FPIs باقی می ماند در فروش حالت بیرون تومان 15,403 cr در مارس

New Delhi, آوریل 3: ادامه فروش ولگردی و قانونی شکنی برای دومین ماه متوالی خارجی سرمایه گذاران نمونه کارها (FPIs) انصراف خالص تومان 15,403 کرور روپیه از هند بازار سرمایه در ماه آوریل میان coronavirus بحران است.
هر خزاين داده FPIs کشیده خالص مبلغ تومان 6,884 کرور از سهام و خالص تومان 8,519 کرور از بدهی بخش بین آوریل 1-30.
مجموع جریان خالص در ماه بود در Rs 15,403 کرور.
در ماه مارس FPIs حال خارج یک رکورد تومان 1.1 لاخ کرور در یک شبکه پایه و اساس از هند بازار سرمایه (هر دو سهام و بدهی).
“از این جریان که در حال آمدن به هند, تقریبا تمام آنها در NBFC و داروسازی بخش گفت:” سخت Jain, co-founder و اهسته بازمزمه ادا کردن در Groww.
او در ادامه گفت: خروج کرده اند ادامه داد: با توجه به عدم قطعیت در اطراف شرایط اقتصادی و سرمایه گذاران محتاط بودن نگه داشتن ذخایر خود را در دلار آمریکا.
“هر چند جریان خالص ادامه داد: در ماه آوریل آن را رسیدن به سطوح دیده می شود در ماه مارس است. اما بدبینی همچنان به دست گرفتن بازار است. سرمایه گذاران خارجی همچنان به اتخاذ یک موضع محتاط که آن هم منعکس شده در سرمایه گذاری خود را الگوی در بازارهای هند.
“تا کنون هند شده است قادر به مهار COVID-19 همه گیر از گسترش به شدت. علاوه بر آن اقدامات اعلام شده توسط دولت و RBI به صورت دوره ای برای احیای تضعیف اقتصاد را نیز طنین انداز خوبی با سرمایه گذاران گفت:” Himanshu پژو تحلیلگر ارشد مدیریت پژوهش مورنینگ هند است.
با انتخابی آرامش در مستند و تدریجی باز شدن فعالیت های اقتصادی در کشور, سرمایه گذاران خارجی خواهد بود و از نزدیک به تماشای تحولات در این جبهه. آنها همچنین شروع به دنبال در داخلی-شاخص های اقتصادی-به عنوان به خوبی به ببینید که چگونه کشور را مدیریت و آن کسری او اضافه شده است.
“این بی سابقه حالات; و با ریسک رفتن جدول بازارهای در حال ظهور مانند هند ممکن است همچنان شاهد روند مشابه برای یک دوره طولانی مدت و یا تا زمان وضعیت در coronavirus مقابل تثبیت” Srivastava گفت. (PTI)

مقاله قبلیزغال سنگ جنگجو می پردازد موسیقی نوای همکاران برای تولید سوخت در تلاش نیوز

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>