سابق Vikings DT تام جانسون بازنشسته به یک زندگی راحت’

دفاعی مقابله با, که بازی برای وایکینگها مینه سوتا از 2014-18, گفت سهشنبه, مارس 10, او رسما بازنشسته از فوتبال شد. او در حال حاضر تقسیم وقت خود را بین نیواورلئان و هوستون در کار سرمایه گذاری کسب و کار و آرامش بخش است.

“من پیر” جانسون گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من 35 سال است. من هنوز هم کمی بیشتر آب. من می خواهم به قادر به لذت بردن از بقیه زندگی من است. من انجام داده ام به اندازه کافی قادر به حفظ یک زندگی راحت است.”

جانسون بود undrafted از جنوب می سی سی پی در سال 2006 و در ابتدا موفق به ایجاد NFL. او با بازی در NFL اروپا, عرصه, فوتبال, لیگ برتر و لیگ فوتبال کانادا قبل از, در نهایت درآمد یک نقطه در پرستاران نیواورلئان در سال 2011 در سن 27.

پس از بازی با پرستاران از 2011-13 Johnson امضا شده با وایکینگ ها به عنوان یک عامل آزاد در سال 2014. او با آنها برای پنج سال آینده به غیر از یک بازی روی لئامت دادن با سیاتل به شروع فصل 2018. جانسون یک بخشی از زمان استارت تا به حال 20 1/2 کیسه در 75 مینه سوتا بازی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

جانسون گفت: “صحبت” در مورد مینه سوتا امضای مجدد او در مارس 2019 اما این یک پیشنهاد بود که هرگز ساخته شده است. وایکینگ ها به پایان رسید تا آوردن شمر Stephen که تا به حال با آنها از 2014-17 قبل از صرف 2018 با Seahawks. استفان 6 1/2 سال جوانتر.

“من یک مرد مسن تر و پس از آن قطعا در بهترین منافع خود را به یک پسر جوان به انجام این کار است که آنها فکر می کردند که بهترین آنها” جانسون گفت. “شمر است که هنوز پسر من. من هنوز یک وایکینگ ها فن, بنابراین من فشار برای آنها هر یکشنبه.”

جانسون گفت: او موفق به دریافت چند پیشنهاد برای بازی در 2019 را برای حداقل حقوق و دستمزد, اما آنها را رد کرد. او کاهش یافته است به نام تیم است.

“چیزهایی که نمی گشوده راه من می خواستم به” جانسون گفت. “این ارائه می دهد نیست قابل توجهی به اندازه کافی برای قرار دادن یک زن 35 ساله با بدن در خط دوباره. من خوشحال می شود قادر به بازنشسته شد و من به خوبی انجام می دهند و من احساس خوب است.”

جانسون ساخته شده بیش از 11 میلیون دلار در NFL حرفه ای. خود را سرمایه گذاری کسب و کار در حال حاضر شامل املاک تجاری و شرکت حمل و نقل او به تازگی آغاز شده است.

آن جمعه اعلام کرد که شهر مینیاپولیس خواهد پرداخت جانسون و خود را وکیل $475,000 به حل و فصل یک دعوی در دادگاه مدنی او تا به حال ثبت در دادگاه فدرال. جانسون را متهم کرده بود که دو پلیس از خود را نقض حقوق مدنی با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن و شیمیایی اسپری بر روی او در خارج از مینیاپولیس رستوران در اکتبر 2014 و او واصل طرح دعوی در دادگاه در مارس 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>