سابق-رژیم صهیونیستی. جسی ونتورا ‘تست آب’ به صورت حزب سبز ریاست جمهوری پیشنهاد

ST. پل — مینه سوتا سابق-رژیم صهیونیستی. جسی ونتورا “تست آب” برای یک شخص ثالث ریاست جمهوری اجرا در ماه نوامبر.

در یک سری از توییت در روز دوشنبه, آوریل 27 فرماندار سابق و طرفدار کشتی گیر گفت: او نه واصل به اجرا اما او مجاز نامه ای از علاقه به حزب سبز خود را برای نامزدی است که به طور مشخص در ماه جولای. ونتورا قبلا تایید شده حزب سبز.

“اگر من قرار بود به اجرا برای رئيس جمهور حزب سبز خواهد بود اولین انتخاب من” او هنوز توییتی. “من مستقل. من یک دموکرات یا جمهوری خواه از آنجا که من می دانم که آنها راه حل نیست.”

دوشنبه توييتها آمد و در همان روز که ایالت نیویورک اعلام کرد که دیگر به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اولیه عصبی وزیر بهداشت ، برنی ساندرز’ هواداران که امیدوار است او هنوز هم به دست آوردن نمایندگان از حزب دموکرات دژ با وجود مبارزات انتخاباتی خود تعلیق. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دموکرات ها باقی می ماند’ presumptive ریاست جمهوری نامزد.

در ماه نوامبر ونتورا چپ درب باز به یک سال 2020 ریاست جمهوری اجرا در مصاحبه با رادیو دولتی مینسوتا اما گفت که او نمی خواهد پرونده تا آخرین لحظه در این تابستان به “منفجر بر روی صحنه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>