نیروهای خود ادامه خواهد داد برای حفاظت از منافع مردم: Dilbag سینگ

DG CRPF Dr AP Maheshwari and DGP J&K Dilbag Singh during a meeting at DPL Shopian.
DG CRPF Dr AP Maheshwari و DGP J&K Dilbag سینگ در طول یک جلسه در لاواژ Shopian.

J&K امنیتی است که بیشترین اولویت ما: DG CRPF
Excelsior خبرنگار

جامو Feb 19: مدیر کل CRPF Dr AP Maheshwari و مدیر کل پلیس (DGP), J&K Dilbag سینگ امروز بازدید Shopian منطقه.
آنها خطاب به نشست مشترک jawans و افسران پلیس منطقه خطوط (لاواژ) Shopian و تعامل با فرماندهان و قضایی افسران و همچنین در زمان بررسی امنیت سناریو در این منطقه است.
افسران بودند همراه با ویژه DG CRPF, Zulfiquar حسن ADG عملیات CRPF ستاد سانجی Arora, IG عملیات CRPF راجش Yadav IGP کشمیر ویجی کومار IGP CRPF Trgs Manoj Kumar Dubey, IG CRPF سرینگر بخش Ravideep سینگ Sahi حفاری CRPF BS Negi, DC Shopian چودری محمد Yaseen و SSP Shopian Amritpal سینگ. علاوه بر jawans از پلیس و CRPF تمام قضایی ماموران هر دو این نیروها نیز در جلسه حضور داشتند.
در حالی که پرداختن به دیدار DGP J&K گفت: در زمان وجود سختی شرایط امنیتی در J&K اما پلیس پرسنل همراه با دیگر سازمان های امنیتی مواجه با این شرایط با شجاعت و اعتماد به نفس. او گفت که در زیر قادر رهبری در سطوح مختلف از نیروهای هر یک سهم در یک راه یا دیگری در حفظ ظاهر و شکست بد طرح ضد ملی عناصر به ویژه در زمان های اخیر.
او افزود که نیروهای خود را ادامه خواهد داد کار جمعی برای حفاظت از منافع مردم در جامو و کشمیر. او گفت که فداکاری های نیروهای در حال یاد تمام ملت و تمام ملت می ایستد شانه به شانه با خانواده های شهدای ما.
با اشاره به مرکزی برخورد DGP گفت که در شش هفته و شش anti terror عملیات را با موفقیت انجام شده و در منطقه مرکزی و افزود: اعتباری که برای این عملیات می رود به تلاش جمعی از نیروهای کار خستگی ناپذیر برای صلح و نظم در جامو و کشمیر. او گفت که نیروهای شرکت برای مقابله با هر وضعیت و هر عمل خرابکارانه توسط تروریست ها مواجه خواهد شد با شکیبایی.
DGP CRPF در حالی که پرداختن به این جلسه گفت که جامو و کشمیر در نظر گرفته شده است به عنوان تاج هند و امنیت آن است که در نهایت ما اولویت است.
او گفت که CRPF کار کرده است با جامو و کشمیر پلیس برای مدت زمان طولانی در حال حاضر و به دلیل هماهنگ تلاش های بسیاری از نتایج خوبی دست یافته اند. او تاکید کرد برای ساز و موثر در میان همه نیروهای امنیتی و سازمان های اطلاعاتی برای حفظ صلح و امنیت در جامو و کشمیر. وی با تاکید بر افزایش همکاری موثر و ایده های میان نیروهای خود را برای حفاظت از منافع ملت است.
در مناسبت بازدید از افسران مطمئن فوری redressal از شکایت برجسته توسط jawans. افسران گفت که رفاه jawans همواره اولویت خود را.
به مناسبت این فرمانده 14th گردان CRPF و SSP Shopian مطلع از DGP در مورد در حال حاضر امنیت سناریو و اندازه گرفته شده برای حفظ صلح و نظم در این منطقه است.
مربوط به ذکر است در اینجا انجام نشست مشترک نیروها نه تنها کمک می کند تا ماموران برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود را با هر یک از دیگر, اما همچنین افزایش همکاری عمیق تر در میان jawans.

مقاله قبلیPanch انجمن بودایی هیئت تماس بگیرید Lt فرماندار

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان