امداد رسانی به سیل و داوطلبان: 5 سوال برای دیو سنا در ایالات راه

س: به ما بگویید که به طور خلاصه در مورد خودتان و شما چگونه به دست می آمد در ایران راه.

یک: من در جامعه از سال 1999. من مدیر اجرایی Northlands ماموریت نجات تا پایان سال 2014. من مشغول به کار با سازمان های غیر انتفاعی با شرکت به نام جسورانه پیشرو. در ماه مه گذشته موقعیت آمد باز در ایران راه, و من تا به حال برخی از دوستان نزدیک که اجازه دهید من در مورد آن می دانیم. من همیشه احترام زیادی برای ایالات راه و داوطلبان کسب و کار مردم که در اجرای راه متحده. همه از جمع آوری کمک های مردمی و داوطلب همواره شیفته من است که آنها در حال پس دادن به جامعه, بنابراین من می خواستم به بخشی از یک سازمان است که می خواهم.

Q: چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس نهفته ایران در راه است ؟

یک: ما به روی عموم بسته شده و ما همه کار از راه دور. من فکر می کنم این واقعا تحت فشار قرار دادند و ما را به فکر می کنم متفاوت در سراسر جامعه است. ما در واقع یک فرایند برنامه ریزی استراتژیک در جریان هفته قبل از فرماندار بسته مدارس. سی درصد از آنچه که ما صحبت کردن در مورد ما در زمان خاموش هیئت مدیره به دلیل آن را فقط نمی اعمال کنه. ما واقعا با تمرکز بر چگونه به ما کمک کند در حال حاضر, بنابراین ما باید یک صندوق و ما باید $50,000 مسابقه برای کمک به تلاش های امدادی. ما مطرح کرده اند یکی دیگر از $20,000 به حدود $70 ، 000 تا کنون که در حال رفتن به رفتن به مواد غذایی و اجاره کمک. پس از آن نیز دیگر COVID-19 مسائل به عنوان آنها می آیند تا.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

س: چه کار می کنید در حال حاضر برای کمک به کاهش این وضعیت ؟

یک: ما راه اندازی شد https://www.givegfegf.org/helpبنابراین افرادی که به آنها نیاز دارید می توانید ثبت نام وجود دارد به ما اجازه می دانم که اگر آنها واجد شرایط برای برخی از منابع ما. مردم همچنین می توانید ثبت نام به داوطلب وجود دارد و ما در حال تلاش برای کمک به مردم در ارتباط با سازمان های غیر انتفاعی منطقه به عنوان مورد نیاز و به عنوان آنها قادر به بر اساس COVID-19. ما در حال تلاش برای کشف کردن آنچه که ما قصد داریم برای انجام تا آنجا که اجاره کمک و چیزی است که ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم به ماندن در خانه های خود.

س: چه شرایطی در مورد داوطلبان?

یک: من می دانم که بسیاری از سازمان های محلی گزارش داد که آنها کمی کادر از داوطلبان شده است که اضافه کار با آنها, اما وجود دارد مقدار زیادی از امکانات جدید در آینده است. ما در حال کار با بالا Red River Valley COAD است که محلی برای امداد رسانی به سیل پاسخ. ما فقط در حال حاضر صحبت کردن در مورد, اگر جاری شدن سیل وجود دارد چگونه ما دریافت داوطلبان و کمک به با برخی از پایه های اضطراری سیل تسکین اگر برای مردم آب در زیرزمین است. ما در مورد چگونه به داوطلبان برای که و با COVID-19 همه چیز سخت تر است چرا که شما باید بیشتر احتیاط و فکر می کنم در مورد چیزهای مختلف است که شما تا به حال فکر قبل از.

س: چه چیزی می تواند به مردم در جامعه انجام دهید برای کمک به?

یک: ما در حال تلاش برای تشویق مردم به انجام سه چیز اصلی که به نوع سخاوتمندانه و پس از آن بود وجود دارد برای یکی دیگر. اگر شما به درایو از طریق شما ممکن است فکر می کنم در مورد خرید چیزی برای فرد پشت سر شما. چیزهای کوچک یک راه طولانی بروید. ما باید یک صندوق به طوری که مردم می تواند کمک به ایران در راه است. البته دیگر سازمان های غیر انتفاعی است که نیاز به کمک بیش از حد به طوری که راه را به من بدهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>