سابق Whitecaps مهاجم آنتونی Blondell به اتهام تجاوز جنسی از سال 2018


سابق ونکوور وایت کپس مهاجم آنتونی Blondell بود که به اتهام تجاوز جنسی در Oct. 8, 2019. داریل DYCK / کانادا مطبوعات فایل

سابق ونکوور وایت کپس مهاجم آنتونی Blondell بود که به اتهام تجاوز جنسی در Oct. 8, 2019

اسناد و مدارک ظاهر شده اند نشان می دهد که ونکوور وایت کپس مهاجم آنتونی Blondell مواجه شد اتهامات جنایی در B. C. شد و به طور نامحدود به حالت تعلیق از لیگ برتر فوتبال در پایان قرارداد خود را با باشگاه است.

اسناد دادگاه نشان می دهد که 25 ساله Blondell بود که به اتهام تجاوز جنسی در Oct. 8, 2019 در حالی که او در وام به شیلی لالیگای اسپانیا سمت Huachipato FC.

توافق برای وام دائمی برای هزینه های گزارش شده به 1.1 میلیون دلار توسط Transfermarkt ساخته شده بود که در همان ماه.

به اتهام تجاوز جنسی رخ داده است سال گذشته در روز شنبه, مارس 12 2018 — هنگامی که Blondell هنوز عضو فعال Whitecaps. ونکوور پلیس در زمان Blondell را بازداشت در آپارتمان برج بسیاری از بازیکنان تیم زندگی می کردند و او آزاد شد در انجام به نظر می رسد برای تاریخ دادگاه بعدی او.

Pretrial برای مجموعه Dec. 1, 2020 در ونکوور استانی دادگاه با دادگاه شروع به برنامه ریزی شده در Jan. 12, 2021.

Whitecaps ورزشی مدیر اکسل شوستر بود که بخشی از تیم و یا روند Blondell انتقال گفت: این تیم آگاه بود که این موضوع در زمان, اما که Blondell گفته بود آن را یک “ماده” و بلافاصله تاکید کرد بی گناهی خود را. شوستر افزود که Blondell شده است از آنجایی که بازگشت به ونکوور به مصاحبه با مقامات.

Whitecaps اجرایی نیز گفت: این تیم گفته شد Blondell وکیل وجود دارد یک نشریه ممنوعیت اطراف این مورد اگر چه اسناد دادگاه تنها لیست محدودیت در گزارش ادعا قربانی و یا اطلاعات مربوط به وثیقه شنوایی.

“منتی است که یک موضوع در حال انجام. بنابراین تا زمانی که آن را در حال انجام دارد که هیچ چیز ما می توانیم” گفت: شوستر.

Blondell بود مشتاق به حرکت می کند و یک شروع تازه پس از سال 2018 فصل شوستر اضافه شده است که تمایل به بازی در جای دیگر صرفا با انگیزه های فوتبال-امور مرتبط. یک بار Blondell بود در وام به Huachipato در ژانویه 2019 — او متهم بود بعد از آن که در سال Whitecaps’ موضع بود که او دیگر یک کارمند باشگاه است که آنها صرفا خود را برگزار حقوق مالی.

Blondell بود که 23 هنگامی که او امضا شده با Whitecaps به حال فقط یک هدف در 18 حضور برای این تیم در سال 2018 — از جمله سه شروع می شود و شش جایگزین ظاهر پس از مارس 11 که فصل.

اسناد داخلی از MLS جزئیات خود را تعلیق شد توییتی از صبح روز چهارشنبه توسط ماریو آلبرتو سانچز صاحب ونزوئلا-بر اساس توییتر حساب. اسناد و مدارک تاریخ Oct. 16, 2019 از بازیکن MLS روابط, به عنوان خوانده شده در قسمت: “شما متهم شده اند یک شارژ جرم در استان بریتیش کلمبیا, کانادا که مخل به شهرت و تصویر عمومی از لیگ برتر فوتبال. … این تفاهم نامه به منزله رسمی که متوجه شما شده است به طور نامحدود به حالت تعلیق منوط به حاصل از مجموعه مقالات پرداختی جرم اشاره شده …”

Blondell عامل Gaetano Montalbano کاهش یافته است به ایجاد یک بیانیه در حالی که MLS و Huachipato هنوز برای پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

[email protected]

twitter.com/TheRealJJAdams

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>