سابق فرشته جیم ادموندز آزمایش مثبت برای coronavirus است اما در حال حاضر نشانه ای رایگان

جیم ادموندز گزارش چهارشنبه شب در Instagram حساب که او آزمایش مثبت برای coronavirus اما او گفت که او در حال حاضر نشانه ای رایگان.

ادموندز که شروع خود در لیگ حرفه ای با فرشتگان ارسال شده در یک ویدیو که در آن او توضیح داد که چه اتفاقی برای او و پس از او در بیمارستان بستری شد بیش از آخر هفته.

“فقط می خواستم به رها کردن سریع توجه داشته باشید” ادموندز گفت. “من از هر کسی که فرستاده آرزوهای خوب و آرزو من بهترین است. من تست مثبت برای ذات الریه و تست مثبت برای ویروس. من به طور کامل علامت رایگان در حال حاضر و خوبی انجام, بنابراین من باید به حال آن را برای در حالی که قبل از من تست شده است.”

ادموندز, 49 ارسال شده در رسانه های اجتماعی در روز شنبه که او می خواهم آزمون قرار گرفته اما او نمی گزارش نتایج تا چهارشنبه.

ادموندز خواست مردم برای دیدن یک دکتر در صورتی که تنگی نفس.

“آیا آن را به آرامی,” او گفت:. “مراقبت از خودتان است.”

یک دستکش طلا outfielder, ادموندز صرف بخش اول هفت لیگ فصل با فرشتگان است. او پس از آن معامله به سنت لوئیس کاردینالز گذراند بعد از هشت سال.

پس او را متوقف بازی ادموندز به طور خلاصه ستارهدار با همسر سابق خود در زنان خانه دار واقعی اورنج کانتی. او همچنین تاکید کرد که کاردینالها به عنوان یک پخش کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>