Frazee پسر اهدا اندام در 10 تولد پس از درد و رنج آسیب دائمی در سقوط

FARGO — بسیار دوست داشتنی Frazee, Minn., کلاس سوم که به یاد عشق خود را از بسکتبال و شفقت به دیگران هدیه داد زندگی سهشنبه, مارس 10 در فارگو بیمارستان.

ریج Scolley در حال بازی بسکتبال با پسرعموهای خود را بیش از آخر هفته هنگامی که او تعادل خود را از دست داده و ضربه سر خود را با توجه به اعضای خانواده. 10-year-old boy شد, پرواز به فارگو برای درمان پزشکی, اما پزشکان تعیین مغز خود را بازیابی نیست.

در 10 تولد ریج را جمع خانواده خارج سانفورد مرکز پزشکی در فارگو به افتخار پسر بچه ای که برای زندگی از طریق دیگران از طریق اهدای عضو.

“به جای او قادر به دریافت هدیه او قادر به دادن هدیه به کسی که نیاز به وی گفته بود:” عمه ، خاله, Stacey موریس. “این چیزی است که ریج را می خواستم … او پس از ملاحظه و بنابراین مهربان از دیگر مردم همه زمان ها است.”

ریج پدر و مادر بودند با غلبه بر غم و اندوه خود را به عنوان پسر و دختر آماده برای افراشتن “اهدای زندگی” پرچم نشانه آن است که پیوند عضو بود اتفاق می افتد در داخل بیمارستان. اما خانواده نمی تواند بودن خودمان افتخار کنیم از همه آنها را دوست داشت. همه موافقت کردند این بود ریج اولین بار بود که به راحتی خانواده در طول زمان از دست دادن و یا بحران است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

روز سه شنبه آنها جشن خاطرات از آنها در حال حاضر از دست, آیا این عشق او را از بسکتبال — ریج خواب بودن یک بازیکن NBA — یا راه را به او نشان داد و محبت به دیگران.

“او دوست داشت به آغوش مردم … تمام دوستان خود را از معلمان و خانواده او خواهد همه آنها را به یک طرف آغوش و عشق در همه بلند گفت: عمو مت موریس.

هر دو استیسی و مت موافقت کرد: اهدای عضو راه مناسب را برای خود افتخار و برادرزاده.

“و ما در حال رفتن به او را از دست ندهید و برای انجام این کار در روز تولد او باور نکردنی است” مت گفت.

استیسی موریس سازمان GoFundMe سایت برای خانواده برای کمک به پوشش یادبود و هزینه های درمانی است.

از 6 بعد از ظهر جمعه آن را مطرح کرده بود در مورد $18,000 از آن $60,000 هدف است. جمع آوری کمک را می توان در اینجا یافت نشد: https://www.gofundme.com/f/scolley-family-memorial-fund-for-their-son-ridge

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>