سابق UND گیرنده گسترده ای نوح Wanzek رو به چالش در حالی که آماده شدن برای یک شانس در فوتبال حرفه ای

کسانی که تلاش در حال گرفتن بسیار سختتر به عنوان coronavirus شیوع نهفته است سراغ حوادث و تعطیل ورزشگاه.

“این نوع از وارونه, درست مثل هر کس دیگری” Wanzek گفت: در مورد زندگی خود را در حال حاضر.

Wanzek که خود را به پایان UND حرفه ای با 203 جلب برای 2,696 متری و 18 touchdowns قبلا مشغول به کار در سنفورد قدرت در فارگو تا ورزشگاه بسته شد یک هفته پیش.

بعد از ورزشگاه تعطیل در فارگو Wanzek که 74 جلب در سال 2019 را شکست کنی Golladay را UND من بخش تک-فصل رکورد رفت و برگشت به زادگاه خود از جیمز تاون که در آن دو ورزشگاه بسته شده اند در طول اقامت کوتاه خود وجود دارد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من نوع تکاپوی ماندن در شکل” Wanzek گفت.

UND برنامه ریزی شده بود در میزبانی یک نرم افزار در بالا عملکرد مرکز قبل از coronavirus نگرانی شروع به سطح. این بود که به این رویداد برای اولین بار در نوع خود در تاریخ معاصر به عنوان مبارزه شاهین فرستاده ورزشکاران به ایالتی داکوتای شمالی ناتو روز در سال های اخیر است.

UND نرم افزار روز برنامه ریزی شده بود برای مارس 26 و شامل رفتن به Wanzek, تنگ پایان Alex Hamed گسترده گیرنده تراویس Toivonen, linebacker Donnell راجرز در حال اجرا بازگشت جیمز Johannesson دفاعی پایان میسون بنت و linebacker Tyron ورد. UND هماهنگ کننده توهین آمیز دنی Freund انتظار بود به پرتاب به گیرنده.

با این نرم افزار بعد لغو Wanzek امیدوار است او هنوز هم می تواند دیده می شود NFL پیشاهنگی یک راه یا دیگری.

“که میلیون دلار به سوال” Wanzek گفت. “در حال حاضر من آن را روز به روز. یک بار کل این ویروس چیزی که امیدوارم می میرد من هنوز هم فرصتی برای کار کردن و به نوعی از نرم افزار های روز, که آیا آن را فقط در فیلم و یا در مقابل پیشاهنگی. من فقط در تلاش برای آماده سازی خود من تا زمانی که زمان می آید من آماده هستم. آن را سخت و بدون هر چیزی در سنگ. وجود دارد بسیاری از ناشناخته است.”

Wanzek آخرین تمرین در مقابل پیشاهنگی بود که حدود یک ماه پیش در ایندیاناپولیس که در آن برخی از پیشاهنگان — از جمله کسانی که از لامپ کم مصرف — درخواست فیلم بیشتر به دنبال.

“آنچه واقعا مایه تاسف است که برای بچه ها مثل من و همکار FCS چشم انداز است که نرم افزار بعد قرار بود به واقعا مهم است” Wanzek گفت. “این مایه تاسف احتمالا یکی را نداشته باشند. من حدس می زنم شما فقط باید برای کنترل آنچه که شما می توانید کنترل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>