Flippy یک پسر عموی و او را به زودی خواهید بود کوه در می رم همبرگر در قلعه سفید.

“Flippy” برای کسانی که ممکن است به یاد داشته باشید این است که یک روبات آشپز. تولید شده توسط Fanuc و به زندگی به ارمغان آورد پاسادنا مبتنی بر Miso رباتیک برگر-کوه در می رم بازوی رباتیک است که در حال حاضر در حال استفاده در بیش از 30 CaliBurger رستوران ها و همچنین در ورزشگاه طفره زن.

قلعه سفید — که کوچک مربع شکل لغزنده به یک جزء اصلی در میان شام در غرب — به ارمغان آورده است Flippy سر و صدا (ربات-در-یک-راه آهن) به آن آشپزخانه برای تست. برگر های زنجیره ای برنامه ای برای ادغام این فن آوری به عملیات خود در این پاییز.

Miso اصلی بازوی روباتیک کار می کرد از یک موقعیت ثابت اما Flippy غرش گسترش از بالا و می توانید اسلاید در امتداد یک خط از تجهیزات آشپزخانه.

تکنولوژی ramping تا به سرعت در صنایع. و در حالی که اتوماسیون بهبود سرعت و کارایی بسیاری نگران آن منجر به سنگین از دست دادن شغل — و نه فقط در خدمات مواد غذایی بلکه در صنایع در سراسر هیئت مدیره.

Flippy ابر متصل هوش مصنوعی پلت فرم ترکیبی حرارتی چشم انداز و 3D و کامپیوتر-vision داده و همچنین ماشین-الگوریتم های یادگیری. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Miso رباتیک)

قلعه سفید را به جلو نگاه کنید

تاسیس در سال 1921, کلمبوس, اوهایو مستقر در قلعه سفید یکی از قدیمی ترین فست فود زنجیره ای در ایالات متحده آمریکا با 365 رستوران ها در سراسر کشور.

این یک تاریخ غنی اما این شرکت آماده است به جلو حرکت کند.

“قلعه سفید است که یک صنعت مبتکر و ما را به مقدار زیادی از غرور و افتخار در تاریخ ما — هرگز فراموش کردن در مورد آینده پیش رو” مدیر عامل شرکت لیزا اینگرام در بیانیه ای گفت. “زمان هرگز کامل تر به پیش بینی آنچه که در قرن آینده از قلعه سفید و صنعت رستوران به نظر می رسد.”

نمایندگان با Miso رباتیک می تواند به اظهار نظر در این شرکت رو به رشد همکاری با قلعه سفید.

ابر متصل AI پلت فرم

Miso روبات طراحی شده برای سرعت تولید و بهبود توزیع نیروی کار در رستوران های فست فود. و با COVID-19 pandemic هنوز هم در اثر تکنولوژی رباتیک می افزاید: یک لایه امنیتی به روند پخت و پز در زمانی که سلامت است که در ذهن همه را به شرکت فناوری گفت.

Flippy این نرم افزار پیچیده و چشم انداز 3D اجازه می دهد تا ربات برای دیدن آنچه اتفاق می افتد در کوره. با استفاده از سنسورهای هوشمند و مانیتورینگ ربات می تواند واکنش نشان می دهند به انواع متغیرها از جمله دما و زمان برای اطمینان از همبرگر پخته شده به طور مداوم در هر زمان.

Miso امید برای سرعت بخشیدن به تصویب هوش مصنوعی و رباتیک در سراسر صنعت رستوران. این شرکت می گوید این تکنولوژی کمک خواهد کرد که کارگران جلوگیری از کارهای تکراری به طوری که آنها می توانید تمرکز بر روی خدمات به مشتریان است.

سنگین زیان کار می رود

یک رستوران با یک رباتیک کارکنان پخت و پز به طور بالقوه می تواند کاهش تعداد کارمندان قابل ملاحظه و تعدادی از مطالعات پیش بینی رباتیک منجر به سنگین زیان کار است. یک سال 2017 گزارش از McKinsey Global Institute گفت: 400 به 800 میلیون نفر در سراسر جهان می تواند آواره اتوماسیون و نیاز به پیدا کردن شغل جدید تا سال 2030.

“تعداد بسیار کمی از مشاغل — کمتر از 5 درصد — شامل به طور کامل از فعالیت های است که می تواند befully خودکار” این گزارش گفت:. “با این حال در حدود 60 درصد از مشاغل حداقل یک سوم از مؤسسان فعالیت می تواند به صورت خودکار بنحوی قابل توجهی محل کار تحولات و تغییرات برای همه کارگران است.”

اتوماسیون در حال حاضر ساخته شده راه خود را به مک دونالد Corp. فست فود titan در فروشگاه کیوسک که در آن مشتریان می توانید سفارشات خود را و این شرکت به زودی ramping تا استفاده از آن از صدای فعال جهت مصرف به منظور کاهش زمان انتظار در آن درایو-از طریق خطوط.

وندی برنامه ای برای نصب خود سفارش کیوسک در همه مکان ها و مترو راه اندازی یک Facebook Messenger ربات است که مشتریان برای سفارش غذا از طریق Facebook از 26,500 مکان در ایالات متحده آمریکا

اتوماسیون نیز خزنده به پیتزا کسب و کار.

پیک نیک, سیاتل, راه اندازی, تازگی پرده برداری از یک پیتزا-ساخت ربات است که می تواند ماهرانه بپاشید و پنیر و سس فلفلی و دیگر پر کردن در یک پیتزا در یک ماده از ثانیه و مهره های بازی دومینو یک پیتزا-تحویل ربات که در مرحله تست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de