برای Canucks کانادا rugby sevens ، coronavirus انتقال پیشگیری رفتن نگرانی


طرفداران جشن و موج پرچم فیجی در طول یک فیجی-آرژانتین مسابقه در سال گذشته کانادا نفره مسابقات بین المللی در B. C. محل ورزشگاه. مقامات در ونکوور سالن های ورزشی که در قرعه کشی بزرگ جمعیت در حال نظارت بر COVID-19 coronavirus وضعیت از نزدیک. بن Nelms / گتی ایماژ فایل

مقامات دولتی نیست لغو اجتماعات بزرگ و یا, رویدادهای ورزشی, اما آنها گفتن افرادی که احساس بد به در خانه بمانند

گسترش COVID-19 coronavirus است, رویدادهای ورزشی, در آماده باش در سراسر جهان است.

ایتالیا دستور داده است تا فوتبال بازی توان در خالی استادیوم.

مقامات بهداشتی در منطقه خلیج توصیه کرده اند که لیگ ملی هاکی سن خوزه کوسه ها در برابر میزبانی وب طرفداران برای بازی در SAP مرکز.

هنگ کنگ Sevens و سنگاپور نفره, دو uberfacts سری مسابقات که قرار است برگزار شود, ماه آینده — پس آخر این هفته کانادا Sevens در ونکوور بوده است تا مهرماه به تعویق افتاد.

وجود دارد بحث که در جریان شیوع کروناویروس در ژاپن حتی توکیو بازی های المپیک, برنامه ریزی شده برای ماه اوت در معرض خطر است.

مقامات در ونکوور سالن که به طور منظم به رسم هزاران نفر از مردم مانند راجرز آرنا خانه ونکوور کانوکس و B. C. محل استادیوم که میزبان کانادا نفره را افزایش تلاش های خود را برای تشویق شرکت کنندگان به درک اهمیت اعمال ساده مانند شستن دست ها لمس کردن یک چهره و محدود کردن handshakes برای مبارزه با گسترش ویروس ها مانند COVID-19.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری خطاب چالش های مواجه با رویدادهایی که جذب گروه های زیادی در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

“برای برنامه ریزان رویداد شما نیاز به انجام یک ارزیابی ریسک بر اساس مداوم. … ما باید واقعا مراقب باشید,” او گفت:. “هر کسی که سفر کرده به تازگی به خصوص به کشورهای آسیب دیده … ما بخواهید آنها را به دور ماندن از تجمع جرم.

“اگر ما بیمار حتی اگر ما احساس کمی ناخوش در حال حاضر زمان برای دور ماندن بنابراین ما در حال انتقال به ما و دوستان ما و جامعه ما خانواده است.”


یک تمیز کننده با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ sanitizes صندلی در ورزشگاه سان پائولو ناپل ایتالیا پیش از دور دوم Coppa ایتالیا نیمه نهایی بین ناپولی و اینتر میلان در روز چهارشنبه. فوتبال حرفه ای بازی در حال بازی در خالی استادیوم ها در ایتالیا که در آن دولت دستور داده است که ورزش تمام توان پشت درهای بسته تا آوریل 3.

چیرو DE LUCA / ایسنا

او گفت که او دوست game, این قیاس که یکی باید باید شستن دست های خود را به عنوان اگر یکی شده است سفت jalapeños و سپس نیاز به تغییر لنز.

“من فکر کردم که خوب بود قیاس در مورد چقدر مهم است برای شستن دست ما به طور منظم و به طور کامل” او گفت:.

اولیه انتقال رسانه از COVID-19 است که از طریق سرفه و عطسه در بین افرادی که در عرض شش متر از یکدیگر است.

ترنت, Carroll, افسر ارشد عامل از Canucks ورزش و سرگرمی اشاره کرد که در حالی که مقامات بهداشت عمومی هنوز امتیاز خطر شیوع کروناویروس در کانادا به عنوان کم که شده است وجود دارد هیچ تاثیری در راجرز آرنا به تاریخ این تیم است که هنوز وضعیت را از نزدیک.

“سلامت و ایمنی ما طرفداران بازیکنان و کارکنان اولویت های ما و ما را پیاده سازی لازم است تمام اقدامات ایمنی لازم را به عنوان او گفت:” در ایمیل و بیانیه. این تیم همچنین در ارتباط با استانی مقامات بهداشت و NHL به نگه دارید تا تاریخ بر روی آخرین اطلاعات در سطح محلی, ملی و جهانی coronavirus وضعیت.

“از فراوانی از احتیاط و برای مبارزه با سرماخوردگی و آنفولانزا فصل ما گرفته اند برخی از گام فعال در راجرز آرنا از جمله اضافی دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه و همچنین کسب تخصص مطابق با اصول بهداشتی تجهیزات,” او گفت:.

حدود 100 مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های نصب شده در اطراف عرصه آموزشی و علامت اضافه شده است در حالی که فرکانس که با آن سطوح تمیز بودن — از جمله مواد غذایی-خدمات مناطق washrooms, آسانسور, لابی و ورودی دروازه — افزایش یافته است.

عمر Rawji شد در حضور و غیاب در چهارشنبه Canucks بازی و گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته بود با چه سخت کوش بسیاری از طرفداران به نظر می رسید در مورد شستن دست های خود را.

“آن را مانند وجود دارد یک علامت بزرگ در آینه گفت: شما باید دستهای خود را برای 30 ثانیه” او گفت:.

NHL نظارت بر وضعیت اما در حال حاضر هیچ برنامه ای برای برنامه ریزی مجدد بازی و یا بازی در مقابل خالی می ایستد به عنوان آنها در حال رفتن به انجام این کار در ایتالیا. لیگ اتحاد برقرار ممنوعیت سفر در مقامات آن سفر خارج از شمال امریکا و ارائه راهنمایی به لیگ اعضای تیم در مورد نحوه رسیدگی به خود و مسافرت های بین المللی.

NHL بازیکنان در ارتباط است و همچنین نگه داشتن اعضای خود را به روز در مورد وضعیت, از جمله به اشتراک گذاری اطلاعات ارائه شده توسط nhl on nbc خود مشاوران پزشکی در چه علائم احساس احتیاطی است که می تواند گرفته شده و عوامل خطر.

مانند تمام دیگر مقامات nhl on nbc شده است همچنین با اشاره به بازیکنان و کارکنان به آژانس بهداشت عمومی کانادا و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

با توجه به این که دو شریک مسابقات موکول شده است و دو تیم در عمل بیش از دو هفته گذشته — کره جنوبی در هفته گذشته را L. A. نفره ژاپن در ونکوور این آخر هفته — کشورهای در حال برخورد با شیوع کروناویروس کانادا Sevens مقامات تاکید می کند که طرفداران آگاه چگونه برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

“سلامت و ایمنی بازیکنان ما طرفداران و همه کار در صورتی است که همیشه بالاترین اولویت ما” یک راگبی کانادا سخنگو در بیانیه ای گفت. “در رابطه با جهانی راگبی ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت کار ما با شرکای محلی و تسلیم به مناسب مشاوره بهداشت سازمان در خصوص آمادگی.”

اضافی دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های قرار داده شده در اطراف B. C. محل ورزشگاه و ساختمان تمیز کردن کارکنان نیز افزایش فراوانی که با آنها مواد ضد عفونی کننده سطوح.

حتی محلی امکانات ورزشی مانند برنابی را Scotia انبار خانه را به جوانان و بزرگسالان هاکی داخل سالن فوتبال و اسکیت, در حال ساخت شبیه سازی.

“ما افتخار در ارائه تمیز و به خوبی مدیریت امکانات و فعالانه پا تا بازی ما و حتی بیشتر” CanLan که در عمل زمین های یخی در سراسر کانادا از جمله Scotia انبار (که قبلا به عنوان شناخته شده برنابی 8 غلطک) در بیانیه ای گفت:. “دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های نصب شده در مکان های مختلف در هر ساختمان و هستند که در صدر روزانه. ما شما را تشویق به استفاده از این اغلب در حالی که بازدید از امکانات ما است.”

CanLan تمیز کردن کارکنان خود را افزایش داده اند استفاده از مواد ضد عفونی کننده که به منظور کاهش و خنثی کردن باکتری ها و ویروس ها.

[email protected]

twitter.com/risingaction


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>