سابق Whitecap Alphonso دیویس می درخشد برای بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا پیروزی


بایرن مونیخ که در کانادا هافبک Alphonso دیویس (ج) موانع چالش از چلسی مدافع دانمارکی آندریاس کریستنسن (L) در راه خود را به راه اندازی خود را به گل سوم در لیگ قهرمان لیگ اروپا 16 پا برای اولین بار مسابقه فوتبال بین چلسی و بایرن مونیخ در استمفورد بریج در لندن در فوریه 25 سال 2020 است. GLYN کرک / خبرگزاری گتی ایماژ

Alphonso دیویس شد و در فرم و در یک ماموریت پنج شنبه شب در یک توجهی 3-0 برنده در چلسی در لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی عمل است.

سابق ونکوور وایت کپس وطنی ستاره در حال حاضر در حال پخش در سمت چپ-پشت برای نیروگاه بایرن مونیخ استفاده می شود خود را خیره کننده سرعت را چندین چشمگیر هجوم به چلسی پایان و بریده برجسته-حلقه کمک به Robert Lewandowski, ساخت نمره 3-0.

در کمک دیویس هنوز هم تنها 19, منفجر گذشته چندین مدافعان به راه اندازی لهستانی مهاجم بین المللی برای یک ضربه در.

دفاعی کانادا بین المللی خود را معمول جامد خود. حتی زمانی که ضرب و شتم بود که مورد زمانی که چلسی را ماسون کوه تا به حال یک گام او در دقیقه 18 دیویس هم در جت برای بازیابی و خنثی فرصت به ثمر رساند.

این همان داستان در 48 دقیقه زمانی که دیویس دوباره تعقیب پایین کوه به خراب چلسی حمله.

پس از بازی های رفت و آمد مشروط از طرفداران بایرن در استمفورد بریج سنگ دیویس’ ستایش شعار ‘Fonzi, Fonzi, Fonzi’ به عنوان پسر جوان نمی تواند کمک کند اما لبخند در فوران محبت است.

دیویس یکی از گل و چهار پاس گل در 19 بوندسلیگا بازی در این فصل. او دو گل و شش پاس گل در 28 بازی در تمام مسابقات.

چلسی و بایرن تکمیل دو پا حذفی کراوات در 18 مارس در مونیخ.

[email protected]

twitter.com/mike_raptis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>