سابق Whitecap Froese و شهر زاربروکن سقوط اما هنوز هم کتاب های تاریخ

سابق Whitecap آمد تا در تلاش خود را برای رسیدن به قهرمان جام حذفی آلمان با چهارم-بخش minnows FC شهر زاربروکن

بیست و چهار ساعت بعد سیندرلا بود و هنوز هم عصبانی.

چهارم-بخش minnows FC شهر زاربروکن اولین تیم از یک بخش که کم به نیمه نهایی از DFB Pokal — جام حذفی آلمان — از دست 3-0 به ردیف بالا سمت Bayer 04 Leverkusen در روز سه شنبه.

“من می دانم که آنچه که ما انجام داده ایم. ما در تاریخ ساخته شده است. ما انجام داده ایم چیزهایی که هیچ کس قبل از انجام داده است. اجرا رسیده است. ما بهترین شات” گفت: Winnipeg را Kianz Froese یک هافبک برای Saarlanders و عضو سابق ونکوور وایت کپس.

“و من احساس می کنم مثل s**t است.”

هیچ کس در خارج از شهر زاربروکن قفسه اتاق واقعا انتظار upstarts به دست کشیدن از یک سوم بوندسلیگا طرف در این مسابقات به خصوص یکی که بازی کرده بود پنج رقابتی بازی از لیگ دوباره شروع شده است. شهر زاربروکن نداده رقابتی مسابقه در 94 روز زمانی که آنها در زمان پایین اولین-پرواز تیم فورتونا دوسلدورف در یک جادویی شگفت انگیزی ضربات پنالتی پیروزی در Pokal یک چهارم نهایی در مارس 3.

بایر پنجم در جدول رده بندی بوندسلیگا آمد به روز شنبه پس از برنده 12 از خود گذشته 15 بازی در تمام مسابقات قرار داده و ترساندن به لیگ پیشرو بایرن مونیخ هفته گذشته در یک 4-2 از دست دادن.

شهر زاربروکن شب به پایان رسید پس از 11 دقیقه زمانی که موسی Diaby ضرب و شتم دروازه بان دانیل Batz برای افتتاحیه بازی هدف. دیگر پس از لوکاس Alario هشت دقیقه بعد پس از Batz و خود را مدافع وسط حال miscommunication.

هنوز هم وجود دارد زندگی چپ در شهر زاربروکن. آنها رها 5-5-0 بلوک پایین آنها استفاده می شود در نیمه اول زمانی که Froese در آمد و پس از حاصل کار دو تیم بودند و فشار بایر دفاع که دیگر مرور منجر به کریم بلعربی هدف و سیندرلا حمل و نقل تبدیل به یک کدو تنبل.

“من فکر می کردم ما را بهتر بازی به عنوان یک تیم. ما می تواند افتخار اجرا, اما من فکر نمی کنم که نقطه است. نکته این است که ما باید استانداردهای, و من فکر نمی کنم ما بهترین های ما بازی گفت:” Froese 24. “اجرا و همه چیز شگفت انگیز است و ما می رسید و ما می توانیم احساس عاطفی در مورد آنچه که ما به دست آورد اما ما می تواند انجام داده اند خیلی بیشتر است.

“هنگامی که جهان به تماشای من فکر نمی کنم ما تحویل داده است. و است که من عصبانی است. من احساس نمی مانند ما خودمان عدالت را در بازی و … که چرا من هنوز عصبانی در مورد آن. اگر ما از دست خودمان می کنیم, عدالت, مردم می گویند ما شایستگی این را دارد. در بازی های دیگر ما ثابت کرده ایم ما با کیفیت تر از ما بودند در این روز.”

بازی بدون طرفداران — اولین Geisterspiel یا “شبح بازی’ برای شهر زاربروکن. تفاوت در جو از آخرین بازی دراماتیک برنده بیش از Froese, قدیمی تیم فورتونا در یک چهارم نهایی بود و قابل لمس.

“طرفداران خواهد کمک کرده اند” گفت: Froese. “در آن لحظات کوچک هنگامی که شما در واقع انجام کاری سرد و طرفداران جیغ …. شما مانند آن را رفتن زمان!’

“آخرین زمان ما مقابل دوسلدورف طرفداران دیوانه شد. بدون آنها شد s**t. ما چیزی از دست رفته — جو آرام شده بود آن کاملا متفاوت بود.”

لورکوزن بازی را تحت سلطه از شروع برش را از طریق شهر زاربروکن پایین بلوک با 10 مدافعان بسته بندی شده در محوطه جریمه خواهد شد. آنها به پایان رسید بازی با 80 درصد در اختیار داشتن کامل 687 از 767 عبور می کند به Saarlanders’ 101/188 و outshot چهارم-سمت بخش 23-8.

آنها در حال حاضر حرکت به یکی دیگر از چهره های سابق Whitecap در Alphonso دیویس که او را دیدم بایرن سمت پیروزی 2-1 بیش از اینتراخت فرانکفورت در نیمه نهایی دیگر در روز چهارشنبه. قهرمانی بازی در تاریخ 4 ژوئیه در برلین.

فصل در حال حاضر بیش از شهر زاربروکن بودند که به ترویج سوم را بدست آورد در پایان ممکن است. این تیم می خواهد به گسترش Froese, قرارداد, اما هیچ پیشنهاد رسمی شده است مطرح نشده است.

با همه گیر بسته شدن بسیاری از مرزهای Froese نمی توانید به دیدار خانواده اش در کوبا اما قصد دارد به سفر در سراسر اروپا را برای چند هفته به جای.

او را آتش تا لپ تاپ خود را به تماشای دیویس قدیمی خود را Whitecaps هم تیمی در فینال و با وجود خشم خود را بیش از چگونه آن را به پایان رسید او در نهایت آمدن به شرایط با آن است.

“این برای ما. آن را سرد بود که ما بخشی از آن را,” او گفت:. “ما همیشه اعتقاد ما می تواند گرفتن وجود دارد و به همین دلیل این نوع از غم. حتی اگر آن را 100 کلاس های بالاتر از شما آن را به من بدهید.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>