سابق UBC بسکتبال دستیار مربی انتقاد رسانه های اجتماعی فعالیت

زمان دستیار بسکتبال مردان مربی ورن ام دیگر نمی خواهد کار در کنار سر مربی کوین هانسون.

دانشگاه قبل از میلاد است که فاصله خود را از معاون سابق بسکتبال مردان مربی Vern Knopp سوالات زیر در مورد برخی از فعالیت های خود را در رسانه های اجتماعی.

یک حساب توییتر به نام خاموش جنون با اشاره به روز پنج شنبه که Knopp تا به حال ضربه زدن به دکمه مانند بر روی یک ویدیو ارسال شده توسط محافظه کار کمدین که هاج دوقلوها در ژوئن 3 که ادعا می کند سیاه و سفید زندگی می کند توجه به جنبش “چپ دروغ است.”

تعدادی دیگر از کاربران توییتر تکرار انتقاد از Knopp که در خدمت به عنوان سر مربی کوین هانسون داوطلب دستیار برای دو دهه گذشته.

بعد در روز پنج شنبه او به اشتراک گذاشته یک نظر بر روی حساب خود است که به مجموعه خصوصی: “بنابراین من می دانستم که هرگز دوست دارد به برخی از محافظه کار نوشته می شود این گه طوفان ؟ با این حال من دوست دارد کسانی هستند که از معدن و هیچ ربطی به با UBC! من گفته بود که مربی هانسون ماه پیش که من از بازگشت به UBC اما من فقط نمی (sic) ساخته شده است آن را تنها به خانواده من است.”

رسید از طریق پیام مستقیم در جمعه Knopp گفت: او می گفت هانسون در مورد تصمیم خود در ماه مه به عنوان به خوبی به عنوان برخی از والدین در این تیم است اما به نظر بیشتر.

بعد در پنجشنبه Kavie in tights UBC دو و میدانی’ مدیر عامل فاصله دانشگاه از Knopp.

“Vern Knopp شخصی ، باورها و رسانه های اجتماعی تاییدیه را نمایندگی آرمان ها و ارزش ها از UBC Thunderbirds. Vern Knopp دیگر یک عضو Thunderbrids بسکتبال مردان مربیگری کارکنان” او هنوز توییتی.

روز جمعه در دانشگاه دو و میدانی بخش کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

آلما مادر جامعه UBC دانش آموزان’ اتحادیه اروپا در حمایت از دانشگاه ،

“AMS متعهد به حمایت از دانش آموزان از جامعه در این زمان, و ما به طور جدی به توسعه برنامه نویسی برای کمک به مبارزه با ضد سیاه نژادپرستی در UBC. احساسات بیان شده توسط آقای Knopp باید مطلقا هیچ جایی در UBC و جامعه به طور کلی” آنها در بیانیه ای گفت.

“ما در حال تشویق کنید که UBC دو و میدانی و تفریح گرفته است تحمل صفر رویکرد به این موضوع است.”

در روز سه شنبه بخش های مشترک یک پیام در توییتر از رئيس دانشگاه سانتا اونو.

“به عنوان Thunderbirds ما همه از UBC در محکومیت نژادپرستی در همه اشکال. ما متعهد به فراگیر و احترام محیط زیست که در آن ما با گوش دادن یاد بگیرید و ادامه خواهد داد به رشد با هم” این بخش گفت: در یک صدای جیر جیر.

[email protected]

twitter.com/risingaction


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>