فورد نمایندگی معرفی ‘Dial-A-فورد” به عنوان کسب و کار دوباره باز می شود

Customer engagement following social distancing after introduction of 'Dial-A-Ford' by Ford India.
مشتری تعامل اجتماعی زیر فاصله پس از معرفی ‘Dial-A-فورد” فورد هند است.

*برای اطمینان از امن مقادیر محیط زیست برای مشتریان
Excelsior خبرنگار
جامو آوریل 6: رفتن فراتر از اصول اولیه برای حصول اطمینان از امن و مقادیر محیط زیست برای مشتریان فورد هند در حال رفتن به اولویت بندی راحتی خود را به عنوان نمایندگی از سرگیری عملیات مطابق به محلی دستورالعمل.
نمایندگی فورد معرفی ‘Dial-A-فورد” همان چیزی است که مشتری نیاز به انجام به نمایندگی فورد به آستان خود. رویکرد جدید شامل افزایش تعامل فرآیندها و قوانین مربوط به فروش و خدمات خواهد شد و در مرکز کنترل از طریق خط تلفن 1800-419-3000.
Dial-A-فورد اجازه خواهد داد که مشتریان برای ارتباط با یک فورد تیم و انجام رزرو درایو تست و یا حتی آستان تحویل وسیله نقلیه جدید است. برای مشتریان موجود, Dial-A-فورد را سازماندهی وانت و رها کردن سرویس همراه با مشاوره آنلاین با استفاده از فن آوری است. به طور منظم به روز رسانی در مورد خودرو نگهداری و همچنین دیجیتال پرداخت نیز بخشی از نقشه راه جدید.
مشتریان قادر خواهد بود به تجربه این همه در راحتی از خانه خود را محل مورد نظر.
رویکرد جدید قرار می دهد تاکید ویژه بر صنعت بهترین شیوه های مربوط به مایع فورد امکانات و همچنین دستورالعمل های دقیق برای مردم و خودرو در نمایندگی.
تمام وسایل نقلیه در فروش و همچنین خدمات روند خواهد شد به طور کامل ضد عفونی در زمان تحویل pick-up و یا رها کردن.
افزایش بهداشت شیوه اجرا در تمام نمایندگی مجاز و فروش فورد شامل دما چک از مشتریان و فروشندگان با هیچ لمسی مادون قرمز دماسنج مناسب اجتماعی فاصله ماسک صورت و دستکش در تمام زمانها علاوه بر تمام فورد نمایندگی به طور کامل ضد عفونی سه بار در هر روز و ضد عفونی کننده دست چوب لباسی در دسترس در سراسر نمایندگی در دید بالا و ترافیک مناطق
مشتریان خودرو با ضمانت داشتن منقضی شده و یا مجموعه ای به پایان می رسد بین مارس 15 و 30 مه سال 2020 خواهد شد ارائه رایگان از هزینه تمدید تا 30 ژوئن 2020; مشتریان که از دست رفته خرید ضمانت نامه محصولات در این مستند همچنین می توانید تا 30 ژوئن به مشتریان که با رزرو یک ماشین فورد جدید تا آوریل 30 خواهد دریافت قیمت کامل حفاظت در زمان تحویل.

مقاله قبلیکافی اقدامات احتیاطی گرفته شد: آمیتا در KBC

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>