سابق UND standout Fallyn Freije تاریخی ارشد نجومی در مونتانا دولت آمد یک بازی کوتاه از یک رویا با تشکر از شیوع کروناویروس

در حال رشد در داکوتای شمالی, او می خواست به مانند تنسی Candace پارکر یا کانکتیکات مایا مور و بازی در NCAA مسابقات بسکتبال زنان.

Freije چهار بار تمام دولت های انتخاب در لکتا-Edmore و دست در بسکتبال فینالیست به عنوان یک ارشد کاملا به حال سفر به این نقطه برسد.

او تصمیم دشوار را پس از سه standout فصل ترک در-برنامه دولت UND و انتقال به ایالتی مونتانا, جایی که او به صرف سال اول خود را در Bozeman, دوره نقاهت بعد از عمل جراحی پا و نشستن در حاشیه با توجه به NCAA انتقال قوانین.

راه طولانی همه با هم در 2019-20 فصل است. بابکتس به رهبری بزرگ آسمان کنفرانس بازیکن سال Freije در زمان تاریخی 19-1 آسمان بزرگ خوانده شده را علامت — ترین برنده در کنفرانس بازی در 32 سال گذشته از لیگ — به لیگ برتر مسابقات را که در آن ایالتی مونتانا پیشرفته به عنوان بازی در برابر آیداهو.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

پس از مبارزه از طریق انتقال جراحی نشسته و کنار هم قرار دادن یک عکس فصل ارشد است که Freije رویای آمد به مشقت بار توقف — 40 دقیقه به دور از هدف نهایی است.

پس از ضرب و شتم کلرادو شمالی در آسمان یک چهارم نهایی در روز سه شنبه 10 مارس در بویزی آیداهو Freije شروع به دیدن اخبار از طرفداران احتمالا ممنوع بودن از مسابقات به عنوان نگرانی از شیوع کروناویروس رشد داشته است.

“ما یک تیم صحبت آن شب” Freije گفت. “که ما چشم انداز و هدف است. این بود که همیشه ما هدف نهایی — یک سال یک بذر خوب و پیروزی در این بازی در مقابل یک جمعیت بزرگ. هرگز ما فکر می کنیم لغو این مسابقات آمده بود در این زمان. ما فکر می کردیم برنده این هفته امیدوارم و رفتن و طرفدار ندارد. که اول بحث. هر چه ما تمرکز بر روی این هفته برای اولین بار.”

بعد ایالتی مونتانا ضرب و شتم شمالی آریزونا در مرحله نیمه نهایی برای رسیدن به عنوان بازی. در روز پنج شنبه با یک روز مرخصی در بین نیمه به پایان رسید و عنوان بازی Freije و هم تیمی های او بودند در یک اتوبوس پس از داوطلب در یک مدرسه ابتدایی محلی. در حالی که در اتوبوس, اتوبوس, بابکتس دیدم آنلاین بر روی گوشی های خود خبر از لغو سرنوشت از آسمان کنفرانس قهرمانی بازی.

“وجود دارد فقط شوک بدون احساسات” Freije گفت. “ما یک بازی left; ما نمی توانیم بدون بازی طرفداران؟”

بابکتس بازگشت به تیم هتل در بویس و ملاقات با کادر مربیگری و مدیریت مدرسه.

“همه گریه” Freije گفت. “ورزشکار در من است مثل” نه ما در اینجا تمام هفته ما در حال حاضر شده است در تماس است. ما 40 دقیقه به دور از سوابق تاریخی.’ که سخت بود. به عنوان سالمندان ما تقریبا هیستریک. این خیلی غم انگیز است. ما همه در آغوش گرفتن اسلحه در اطراف هر یک از دیگر و به یکی از آخرین ” برو گربه.'”

Freije به اتاق او رفت و خوابید.

“من نمی خواهم به نگاهی به من تلفن نمی,” او گفت:. “من نمی تواند آن را پردازش کند. این احساس مانند یک رویا است. وجود دارد اشک شناخت ما انجام شد اما هنوز هم احساس می کردم شاید … شاید یک راه وجود دارد. اما که قطعا به تن کردن بیش از 24 ساعت آینده.

“من فکر می کردم که از طریق این هفته این آسمان بزرگ, کنفرانس, من انتقال زمان من در ایالتی مونتانا من اول تابستان در تمرینات UND … این دیوانه بود. آن را هنوز هم است. آن را هنوز هم دیوانه به فکر می کنم.”

UND's Fallyn Freije passes the ball as Weber State's Larryn Brooks defends in the first half of their game Thursday at the Betty Engelstad Sioux Center. photo by Eric Hylden/Grand Forks Herald

UND را Fallyn Freije عبور توپ به عنوان وبر دولت را Larryn بروکس دفاع در نیمه اول بازی خود را روز پنج شنبه در بتی Engelstad سیووکس سنتر. عکس ها توسط اریک Hylden/چنگال بزرگ هرالد

Freije گفت که او تا به حال یک شمارش معکوس مجموعه بر روی تلفن خود را به علامت 2020 آسمان بزرگ کنفرانس قهرمانی بازی. او به من نگاه کرد که شمارش معکوس در هر روز است.

“حتی اگر ما از دست رفته توسط 50, من اهمیتی نمی, من می خواستم به آن را به NCAA مسابقات” Freije گفت. “من می دانم که به عنوان زمان می رود در من نگاه مثبت بیش از من در حال حاضر. ما چیزهایی که خیلی تاریخی در ایالتی مونتانا و برای آسمان کنفرانس. که می تواند واقعا سرد کردن جاده ها است.”

Freije به طور متوسط 13.7 امتیاز و تا به حال 7.7 ریباند در این سال یکی از سه آسمان بزرگ بازیکنان در لیگ برتر 10 در هر دو دسته. Freije به دست آورده است که همه آسمان بزرگ محترم ذکر است دو بار در UND گل 838 امتیاز برای مبارزه با شاهین. با 398 او به ثمر رساند در مونتانا دولت Freije به پایان می رسد او در کالج بسکتبال حرفه ای با 1,234 امتیاز.

با ایالتی مونتانا در شکستن بهار و بازگشت از مدرسه در شار با توجه به کروناویروس شیوع Fallyn به خرید یک بلیط یک طرفه به نشویل دنیاست. و از دیدن او خواهر بزرگتر Ashtin.

دانشکده دندانپزشکی در Fallyn آینده اما برای اولین بار او می خواهد به سعی کنید حرفه ای بسکتبال در خارج از کشور برای یک یا دو سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>