سابق قانونگذار چندین هیئت تماس بگیرید Lt فرماندار

Lt. Governor meeting delegation of hot mix plant operators on Thursday.
ستوان فرماندار جلسه هیئت از مخلوط گیاه اپراتورها در روز پنج شنبه.

Excelsior خبرنگار

جامو Mar 5: Pawan Kumar Gupta سابق MLA یودهمپور به نام ستوان فرماندار Girish چاندرا Murmu در راج Bhavan امروز در اینجا.
گوپتا مطلع به Lt فرماندار مختلف در مورد مسائل رشد و نمو از یودهمپور و ارائه یک یادداشت در مورد برخی از مهم امور عمومی و از جمله نیاز برای ساخت و ساز جدید اتوبوس ایستاده, ورزش, ورزشگاه, پل عابر پیاده; چهار lanning از دهار جاده از یودهمپور به Samba; تقویت تامین آب در شهر در میان مسائل دیگر. او به دنبال Lt فرماندار مداخله در حل و فصل همان است.
این Lt فرماندار مطمئن Gupta به بررسی مسائل واقعی و خواسته های مطرح شده توسط او در اوایل redressal و خواست او را به ادامه کار در جهت ترویج رفاه عمومی است.
بیشتر یک هیئت ملی بهداشت ماموریت (آنهم) کارکنان به رهبری توسط Rohit ست, رئیس جمهور آنهم کارکنان کانون نیز ملاقات ستوان فرماندار.
ست جریان Lt فرماندار در مورد مسائل عمده مربوط به تنظیم و پاداش آنهم کارکنان. نمایندگی خواستار آن است که کارکنان شاغل در آنهم ممکن است اعطا مزایای مرخصی علاوه بر برابری در دیگر مزایای به عنوان طولانی به طور منظم کارکنان دولت.
ستوان فرماندار به نمایندگی بسیار بیمار و شنیدن و به آنها اطمینان داد که همه آنها واقعی و نگرانی ها را نگاه شود به برای در نظر گرفتن.
بعد یک هیئت از اتاق داغ مخلوط اپراتورهای گیاه جامو (J&K) به رهبری رئیس آن C. P به نام گوپتا در Lt فرماندار و مطلع او در مورد مسائل مربوط به انتظار و تقاضا پرداخت های برجسته از آثار اجرا شده به خصوص macdamization از جاده های روستایی پس از 2017; اقدامات برای حفاظت از منافع پیمانکاران محلی به عنوان ذخیره محلی اشتغال در ترکیب صنعت و به دنبال عدم در دسترس بودن مواد معدنی جزئی است که مانع رشد و نمو و فعالیت است.
این Lt فرماندار به آنها اطمینان داد که مسائل واقعی و خواسته های پیش بینی شده توسط آنها خواهد بود نگاه کرد به دقت توسط دولت و redressed در اولین.
P. K Gupta, رئیس, ملی, ساختمان, ساخت و ساز شرکت (ترجمه شده از) نیز نامیده می شود در سمت معاون فرماندار.
گوپتا در جریان Lt فرماندار در مورد در حال حاضر وضعیت های مختلف پروژه های در حال انجام در J&K.
این Lt فرماندار توصیه رئیس برای دادن توجه متمرکز به سمت بالا نگه دارید از پروژه های موجود و از او خواست تا از نزدیک نظارت بر پروژه های در حال انجام برای اطمینان از به موقع اتمام کار با بالاترین کیفیت.

مقاله قبلی6 جرمن خودرو سقوط چناب

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>