هشدار سیل برای Grand Forks به پایان صبح روز سه شنبه

Red River در چنگال بزرگ کاهش یافته است از جزئی سیل مراحل صبح روز دوشنبه, آوریل 27 و انتظار می رود که تا حالا از عمل مراحل در حدود 7 صبح روز سه شنبه.

رودخانه مشاهده شد در 27.85 پا در 6:45 صبح دوشنبه در زیر 28-پا آستانه جزئی جاری شدن سیل. اکشن, مراحل شروع در 27 فوت است. سیل هشدار چنگال بزرگ برداشته خواهد شد در 7 صبح روز شنبه هنگامی که رودخانه است که انتظار می رود به طور رسمی بازگشت به سطح نرمال.

Red River در اسلو همچنان ادامه دارد به عقب رفتن به طور پیوسته کاهش یافته است و به جزئی سیل مراحل اولیه صبح روز دوشنبه. رودخانه مشاهده شد در 6:15 صبح دوشنبه در 29.57 و انتظار می رود به سقوط به عمل مراحل صبح جمعه. رودخانه در اسلو است که انتظار می رود به رها کردن زیر 23 و از عمل مراحل مدتی در هفته آینده.

Red River در دریتن باقی می ماند در حد متوسط سیل مراحل بلکه کاهش می یابد. سطح رودخانه مشاهده شد در 39.94 پا در 6:45 صبح دوشنبه صبح. سیل است که انتظار می رود به کمتر از 38 پا به جزئی سیل مرحله در روز شنبه یا یکشنبه.

Red River در Pembina نیز همچنان در حد متوسط سیل مراحل و مشاهده شد در 47.93 پا در 6:30 صبح شنبه. رودخانه در Pembina است که انتظار می رود به ماندن در حد متوسط سیل مراحل از طریق پایان از 10 روز پیش بینی دوره صادر شده توسط خدمات ملی آب و هوا.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

قرمز حوضه رودخانه می تواند دریافت و باران طی هفته آینده اما هر بالقوه آسمانی است و انتظار نمی رود به تاثیر سطح رودخانه با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>