سیل تاج در گرند فرک بیش از یک هفته از اواخر هفته آسمانی می تواند تاثیر پیش بینی

Red River در چنگال بزرگ در حال اجرا بود در 21.2 پا صبح روز دوشنبه و انتظار می رود که به 43.8 پا بیش از هفت روز آینده. سیل مرحله آغاز می شود در 28 و در 44 پا رودخانه جاده و خیابان 17 غربی بسته مونتاژ خواهد شد.

سطح آب در فارگو انتظار می رود به تاج در 31 فوت در 2 آوریل به طور قابل توجهی پایین تر از برآورد اولیه. تاج در چنگال های بزرگ و منطقه در شمال حوضه است که هنوز هم به احتمال زیاد بیش از یک هفته است. جاری شدن سیل است که انتظار می رود برای رسیدن به سطح متوسط در بخش مرکزی حوضه در هفته آینده با توجه به پیش بینی های فعلی.

در سیل جلسه صبح دوشنبه, مارس 30 برای اولین بار در یک سری از روزانه سیل جلسات انتظار می رود برای اجرای بیش از دو هفته و آب و هوا خدمات ملی سرب پیش بینی جیم قیصر گفت: پیش بینی می تواند تغییر بر اساس چقدر آسمانی منطقه دریافت در هفته های آینده.

یک سیستم آب و هوا انتظار می رود را در حدود یک دهم تا یک چهارم از یک اینچ از آسمانی به شمال داکوتای شمالی صبح روز چهارشنبه با بیش آسمانی ممکن است در منطقه شنبه و جمعه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“بدیهی است که ما در آن پنجره که در آن همه چیز هنوز هم می توانید تغییر دهید و در درجه حرارت بستگی دارد رژیم ما می تواند مقابله با برف و نه باران” قیصر گفت. “در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد با توجه به پیگیری از این سیستم ما در حال رفتن به دیدن باران/خط برف در جایی در سراسر جنوب دره به دریاچه جنگل/شمال مینه سوتا منطقه با برف بیشتر در سراسر شمال دره و در درجه اول باران در سراسر جنوب, اما ما به شما را به دیدن جایی که این طوفان پیگیری می رود و آنچه در درجه حرارت رژیم می کند.”

درجه حرارت گرمتر خواهد شد گذشته از طریق پنج شنبه اما روز شنبه را ببینید قطره به 40s و 30s, قیصر گفت. توسط پنجشنبه و جمعه دمای انتظار می رود به شیب زیر نقطه انجماد کاهش و یا متوقف کردن ذوب برف به برف بیشتر است به طور بالقوه اضافه شده به برف.

سیل پیش بینی در ابتدا پیش بینی تاریخی سیل قرمز در حوضه رودخانه در سال 2020 اما قیصر گفت که حتی ذوب برف و کمی آسمانی از ژانویه بهبود یافته است که چشم انداز.

Red River در گرند فرک در ابتدا پیش بینی کرد که 50 درصد شانس فراتر 48.8 و 5 درصد شانس زیادی رکورد در سال 1997.

NWS را به روز رسانی سیل پیش بینی در طول هفته به عنوان نظارت از سیستم های آسمانی در این منطقه همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>