سابق, دوقلو, نیمکت مربی درک شلتون تنظیم به نقش جدید به عنوان مدیر

سابق, دوقلو, نیمکت مربی شد پوشیدن شلوار سفید طلا زنجیره ای بود و دو انگشت کردن ساخت یک نشانه صلح — همه در حالی که با پوشیدن عینک آفتابی با برف بر روی زمین در اطراف او.

هر چند دوست نزدیک Rocco Baldelli خودداری از بزرگتر شوخی دوقلوها تا به حال برخی از سرگرم کننده با شلتون بود که پشت در هموند ورزشگاه به عنوان مدیر دزدان دریایی قرار دادن یک سری از عکس های قبل از بازی و یک کلیپ ویدئویی کوتاه از او در حال اجرا است.

شلتون استقبال شد با آغوش و backslaps قبل از دزدان دریایی خود را ضرب و شتم دوقلوها 2-0 شنبه شب اولین مدیریتی پیروزی با پیتسبورگ.

“من در اینجا فقط دو سال اما این مردم هستند مانند خانواده من پس از آن سرد می شود,” شلتون گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

شلتون که او نیز یک فینالیست برای یک مدیریتی کار با New York Mets این offseason است حل و فصل در به خوبی به کار جدید خود را. او هنوز هم در ارتباط با Baldelli اغلب این دو دوستان قدیمی و مربی با هم در Tampa Bay — گاهی اوقات ضربه زدن به او را برای مشاوره.

هر چند شلتون به کار گرفته مسئولیت های بسیاری برای دوقلوها از جمله در حال اجرا آموزش بهار او خود را میبیند در حال حاضر شلوغ تر از او انتظار می رود.

“هر زمان که من صحبت کردم (روکو) او بسیار مشغول است. در آن زمان گفتم شما از جمله من در بسیاری. من فکر می کنم من مشغول هستم.’ اما مقدار زمانی که شما صرف در offseason آماده سازی کارکنان به بهار آموزش های زیادی وجود دارد که می رود به آن” شلتون گفت. “هنگامی که رخ به من گفت که سال گذشته, من نمی دانم اگر من کاملا محترم است و من فکر نمی کنم شما می توانید به طور کامل احترام آن را تا زمانی که شما در واقع از طریق آن است.”

دزدان دریایی بودند یکی از بدترین تیم در این رشته در سال گذشته و تمیز خانه این offseason جایگزین هر دو خود را مدیر و مدیر کل. که برگ شلتون راه رفتن به یک بازسازی و به طور بالقوه طولانی یکی.

اما او را هیجان زده در مورد این فرصت را جلوتر از او.

“من فکر می کنم هر زمان شما را ترک یک محل است که به شما آن را دشوار است. آنها خوب است. آنها یکی از بهترین تیم ها در لیگ آمریکا” شلتون گفت. “من فکر می کنم برای من این فرصتی است که من می خواستم در یک محل است که ما قصد داریم برای ایجاد چیزی و چیزی که به عنوان بخشی از چیزی خاص.”

Berrios بدون گل

خوزه Berrios پرتاب بدون گل سه نوبت در روز شنبه شب در بهار دوم بازی از دست دادن یک ضربه در حالی که پیاده روی دو و قابل توجه یک جفت. که همراه با اولین شروع خود را باعث می شود برای مدت پنج بدون گل قاب این بهار. Baldelli گفت که او فکر Berrios مسائل نگاه واقعا خوب برای این زودهنگام در اردوگاه.

“(من) پرتاب چهار-درز fastball با استفاده از changeup بیش از حد” Berrios گفت. “تلاش برای پرتاب خوب changeups. اما در ابتدا, این اولین ورود من تا به حال مسائل را با گرفتن به دلیل آب و هوا ، چون من فکر کردن در مورد آن من بود که خیلی سریع با طرف مقابل. اما دیگر از آن, من احساس خوبی در مورد تفرج.”

به طور خلاصه

Jorge Polanco منطقه برنامه ریزی شده است برای بازی در اولین بازی این بهار در یکشنبه. Polanco بود offseason جراحی مچ پا شده است و rehabbing راه بازگشت از آن است. Baldelli گفت: DH روز یکشنبه در پورت شارلت. … الکس Kirilloff جمع آوری آمار در شنبه او را از 4 به 5 در این بهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>