FPIs باقی می ماند net خریداران در نیمه اول بهمن و سرمایه گذاری Rs 24,617 cr

دهلی نو Feb 16: سرمایه گذاران خارجی باقی مانده خالص خریداران در نیمه اول اسفند ماه سرمایه گذاری خالص مبلغ تومان 24,617 کرور روپیه در بازارهای هند با توجه به مثبت احساسات پست-بودجه و بانک مرکزی تصمیم به حفظ تطابقی در موضع اخیر خود سیاست های پولی را نقد کنید.
هر خزاين’ داده های خارجی سرمایه گذاران نمونه کارها (FPI) در پمپ خالص مبلغ تومان 10,426 کرور به سهام و Rs 14,191 کرور به بدهی بخش بین فوریه 3 و 14. این می افزاید: به مجموع خالص سرمایه گذاری Rs 24,617 کرور.
FPIs شده اند net خریداران در بازارهای هند از سپتامبر سال 2019 داده ها نشان داد.
“بهبود در بازارهای پست-بودجه تا حد زیادی پشتیبانی شده توسط DIIs (داخلی و سرمایه گذاران نهادی),” آجیت Mishra, معاون رئیس جمهور (تحقیق) در Religare Broking Ltd گفت.
وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در اتحادیه بودجه پیشنهادی برای حذف توزیع سود سهام مالیات (DDT) در شرکت ها و این پس از بار مالیاتی خواهد شد معطوف به گیرندگان قابل اجرا هستند.
او همچنین گفت: برخی از اوراق بهادار دولتی باز خواهد شد برای سرمایه گذاران خارجی, و اضافه کرد که این مرکز قصد دارد برای افزایش سرمایه گذاری محدودیتی برای FPIs در اوراق قرضه شرکت های بزرگ از 9 درصد به 15 درصد است.
اما خرید در سهام شده است اسمی در ماه فوریه تا کنون به عنوان “رام FPI احساسات ناشی از شیوع کروناویروس و تاثیر آن بر رشد اقتصاد جهانی,” Mishra گفت.
با استناد به دلایل سرمایه گذاری در اوراق قرضه در بازار گفته تحلیلگران سرمایه گذاری تا حد زیادی در پشت RBI حفظ تطابقی در موضع اخیر خود سیاست های پولی را نقد کنید.
در دوره آینده از FPI جریان Mishra گفت که “در میان مدت FPI جریان باید افزایش به اقتصاد داخلی در پی افزایش قیمت جهانی و نگرانی فرو نشست”. (PTI)

مقاله قبلیمردم و حکومت

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان