فرد لی در شبکه های اجتماعی: ایجاد جامعه قهرمانان سود را افزایش می دهد $75,000


2010, المپیک الکسا لوو یکی از دو دوجین از ورزشکاران سابق B. C. شیرها offensive lineman بابی سینگ استخدام به صورت سالانه ایجاد جامعه قهرمانان جشن. فرد لی / PNG

Fred لی هفتگی نگاه سیاست گذاران و shakers ونکوور جامعه

پایان تریبون: در سالگرد 10 از المپیک ونکوور & پارا المپیک بازی های زمستانی و سیدنی کرازبی به ثمر رساند که هدف طلایی به کانادا 3-2 اضافه برنده بیش از ایالات متحده, KidSport ریچموند ارائه آن خیمه جمع آوری کمک های جشن 2010 بازی.

ظرفیت جمعیت ساخته شده صحنه جمع آوری و در هیلتون ونکوور هتل فرودگاه برای هفتمین ایجاد جامعه قهرمانان بهره مند شوند. مثل همیشه شام و حراج جذب جمعیت ورزشی — حرفه ای و ورزشکاران المپیک, فارغ التحصیلان و رهبران جامعه — اختصاص داده شده به کمک به کودکان بیشتر از حاشیه و به سازمان ورزش است.

دو دوجین فعلی و سابق ورزشکاران به خود میزبانی جداول در مراسم خیریه. آنها شامل 2010 المپیک snowboarder و ریچموند عضو شورا الکسا لوو; المپیک پارو زن دارسی Marquardt-Hortness; المپیک واکر اوان Dunfee; ونکوور وایت کپس آلوم کارل ولنتاین; المپیک کشتی گیر تبدیل UFC fighter ارژن Bhullar; بسکتبال بزرگ ران Putzi; و افتخاری صندلی سابق B. C. شیر و ساکن ریچموند بابی سینگ که استخدام ورزشکاران حرفه ای.

به طور معمول, هتل سخاوتمندانه اهدا محل غذا و کارکنان و نیمکت 1775 خوب Okanagan شراب برای اطمینان از یک شب موفق.

Quarterbacked توسط حزب صندلی استیو Valenzuelaمعاون صندلی آنی واتسون و KidSport ریچموند رئیس باب جکسوناین تیم تلاش خواهد پرداخت کردن در پیک. پس از mugging با خود را مورد علاقه ورزشکاران و بطرف خود کش کرد به یک شام خوشمزه, شرکت کنندگان باز قلب خود را به عنوان به خوبی به عنوان کیف پول خود را. یک بازی از سر و دم هماهنگ با شب استاد از مراسم راب Fai کردم به جمع آوری کمک مالی حزب آغاز شده است. به دنبال آن روحیه حراج زندگی می کنند از لیست سطل تجارب است. همراه با سکوت حراج درآمد حاصل از فروش بلیط و حمایت مهمانان خواهد کمک به بالا بردن $75,000 برای فصل های محلی خود را — برابری آن بهترین نتیجه همیشه.

“ما اعتقاد داریم در قدرت ورزش برای کمک به ایجاد قهرمانان در جامعه ما — افرادی که سخت کار می کنند نشان می دهد تعهد با صداقت عمل می کنند و به پشت می گوید:” Valenzuela. “هر کس حمایت از KidSport ریچموند کمک خواهد کرد به توسعه این مهارت ها و ویژگی های کودکان و نوجوانان که بدون حمایت خواهد بود در حاشیه سمت چپ.”

تشکیل شده در سال 2008 KidSport ریچموند یکی از 43 فصل در بریتیش کلمبیا. به تاریخ ریچموند فصل اعطا کرده است بیش از $580,000 به 2,400 دریافت کنندگان درگیر در 51 جامعه سازمان های ورزشی.


جامعه قهرمان: هیلتون در فرودگاه ونکوور هتل Omar Assakkali اجرایی آشپز الکس هنکاک و مدیر کل Sanjeet Sadana یک بار دیگر اهدا محل غذا و کارکنان برای اطمینان از یک شب موفق برای KidSport ریچموند.

فرد لی / PNG


الکسیس Orzen و UFC fighter ارژن Bhullar نگاه به خانه آوردن طلا به اجازه می دهد بیشتر دانش آموزان این فرصت را به شرکت در ورزش های سازمان یافته.

فرد لی / PNG


پرداخت آن را به جلو KidSport ریچموند اعطای گیرنده بازیکن هاکی اما Hikida از ریچموند جت پیوست سابق مونترال Alouettes linebacker شیا امری برای کمک به بچه ها بیشتر از حاشیه و به بازی.

فرد لی / PNG


KidSport ریچموند آنی واتسون و باب جکسون شد همه لبخند پس از به ثمر $75,000 از هفتم آن ایجاد جامعه قهرمانان جشن.

فرد لی / PNG


ونکوور وایت کپس آلوم کارل ولنتاین با حضور ورزشی, شب نشینی با دوست دختر خود را دورا Wooten.

فرد لی / PNG


المپیک پارو زن دارسی Marquardt-Hortness و فوق العاده triathlete Shanda تپه اهدا وقت خود را به میزبان جداول و الهام بخشیدن به نسل بعدی از بچه های فعال و به سازمان ورزش است.

فرد لی / PNG


KidSport ریچموند ارشد جمع آوری کمک استیو Valenzuela و صدای ونکوور کانادایی پخش راب Fai خوی سالانه شام و حراج.

فرد لی / PNG


پل به موفقیت را جشن بازدید شده را علامت

بوی شیرین: یک مشکل در هفته که در آن سهام و پرتفوی سرمایه گذاری spiralled در افزایش امکان شیوع کروناویروس را تبدیل به یک بیماری همه گیر و یک گزارش 8 مورد از COVID-19 B. C. مقامات بهداشتی ایالات چینی غنی سازی جامعه از خدمات جامعه را آرام نگه داشته و در انجام با خود 42nd annual پل به موفقیت را جشن. با وجود نگرانی ها از چهار دهه-پیر فرهنگی و اجتماعی خدمات آژانس استقبال می برخی از 700 کسب و کار و رهبران جامعه به شرکت گل سرسبد جمع آوری کمک های مردمی شام حراج و کنسرت برگزار شده در Westin بیشر هتل در ونکوور.

چندساله ثابت در چین اجتماعی, تقویم این سال را به چوب بست دیدم کریستین برودی, استیون چن و مودی لیو هدایت و جمع آوری کمک های مردمی به اتهام حمایت از برنامه ها و خدمات برای سالمندان است.

طبق معمول این برنامه بسته بندی شده بود با سخنرانی های, سخنرانی, اجرای برنامه همراه با یک میزبان از فعالیت های جمع آوری کمک. Emcees لیزا وو و کلمنت تانگ آیا بهترین خود را به حرکت حزب دادرسی همراه است. میان دوره, شرکت کنندگان در شرکت یک آرزو سکوت و حراج زندگی می کنند که شامل دو کلاس کسب و کار بلیط در هر نقطه ایر کانادا پرواز کرد. بزرگترین برجسته از شب است که همیشه دست و پا زدن بالا بردن که در آن شرکت کنندگان حاکی از حمایت خود برای محترم سازمان. کمک های مالی اعم از $100 به$25,000 در آمد در نهایت کمک به $486,000 مسافت فقط خجالتی از شرکت یک و نیم میلیون هدف است.

“در ادامه حمایت و کمک از ما سخاوتمندانه حامیان و خیرین همواره نیروی محرکه در ساخت این جشن یک موفقیت چشمگیر سال پس از سال” گفت: Queenie چو مدیر عامل شرکت S. U. C. C. E. S. S. پایه و اساس است.

“با تمرکز بر ارشد خدمات در این سال نتیجه فوق العاده خواهد اطمینان حاصل شود S. U. C. C. E. S. S. همچنان به خدمت به سالمندان در سفر خود از پیری با کمک به آنها را به طور کامل زندگی می کنند و به طور مستقل و به حفظ و افزایش کیفیت خود را از زندگی است.”


پل به S. U. C. C. E. S. S. صندلی کریستین برودی مودی لیو و استیون چن سازی به اتهام جمع آوری کمک برای حمایت از برنامه ها و خدمات برای سالمندان است.

فرد لی / PNG


اعضای کمیته تیموتی Hsia و شریل Kwok استقبال 700 مهمان به 42nd annual پل به S. U. C. C. E. S. S. جشن و سرور برگزار شد در Westin بیشر هتل در ونکوور.

فرد لی / PNG


پرورش موفقیت: کلی و سابق شهرستان ونکوور عضو شورا مگی Ip تاسیس S. U. C. C. E. S. S. در سال 1973 برای کمک به تازه واردین و کانادایی رسیدن به پتانسیل کامل خود را.

فرد لی / PNG


جانت Austin, B. C. s معاون فرماندار و Harjit Sajjan, وزیر دفاع ملی در میان یک دسته از politicos که با حضور مدیر عامل Queenie چو این پل به S. U. C. C. E. S. S. جشن.

فرد لی / PNG


کریس و استلا چان در میان عمده حامیان است که به کمک S. U. C. C. E. S. S. بنیاد بالا بردن $486,000 برای خدمات و برنامه های حمایت از سالمندان است.

فرد لی / PNG


پیشرو بانوان پتسی هوی سیسیلیا Heung و لینگ چو کمک صندوق خدمات برای سالمندان از جمله بهداشت و درمان و مسکن و غذا و خدمات.

فرد لی / PNG


S. U. C. C. E. S. S. صندلی تری Yung و براندون Hui, S. U. C. C. E. S. S. پایه صندلی باز این برنامه ضمن تشکر از مهمانان خود را برای حضور و حمایت از چند فرهنگی-آژانس خدمات اجتماعی است که بنا به گزارش ها در خدمت 66,000 مشتریان در سال گذشته است.

فرد لی / PNG

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>