سابق جرقه GM پنی Toler فایل های تبعیض دعوی در دادگاه در برابر تیم

سابق L. A. جرقه مدیر کل پنی Toler است suing این تیم گفت: او اخراج شد این در ماه اکتبر گذشته برای شکایت در مورد نامناسب روابط جنسی مربوط به تیم رئیس جمهور و یک شریک مدیریت — نه به این دلیل که او با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در یک آدرس به بازیکنان است.

Toler شد رها از وظایف خود در Oct. 4 روز پس از ESPN گزارش داد او با استفاده از یک نژادی لقب طول ستیز postgame سخنرانی پس از از دست دادن در WNBA نیمه نهایی.

در دادگاه روز سه شنبه در L. A. County Superior Court ادعا تبعیض جنسیتی اقدامی تلافی جویانه و قانونی فسخ در میان دیگر شکایت Toler گفت: او شلیک شد retialiatory چرا که او شکایت در مورد محل کار رفتار سابق تیم رئیس جمهور کریستین سیمونز و مدیریت شریک و فرماندار اریک Holoman که Toler مدعی “درگیر بودند اضافی-زناشویی امر” در طول سیمونز’ تصدی به عنوان تیم رئیس جمهور.

طرح دعوی در دادگاه نیز مدعی است که وجود دارد دو استاندارد برای کارمندان مرد از جمله این تیم مربی از 2015-18 — که برایان Agler.

Agler نام به نظر نمی رسد در این پرونده که مدعی است که در علاوه بر این به درگیر شدن در “سوء استفاده کلامی از بازیکنان” در “هر دو در 2015 و 2018 جرقه مدیریت آگاه بود از نظر جنسی نامناسب رفتار مرد سر مربی جرقه. خود را از نظر جنسی درنده رفتار ناشی از برخی از جرقه بازیکنان به شکایت دارند که او آنها را ناراحت کننده و مجبور دیگر جرقه بازیکنان به ترک این تیم در دسترس نباشد.”

نه نمایندگان برای جرقه و نه دالاس بال آنها Agler در حال حاضر مربیان بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. آسوشیتد پرس گزارش داد که زمانی که آن را تماس Holoman روز سه شنبه او آگاه از طرح دعوی در دادگاه.

در کت و شلوار Toler معتقد است که او می خواست جرقه به بررسی این مربی اما Holoman کاهش یافته است. Agler به طور ناگهانی استعفا داد و از او جرقه موقعیت در نوامبر سال 2018 است.

“Toler از سوی دیگر بود خاتمه داده شود چرا که او به هنگام سخنرانی انگیزه به تیم او در حرمت اتاق قفل است که درباره آن Holoman مسلما دریافت ‘صفر شکایت'” طرح دعوی در دادگاه متحده ادعا که اگر Toler شد یک مرد, او هنوز هم می تواند به کار گرفته شده توسط این سازمان برای چه بازی و یا کار کرده و پس از آن تاسیس شد در میان WNBA اصلی تیم در سال 1997.

سابق جنرال موتورز است طرح دعوی در دادگاه نیز مدعی است که سیمونز’ ارتباط با Holoman با دخالت Toler توانایی هدایت تیم کسب و کار. با توجه به Toler او در نظر گرفته شده برای تجارت Candace پارکر در فصل گذشته اما سیمونز که تا به حال یک رابطه نزدیک با Sparks, star, استفاده از نفوذ خود را بیش از Holoman برای جلوگیری از یک معامله از جمله “القا Holoman به خاتمه Toler قرارداد زود است.”

با توجه به طرح دعوی در دادگاه Toler همچنین شکایت به سیمونز و Holoman در مورد “درمان ویژه” از پارکر به عنوان به خوبی به عنوان مهمانی با سیمونز پس از بازی که Toler ادعا بود که “رفتار مخل به تیم کلی رقابت است.”

به عنوان برای بحث برانگیز اتاق قفل نشانی در طول فصل گذشته برگشتی که به نور آمد عموم فقط قبل از او از کار اخراج Toler توصیف آن به عنوان “یک محرک گفتار برای ایجاد انگیزه در تیم” که واجد شرایط او می گوید: به عنوان “سخت رختکن زبان در حرمت رختکن به آتش تا یک گروه از ورزشکاران حرفه ای که نمی شد بازی در بالای بازی خود را.”

او می گوید که قبل از ختم رخ داد که در شش دقیقه جلسه روز پس ESPN گزارش نه جرقه و نه WNBA وارد کرده بود هر مترقی اقدام انضباطی علیه Toler.

“این مورد” با توجه به طرح دعوی در دادگاه “یک گفتن یادآوری چگونه زنان همچنان مورد تبعیض و درمان به مراتب کمتر مساعد نسبت به همکاران مرد خود در محل کار — حتی هنگامی که در محل کار است WNBA.”

به گفته یک نماینده برای Toler وکیل سحر کالینز Toler و این تیم تا به حال بحث در طول چند ماه گذشته است که در آن سابق جنرال موتورز اقدام به پاک کردن نام او و رسیدن به جبران خسارت او معتقد است که او بدهکار است اما کسانی که مذاکرات نمی تواند در هر نقطه منجر به روز سه شنبه طرح دعوی در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>