمعیت به قدرت ناهار.

فرد لی / PNG


رئیس هیئت مدیره Wally Oppal تشکر زمان حامی لوری Rix برای ادامه حمایت از ed schultz بچه های صندوق و پیراهن صورتی روز مبارزات انتخاباتی.

فرد لی / PNG


جشن مراقبت های جشن و سرور

HOLLYWOOD ENDING: آن سوری را به نوبه خود به حمایت از جامعه خود بیمارستان. سازی توسط gala صندلی سونیا Virk و قادر کمیته آنها استقبال ظرفیت جمعیت از رهبران جامعه پزشکی و مشاهیر به سالن ضیافت آریا در ساری به صورت سالانه خود را در پاکت بازکن.

ارائه شده توسط برزان و EllisDon این سال را جشن مراقبت رویداد هالیوود با مضمون امر است. پر از glitz و زرق و برق یک paparazzi-صف فرش قرمز دوئل دی جی سرپرستی کوکتل و سلطنتی خوراک استقبال جشن-مهمان به شهر بزرگترین حزب این فصل است.

به دنبال افزایش بودجه برای مهم 1.3 میلیون قطعه از عمل جراحی ستون فقرات تجهیزات سوری پیشرو در مردان و زنان پا است. جورج و سیلویا ملویل کن و Ena مکینتاشو جان و رز Grose به رهبری راه را با هدیه از 100.000 دلار در هر دست و پا زدن بالا می برد. یک روحیه 10-بسیاری حراج زندگی می کنند از لیست سطل تجربیات افزود: یکی دیگر از $130,000. این امر به کمک همه کامل Hollywood ending — a $1.35 میلیون شب حصول اطمینان از خرید از دولت از هنر تجهیزات و پر جنب و جوش, بعد از رقص با Dr. Strangelove.

دوستي در حضور و غیاب شامل برزان گروه رالف برزان, EllisDon را دیوید مک فارلین, Qualico را Gary Mertens, Red FM Kulwinder Sanghera, Blundell غذاهای دریایی آنیتا قانون, Scotiabank را Jenifer لیلندن هوا Suli عمربزرگ کانادا Gaming پارسیان چاک Keeling, سوری هوندا Breanne Kamrudinسوری بیمارستان یادبود رئیس ستاد دکتر کال Andreou, بنیاد, مدیر اجرایی, Jane Adams, Ron شوالیه, مدیره بنیاد صندلی و فریزر سلامت مقام مدیر عامل دکتر ویکتوریا لی.


جشن مراقبت از کارشناسی ارشد از مراسم Keri آدامز و جیسون پیرس پهلو فریزر سلامت مقام مدیر عامل دکتر ویکتوریا لی.

فرد لی / PNG

Hollywood starlet کاترین آریا استقبال بیش از 600 مهمان از جمله جشن مراقبت پیشرو مردان دیوید مک فارلین از EllisDon و قرمز FM Kulwinder Sanghera.


هالیوود تولید: ساری بیمارستان مدیر اجرایی بنیاد جین آدامز و جشن مراقبت جشن صندلی سونیا Virk خوی glitzy جمع آوری کمک برای فعال کردن محلی بیماران این فرصت را به دریافت های تخصصی به عمل جراحی و نزدیک به خانه.

فرد لی / PNG


پیشرو و شوهر: لورن و رالف برزان از برزان گروه در میان رهبران محلی که گرد هم آمدند تا حمایت خود را از جامعه در بیمارستان.

فرد لی / PNG


گری و دانا مرتنز Qualico شرکت اسپانسر فرش قرمز دریافت لگد زدن هالیوود-حزب مضمون و شب موفق از جمع آوری کمک های مالی.

فرد لی / PNG


ساری بیمارستان یادبود رئیس ستاد دکتر کال Andreou همراهی همسرش ترزا به ساری بزرگترین شب.

فرد لی / PNG

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>