فورد هند معرفی 2020 تلاش

Excelsior خبرنگار

جامو Feb 25: فورد هند امروز معرفی 2020 تلاش جدید 2.0 لیتری EcoBlue موتور و جهان 10 سرعت-انتقال خودکار در قیمت مقدماتی شروع از Rs 29.55 لاخ.
ارائه قوی ترکیب بی نظیر آفرود قابلیت جای تعجب مقرون به صرفه هزینه خدمات و تا 14 درصد بهبود در بهره وری سوخت 2020 فورد تلاش خواهد شد مجموعه, معیار جدیدی را برای حق بیمه Suv ها در هند است.
مقدماتی قیمت 2020 تلاش خواهد بود تا معتبر مارس 30 سال 2020 پست که سابق-نمایشگاه قیمت را ببینید صعودی تومان 70,000. تمام مشتریانی که کتاب اتومبیل خود را تا مارس 30 خواهد بهره مندی از جذاب قیمت مقدماتی.
“تلاش است یکی از دوست داشتنی ترین Suv ها در هند و تنها وسیله نقلیه در آن بخش به ضرب و شتم یک صنعت رکود & رشد هر دو جلد و همچنین سهم بازار در سال 2019 گفت: Anurag Mehrotra, رئيس جمهور و مدیر عامل فورد هند است.
“با 2020 تلاش ما در حال ارائه یک محصول است که ترکیبی از بهترین از هر دو جهان برجسته قابلیت ها و کلاس پیشرو در بهره وری سوخت و در نتیجه ارائه بیش از SUV انتظار مشتریان. با افزایش ارزش ما مطمئن هستیم که این تلاش را تبدیل به SUV انتخاب چند مشتریان جدید”, Mehrotra مطلع است.

مقاله قبلیLt فرماندار بررسی رشد و نمو سناریو در یودهمپور

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>