FM بررسی پیشرفت تومان 3 لاخ کرور تضمین اعتبار طرح برای MSMEs

دهلی نو : وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در روز سه شنبه برگزار شد جلسه بررسی در تضمین اعتبار طرح با سران بخش عمومی بانک ها و از آنها خواست برای تسریع در پرداخت وام تحت تومان 3-لاخ کرور ECLGS برای MSME بخش ضربه سخت coronavirus ناشی مستند.
نشست اضطراری خط اعتباری تضمین طرح (ECLGS) برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس و وزیر قدردانی از تلاش های بانک ها در اجرای این طرح است.
“Hon’ble FM @nsitharaman جی قدردانی PSBs در سریع کشش برای دستیابی به تحریم از 20 ، 000 تومان Cr تحت ECLGS. همچنین توصیه می شود برای حفظ فعال کمک رسانی در شعبه سطح و حفظ فرم برای ECLGS ساده و تشریفات حداقل” گروه خدمات مالی گفت: در یک صدای جیر جیر.
“PSBs برای ادامه تمرکز بر تحریم & رسیدن به واجد شرایط MSMEs. همچنین هدف جلسه اعتبار نیاز از کسب و کارهای دیگر ،
در روز قبل از آن وزارت به خوشه wise data وام تحریم تا ژوئن 8.
“همانطور که از 8 ژوئن 2020, #PSBs باید تحریم وام به ارزش تومان 1,109.03 cr برای #MSME هاب در 12 ایالت تحت 100% اضطراری خط اعتباری تضمین طرح که Rs 599.12 cr شده است پرداخت به 17,904 حساب” وزیر توییتی.
این طرح بزرگترین مالی جزء تومان 20-لاخ کرور متکی به هند ماموریت بسته اعلام شده توسط Sitharaman ماه گذشته.
در مه 21, کابینه تا به حال تصویب بودجه اضافی از تا تومان 3 لاخ کرور در نرخ حمایتی به 9.25 درصد از طریق ECLGS برای MSME بخش.
تحت این طرح 100 درصد تضمین پوشش ارائه شده توسط ملی اعتباری تضمین شرکت امانت (NCGTC) برای بودجه اضافی از تا تومان 3 لاخ کرور به واجد شرایط MSMEs و علاقه مند به میکرو واحد توسعه و تشکیلات جدید بکار تجاری سازمان (مودرا) وام را در قالب یک تضمین اضطراری خط اعتباری (GECL) تسهیلات.
برای این منظور یک جسم تومان 41,600 کرور ارائه شده توسط دولت گسترش در طول زمان و بعد از سه سال مالی.
این طرح قابل اجرا است به همه وام های تحت تحریم GECL مرکز در طول دوره از تاریخ اعلام این طرح تا 31 اکتبر یا تا یک مقدار Rs 3 لاخ کرور تحریم است تحت GECL هر کدام که زودتر.
هدف اصلی این طرح این است که به ارائه انگیزه ای برای عضو موسسات وام برای افزایش دسترسی و فعال کردن دسترسی از بودجه اضافی تسهیلات به MSME وام در نظر تنگنای اقتصادی ناشی از COVID-19 بحران آنها را با دادن 100 درصد تضمین برای هر گونه ضرر و زیان رنج می برد توسط آنها با توجه به عدم بازپرداخت GECL بودجه توسط وام گیرندگان.
همه MSME قرض حساب با برجسته اعتبار تا 25 کرور تومان به عنوان در فوریه 29, که کمتر از یا برابر با 60 روز گذشته به دلیل که در آن تاریخ من.E., به طور منظم SMA-0 و SMA-1 حساب با گردش مالی سالانه تا 100 تومان کرور روپیه واجد شرایط برای GECL بودجه تحت این طرح است. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>