برای MLB سوانح جاده ها در سال 2020 می تواند از پارک

فرشتگان بودند که بازی را در اوکلند در بعد از ظهر 8 ژوئن 2008. نمره گره خورده بود 3-3 در 12th زمین باز یافته زمانی که چیزی اتفاق افتاده است را برای همیشه از کار افتاده خوش خیم یکشنبه بازی در حافظه از Jose Mota.

متاع نشسته بود در KWKW (1330-ق) رادیو استودیو در هالیوود است. که فصل فرشتگان ” به زبان اسپانیایی پخش نمی سفر با این تیم به جاده بازی ها. متاع مبتنی بود. او پس از بازی با یک چشم بر روی مانیتور. کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش نشان داد MLB را Gameday خوراک. گوش خود را کوک شد به صدای جمعیت است. ناگهان نظارت بر برش – و سالن بزرگ ورزشگاه در سر و صدا.

“چیزی بزرگ اتفاق افتاده برای یک را” متاع اعلام کرد کورکورانه خود خاطره است. “مارک الیس به نظر می رسد به قهرمان می شود.”

ده ثانیه بعد متاع گفت: Gameday تغذیه نشان داد چه انگلیسی زبان رادیو و تلویزیون مخاطبان در حال حاضر می دانستند.

“… و این یک گرند اسلم برای Mark Ellis!”

دوازده سال بعد متاع به یاد آن لحظه که به مقدار یک کنترل از راه دور پخش بدترین کابوس. در حال حاضر با Covid-19 شیوع تعویق انداختن 2020 فصل و وادار کردن بیس بال به بداهه نوازی در سطوح بی شمار تیم انتظار می رود به زمین خود را پخش تیم برای بازی دوباره.

که تصمیم گیری نشده است ساخته شده نهایی است. نه باید بسیاری از شرایط ضروری یک فصل جدید – هنگامی که آن آغاز خواهد شد هنگامی که آن به پایان خواهد رسید و یا اگر آن را می توان در همه. در حال حاضر رسانههای نیروبخش برای یک فصل است که در آن “زندگی در جاده” به معنی رفت و آمد به ورزشگاه و یا یک استودیو تلویزیونی زمانی که تیم خود را خارج از شهر.

فرشتگان پخش Jose Mota برخی از تجربه تماس های از مکان های از راه دور و ممکن است نیاز به قرعه کشی که خود را از تابستان است. (SCNG فایل عکس با علامت Rightmire)

فرشتگان’ پخش در حال آماده سازی برای تماس های از راه دور studio; Fox Sports دارای استودیو مکان در لس آنجلس و سن دیگو. داجرز نیست تصمیم گرفت که آیا آنها پخش خواهد شد تماس های از طیف SportsNet لا استودیو در ال سگوندو یا از غیر این صورت خالی ورزشگاه طفره زن.

لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان MLB’ انجمن در حال حاضر در حال مذاکره شرایط بالقوه 2020 فصل است. نظر نهایی در حال انتظار برای طرفداران منع از حضور در بازی ها در فرد به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش رمان coronavirus.

در روح و ایمنی و دیگر اقدامات می تواند تغییر تلویزیون تجربه برای طرفداران. ستاره شرق خبرنگاران و قبل و بعد از بازی را نشان می دهد, برای مثال, ممکن است, محفوظ است, صفحه اصلی بازی تنها. تولید خدمه ممکن است در خانه بمانند و همچنین یک تمرین مشترک برای فرشتگان بازی Fox Sports غرب در بهار آموزش. SportsNet LA اختصاص کوچکتر تولید کامیون با همه لازم خدمه به داجرز’ بهار آموزش بازی نسبت به آن فصل به طور منظم پخش می شود.

برای بسیاری از گوینده و طرفداران از راه دور رادیو و تلویزیون چیزی جدید است. از 1997-2001, متاع به نام تلویزیونی در سراسر کشور بازی در اسپانیایی از فاکس استودیو در پیکو بلوار. در قرن شهر. او همچنین به نام دنیای سری بازی و یک سوپر باول در یک مانیتور از راه دور. ESPN جان Sciambi شده است, پخش زنده کره سازمان بیس بال بازی کردن مانیتور از راه دور برای هفته ها.

“سخت ترین چیز این است که شما لازم نیست که یک نمایش از میدان” متاع خود را به یاد می آورد تجربه تماس های از راه دور برای روباه. “شما رو به (پخش) به عنوان جریان به عنوان امکان پذیر است.”

اینها نسبتا جزئی محدودیت برای یک جانباز پخش. هنوز برخی از باشگاه ها شده اند سریعتر از دیگران به آغوش پر-در ممنوعیت سفر برای آن پخش – احتیاط لیگ مورد بحث با تیم هفته پیش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>