فنتنا اداره پلیس افسر به اتهام تجاوز به 16 سال

یک فنتنا مرد است که یک افسر پلیس دستگیر شده بود روز شنبه به اتهام تجاوز به یک دارو قربانی.

سان برناردینو شهرستان کلانتر گفت: فنتنا اداره پلیس درخواست کمک های خود در روز سه شنبه در بررسی یک مظنون به تجاوز به عنف نیکلاس اشتارک 28 ساله شناسایی شد به عنوان یک مظنون در این جنایت خبر داد.

مقامات گفتند که قربانی تجاوز به عنف شد و 16 سال است ،

جرم و جنایت اتفاق افتاده است قبل از استارک اشتغال با فنتنا پلیس کلانتر گفت.

استارک رزرو شده بود به غرب دره بازداشتگاه در روز پنج شنبه و ارسال شده به قید وثیقه جمعه با توجه به زندان سوابق.

فنتنا رئیس پلیس ویلیام سبز گفت که او قادر به آتش استارک بلافاصله با توجه به کالیفرنیا قوانین و استارک است که در پرداخت را ترک کنند.

“او در پرداخت را ترک کنند و این نفرت انگیز” سبز در بیانیه ای گفت. “با این حال من تلاش خواهد کرد به فسخ او را در سریع ترین شیوه ممکن است.”

“کل وضعیت اطراف دستگیری به زودی به صورت سابق فنتنا اداره پلیس افسر نیکلاس اشتارک است صالح نگرانی برای ما ساکنان و کارکنان” سبز گفت. “هیچ تلاشی برای توجیه و یا کاهش خود درنده رفتار انحرافی ساخته خواهد شد. علی رغم بهترین تلاش به علف هرز از مردم که نباید استخدام شود ما از دست رفته علامت گذاری و استخدام کسی که ما نباید داشته باشد.”

بخش کلانتر خواسته هر کسی با اطلاعات اضافی و یا هر گونه دیگر قربانیان به تماس با آن در 909-387-3615. کسانی که می خواهند به ناشناس باقی می ماند می تواند تماس با ما نکته در 800-782-7463.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>