فرانک وگل دارای امید لیکرز می توانید رزومه عنوان NBA تعقیب

مانند تقریبا هر کس دیگری در جهان Frank Vogel صرف مقدار زیادی از زمان در صفحه اصلی این روز است.

به طور معمول در فصل بهار است و یک فصل است که در آن NBA مربیان نمی بینیم بسیاری از خانواده های خود اما تحت قرنطینه لیکرز’ مربی تکیه به برخی از خرابی. او با این نسخهها کار هر روز و شام می خورد هر شب با دختران خود را که انجام می دهند از راه دور مدرسه و تمرینات خود را برای لغو ورزشی فصل است. او را به تماشای پیر بسکتبال بازی از جمله LeBron James’ گذشته نهایی سری بلکه binging سریال مثل غریبه همه چیز و همه آمریکا.

اما وگل نیز صرف یک تکه از زمان تحصیل در رشته فیلم و مخالفان آماده سازی برای فصل و عنوان تعقیب او امیدوار خواهد شد. حتی به عنوان NBA فصل را متوقف کرده است در برابر تهدید coronavirus او آفرید که لیکرز (49-14) که وارد سیستم تعلیق با کنفرانس غرب بهترین رکورد که تا به حال فقط در مورد ضرب و شتم دیگران و کلیپرز (به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان بزرگترین رقیب برای عنوان) می تواند در پایان آنچه را که آنها آغاز شده است.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به مشکل فقط بگو هی, حفظ, حفظ, حفظ (در زمان استراحت) و ما فقط باید انتخاب کنید تا سمت راست که در آن ما به سمت چپ خاموش’,” او گفت:. “ما باید به برقراری مجدد ما شیمی re-ایجاد اخلاق کار ما دوباره ما ایجاد مطبوع و ریتم و زمان بندی. اما هر تیم در لیگ در حال رفتن به مجبور به انجام این کار است. و با جانبازان که ما در این تیم راه ما گرد هم می آیند تا به سرعت برای یک گروه جدید را به من می دهد یک دلیل برای تشویق شود که ما می توانیم انجام این کار بسیار به سرعت دوباره.”

وگل صحبت کرد و در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران برای اولین بار پس از فصل را به حالت تعلیق در تاریخ 11 مارس و چشم انداز بازگشت به بسکتبال تنها بدست bleaker پس از. NBA هیچ قطعی استراتژی برای بازگشت, در حال انتظار برای یک چرخش در شیوع COVID-19 قبل از نهایی یک راه برای نجات به عنوان بسیاری از 2019-20 فصل به عنوان امکان پذیر است.

وجود دارد بیشتر نگرانی های که لمس کرده اند از تیم: لیکرز اذعان کرد دو هفته پیش که دو unnamed بازیکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 اما بدون علامت بودند. آنها پس از اتمام 14 روز در قرنطینه با هیچ بازیکن نشان دادن علائم.

وگل گفت: به دانش خود هیچ کس دیگر از بازیکنان که به نظر می رسد که صفحه اولیه تست شده هستش توسط این تیم از جمله مربیان و تیم دیگر کارکنان که در تماس نزدیک با بازیکنان.

“ما نمی شد گفت به آزمایش می شود” Vogel گفت. “بدیهی است که همه به رسمیت شناخته شده کمبود آزمون و ما فقط رفتن به انجام چه محلی وزارت بهداشت گفت: ما به انجام است.”

وگل اضافه شده است که در حالی که اگر چه افراد نزدیک به او را خواسته اگر او را آزمایش می شود و که او شنیده ام برخی از نگرانی از خانواده اش که او از نزدیک با بازیکنان که تست مثبت او گفت که او تا به حال شده است در سلامت پس از فصل متوقف شد و نبود تجربه هر گونه علائم مرتبط با COVID-19.

وگل نگه داشته است در تماس با بازیکن خود را از طریق کنفرانس تلفنی است که همچنین شامل مدیر کل راب Pelinka و این تیم به آنها داده مجازی تمرینات – برخی از گروه تمرینات انجام شده از طریق زوم برنامه است که به این تیم حس رفاقت. اگر چنین جلسات صرفا داوطلبانه وگل معتقد است که ادامه پیگیری قهرمانی است و انگیزه بازیکنان خود را به ماندن در شکل.

“همه چیز اجباری نیست اما بدیهی است که ما در حال رقابت برای چیزی بزرگتر,” او گفت:. “بچه ها ما همه باید طرز فکر ما بازیکن بزرگ رهبری و همه باید این طرز فکر را به مطمئن شوید که آنها در حال رفتن به انجام همه چیز آنها می توانند برای اقامت آماده برای زمانی که ما سر.”

در این لحظه او خواسته لیکرز دستیاران به ادامه scout کنفرانس غرب حذفی تیم در صورتی که NBA جهش مستقیم به postseason. وگل گفت که او نمی باید یک اولویت برای فرمت NBA خواهد شد اگر فصل قادر به رزومه: “من اعتماد لیگ میخوام فقط اساسا دریافت بیشتر از آن است که ما می توانید در حالی که انجام آن را در یک مسئولیت اجتماعی و راه آن را بی خطر برای جهان است.”

NBA آشکارا در مورد احتمال که بازی می تواند بازی های برگزار شده در ماه های ژوئیه و اوت یک جدول زمانی خواهد بود که مسلما تاثیر تاریخ شروع فصل آینده است. نیز وجود دارد امکان این فصل نمی رزومه در همه – آخرین چاره برای لیگ است که صدمه زدن به لحاظ مالی بلکه یک نتیجه گیری است که Vogel گفت که او حاضر به پذیرش در صورت لزوم.

“ما آن را دریافت و این بزرگتر از توپ بسکتبال,” او گفت:. “و ما برگشت در دادگاه نیست و مهم ترین چیز برای جهان در حال حاضر. امیدوارم ما که شانس و اگر ما قادر به آن خواهد بود یک ناامیدی بزرگ است, اما من حدس می زنم ما عبور از پل که هنگامی که ما به آن است.”

نا امیدی برای وگل است که تا حدودی ریشه در بهبود او دیدن از تیم خود را در مدت کوتاهی قبل از توقف ناگهانی به فصل. او احساس کردند که برنده بزرگ در برابر میلواکی و کلیپرز به نمایش توجه خود را به جزئیات رشد در مناطق طرح و افزایش پیچیدگی در دفاع بودند که نشانه های یک تیم قهرمانی. در 35 LeBron James اذعان به تازگی در یک پادکست که زمان می تواند آن را سخت برای او به حفظ مطبوع مورد نیاز برای postseason – Vogel گفت که او خوش بین باقی مانده به این امید که بقیه می تواند کمک به جانبازان.

در حالی که او را در آغوش اضافی هم خانواده وگل گفت که او نتواند آشنا ریتم NBA زندگی: شکستن فیلم با مربیان مورد نقد بازی برنامه در عمل دادگاه احساس همراهی اتاق قفل و رقابت از حاشیه.

“محیط زیست در این فیلم در هواپیما در, تمرین طبقه که در آن شما واقعا به به صرف زمان با بازیکنان ما و رسیدن به آنها را می دانیم در یک سطح شخصی تمام کسانی که همه چیز در حال از دست رفته در حال حاضر همه از ما,” او گفت:. “اما این چیزی است تمام جهان است رفتن را از طریق, را درک می کنیم و ما در حال تلاش برای بازی بخشی از ما و کمک به با این بیماری همه گیر. آن را بزرگتر از توپ بسکتبال و ما فقط بازی بخشی از ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>