فرد لی در شبکه های اجتماعی: کلیه جشن مجموعه جذب سرمایه ثبت


تیم GILLIS: کلیه اهدا کننده Michael Teigen و کلیه گیرنده Stephen Gillis flanked حداکثر بل عضو چيز كوچك و جزئي تیم کمک کرد که مربی Gillis پیدا کردن یک زندگی-صرفه جویی در کلیه اهدا کننده. فرد لی / PNG

فرد Lee حضور کلیه بنیاد کانادا سالانه کلیه جشن و غربی جبهه 47 سالگرد جشن و هنر, حراج.

در مربی گوشه: Kidney Foundation of Canada ارائه شده سالانه آن کلیه جشن های پر زرق و شب از قصه گویی و جمع آوری کمک های مردمی در حمایت از بیماران کلیوی در B. C. و یوکان. این سال را به 8 تکرار به میزبانی جهانی تلویزیون سوفی لیو و ارادتمند شما یک خروش بیست-مضمون امر با شرکت کنندگان آوردن بهترین گتسبی glitz و زرق و برق رو به جلو برای حزب باغ پذیرایی شام و حراج و speakeasy پس از حزب. برخی از 300 مهمان — جامعه ذینفعان رهبران کسب و کار و کسانی که تحت تاثیر بیماری های کلیوی — ساخته شده صحنه در JW Marriott Parq ونکوور هتل.

ریاست یک بار دیگر توسط حزب بنیانگذار دکتر Adeera لوینمدیر اجرایی B. C. کليه استانی سازمان مسئول هماهنگی و کمک های مالی از بیماران مبتلا به بیماری مزمن کلیه در این شب به یاد ماندنی شاهد بازگشت استفان Gillisمحلی چيز كوچك و جزئي هاکی مربی که سال گذشته به شدت در جستجوی راهی برای صرفه جویی در زندگی اهدا کننده عضو. تیم خود را ساخته شده یک ویدیو به دنبال کمک خود را برای مربی که رفت ویروسی برای رسیدن به هزاران نفر از جمله Gillis’ احتمالی دهنده Michael Teigen, یک دوست قدیمی.

فقط 17 روز پس از موفقیت آمیز پیوند Gillis پیوست Teigen در رویداد خیریه تعجب آور جشن را برانگیخت. ظاهر خود را خوب و سلامت بود و هر کس روی پای خود بایستند. خدا را شکر برای کلیه Gillis همچنان به آگاهی از اهدای عضو به دیگران است. این شامل دفاع از B. C. دولت برای اجرای یک فرض سیستم رضایت از اهدای عضو شبیه به یک پیشنهاد سیاست در نوا اسکوشیا که مردم را به انتخاب کردن از بودن اهدا کنندگان به جای امید بستن به در.

“خوشا با این جدید, کلیه, هدف من در حال حاضر به کمک به دیگران” گفت: Gillis.

زیر ایستاده برای dynamic duo شرکت کنندگان خواهد باز کردن قلب خود را به عنوان به خوبی به عنوان کیف پول خود را. یک کیک حراج کردم به رفتن. ظاهر آشپز ند بل به همراه همسرش کیت Colley و پسر خود را حداکثریک عضو Gillis’ چيز كوچك و جزئي تیم هاکی اضافه شده قدرت ستاره. این خانواده کمک مالی در حراج زندگی می کنند از یک شراب-زوج شام خود را به تازگی به دست آورد Naramata میراث مسافرخانه سوخت بیشتر ، همراه با یک سخاوتمندانه دست و پا زدن بالا بردن نتیجه این خواهد بود که یک رکورد تنظیم 300.000 دلار به علاوه شب.

“از آغاز فروتن زمانی که ما مطرح $75,000 ما در اول کلیه جشن امشب ما مجموعه استاندارد جدید” گفت: Pia شیندلر, مدیر اجرایی, Kidney Foundation of Canada, B. C. & Yukon فصل. “ما خدا را شکر از همه برای حمایت سخاوتمندانه امشب. با هم, ما در حال ساخت یک تاثیر بر زندگی بیماران کلیوی,” او اضافه شده است.

ملی کلیوی در ماه زمانی که جوامع در سراسر کانادا افزایش آگاهی در مورد بیماری های کلیه و اهدا عضو. نزدیک به 700 نفر در B. C. در حال بنا به گزارش ها در حال انتظار برای پیوند عضو.


Sussanne Skidmore زندگی کلیه اهدایی بنیاد و عضو هیئت مدیره رویداد بنیانگذار دکتر Adeera لوین و Pia شیندلر, مدیر اجرایی, Kidney Foundation of Canada, B. C. & Yukon فصل دیدم جدید جمع آوری کمک های استاندارد ایجاد شده در آنها 8 کلیه جشن.

PNG


برنابی اقامت مایکل Coyle دریافت خواهد کرد زندگی-صرفه جویی در کلیه خود را از دوست جودی Seki در این تابستان.

PNG


مصرف در خروش-بیست-مضمون بهره مند شدند, جهانی تلویزیون سوفی لیو روابط عمومی maven کیت Colley و B. C. کلیوی است استفانی الان. Colley پرداخت ادای احترام به دوست دیل Nigel Goble کلیه گیرنده است که درگذشت ناگهانی سال گذشته است.

PNG


کلیه بنیاد دبورا تاکر با تشکر از آشپز ند بل برای اهدای آشپزی شام به صورت چهار در خود را تازه به دست آورد Naramata میراث مسافرخانه که واکشی 4000 دلار.

فرد لی / PNG


کلیه پایه ارشد جمع آوری کمک Ramya Hosak تشکر جنوب آسیا پیوند جامعه Manpreet Tutt برای ترویج اهدای عضو به جنوب آسیا جامعه است.

فرد لی / PNG


پرومته خصوصی گروه مشورتی مری Twomanyraptors و گوئن آورده خود را به بهترین گتسبی بهترین برای حزب باغ پذیرایی شام و حراج و speakeasy پس از حزب.

فرد لی / PNG


تراموا Ellwyn ملی بانک Andrea Scotes, و کارلا Scotes, در زمان, در Gatsby-مضمون کلیه جشن برای حمایت از بیماران کلیوی در B. C. و یوکان.

فرد لی / PNG

جلو و مرکز در سال 1973 تاسیس جبهه غربی ایجاد شده توسط هشت هنرمندان که به اشتراک گذاشته یک چشم انداز را به یک فضای که در آن معماران و طراحان می تواند گرد هم می آیند برای کشف و تصور جدید اشکال هنر است. آنها بنیاد هم بودجه کافی برای خرید یک ساختمان مخروبه و تبدیل آن به یک زندگی-فضای کار. ونکوور مستقر در شرق 8th خیابان در خیابان اصلی هنرمند-اجرای مرکز (قوس) به سرعت تبدیل به یک محل تجمع برای شاعران, هنرمندان تجسمی نوازندگان و رقصندگان علاقه مند به اکتشاف و شیوه های میان رشته ای. در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده در این مرکز یک نقطه کانونی تجربی, هنر.

محترم فارغ التحصیلان شامل لوری اندرسون ویلیام باروز جانت کاردیف, Paul Chan, استن, Douglas, Jimmie دورهام رادنی گراهام وداع Hille کن Lum جورج Bures میلر و ایان والاس. جامعه به تازگی برگزار شد 47 سالگرد جشن و حراج هنر به حمایت از آن ادامه تلاش های ارائه متنوع هنر و موسیقی های برنامه نویسی و ایجاد فرصت های جدید برای هنرمندان به تولید و ارائه کار است. بیست و هفت هنرمندان قرار داده و بهترین کار خود را به جلو برای شرکت گل سرسبد جمع آوری کمک.

سینه توسط تازه منصوب جبهه غربی, مدیر اجرایی, سوزان Gibbارشد جمع آوری کمک Carie راسو شرکت رئیس جمهور ماری Fujita و Sylvain Sailly, هنر, کاربران بسته بندی شرق ونکوور فضا برای Tayybeh-catered طولانی میز شام قبل از خوراکی تا آرزو از آثار محلی و بین المللی در جشن هنرمندان. قطعات توسط Aileen Bahmanipour, Rydel Cerezo, کلاغ سیاه Chacon, جوجه, برنجو Sriwhana Spong فرمان مناقصه و بالاتر از ارزش اما بالا پیشنهاد از شب دیدم حراج هنک گاو واکشی $18,000 برای برایان Jungen‘s آرزو بومی رقص طرفداران ساخته شده از Air Jordan کفی چرم بند کفش زرد و سرو.

اهدا آثار به همراه مستقیم کمک های مالی کمک می کند به بیش از $75,000 مشبک به صورت نمادین و ارجمند هنر سازمان است. در میان این شب بسیاری از هواداران: کیت آرمسترانگ, ریچارد Fowler, Caitlin جونز, مریم McCaulay, Alix فروش, Evann Siebens, جنیفر تامپسون, ندا Vuksic, Kurt Wipp, بروس مونرو رایت و علامت و تیم naudia مچاله, و مچاله خانواده است.

“ما مدیون 27 هنرمندان ایم که پس سخاوتمندانه اهدا آثار هنری را به این رویداد ممکن است. آن است که نشان دهنده روح جامعه و هنرمند-اجرای اخلاق است که باقی می ماند اساسی به جبهه غربی گفت: Gibb. “تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, با تشکر از شما برای ما هواداران خود را به مشارکت در این رویداد ضروری است برای ما حفظ برنامه نویسی است که جبهه غربی شناخته شده است,” او اضافه شده است.


جبهه غربی رئیس جمع آوری کمک Carie راس و تازه وارد از آمستردام مدیر اجرایی سوزان Gibb سازی در 47 سالگرد شام و هنر, حراج.

فرد لی / PNG


قوس پیروزی: جبهه غربی جامعه co-رئیس جمهور ماری Fujita و Sylvain Sailly تشکر معماران و طراحان و علاقه مندان به هنر خود را برای ادامه و سخاوتمندانه حمایت از این هنرمند اجرا مرکز در شرق ونکوور.

فرد لی / PNG


جشن عکاس جوجه برنج یکی از 27 هنرمندان که اهدا آثار به حراج هنک گاو به شاهین. گاو یکی از اعضای اولیه جبهه غرب جامعه و هنرمند همچنان به زندگی می کنند در زندگی-فضای کار.

فرد لی / PNG


جبهه غربی نمایشگاه متصدی پابلو ده اکمپو و جدید موسیقی متصدی آران Bajakian flanked مدیر اجرایی سابق Caitlin جونز که پذیرش نقش جدید در B. C. Artscape برای مدیریت و پیدا کردن مقرون به صرفه تر فضاهای خلاق برای هنرمندان است.

فرد لی / PNG


کریگ Shervey و شوهر, جشن نقاش تیکو کر بودند و در میان یک ظرفیت جمعیت است که در زمان در جبهه غربی جمع آوری کمک.

فرد لی / PNG


جبهه غربی فارغ التحصیلان ریچارد Mew و ونکوور شرق مرکز فرهنگی عضو هیئت مدیره راجر هلند با حضور 200 دلار-بلیط سوریه Tayybeh-catered بلند-میز شام و هنر, حراج.

فرد لی / PNG


این بلوک جنیفر مککی و یوجین چو را Kildaire Curtis بیرون آمد و به حمایت از همسایگان خود و فرهنگ و هنر در این شهرستان است.

فرد لی / PNG

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>