آنچه که می تواند ایستادن در راه است ؟ بی تفاوت بازی ضعیف دفاع و گیج کننده قدرت بازی ؟

ریاضی پیچیده نیست.

ونکوور کناکز بودند در سرعت 97 امتیاز ورود یک شنبه شب مبارزه با شعله کلگری. آنها می دانند که می تواند عملکرد نوار برای اطمینان از NHL باشگاه پیشرفت به postseason برای اولین بار در پنج سال.

آنها همچنین می دانیم اگر حرکت نگهداری در یخ — Canucks بودند سوار نه بازی برنده خط و سپس در شش بازی homestand باید کاتالیزور برای حفظ این باشگاه از دست دادن زمین به محکم بسته بندی شده از اقیانوس آرام در بخش تعقیب است.

آنچه که می تواند ایستادن در راه است ؟

صدمات? براک Boeser کردم تا اندرو Mangiapane در صدبوردس در دوره سوم و در سمت چپ بازی برگزاری بازوی خود را.

بی تفاوت بازی ضعیف دفاع و گیج کننده قدرت بازی ؟

وجود دارد به اندازه کافی از این شنبه. آن اضافه کنید و آن را به نوبه خود می تواند کشش درایو را به روزانه شور و مشورت از چه اشتباه رفته است.

در اینجا چیزی است که ما یاد گرفتیم در یک مرزی حذفی-سبک کشمکش به عنوان Canucks شد clobbered 6-2:


تنر پیرسون #70 از ونکوور کناکز جشن پس از به ثمر رساندن گل در برابر شعله کلگری در طول NHL در راجرز آرنا در فوریه 8 سال 2020 در ونکوور کانادا.

غنی لام / گتی ایماژ

دفاع به سادگی نمی تواند استراحت

یکی از پیشرفت های در یعقوب Markstrom بازی است که توانایی خود را برای پیگیری جن.

آن را پیچیده می شود هنگامی که بازیکنان در بالای خود را از بین بردن چروک دور خود دید و وقتی که می آید از خود بازیکنان مشکل این است که تنها بزرگ شده. و آن اتفاق افتاده است به سادگی بیش از حد اغلب شنبه و نگرانی در مورد پایین-پایین پوشش.

پس از تنر پیرسون به Canucks سرب پس از فقط 35 ثانیه, Derek Ryan کردم کمک از جیک Virtanen. به جای وسیع برای جلوگیری از ضربه اطمینان حاصل کرد که Markstrom خواهد دیدن نسخه کناکز جناح راست ایستاده بود تا برای جلوگیری و Markstrom نمی بینم wrister پیدا کردن سمت دور.

بود که به دنبال یک پوشش مشکل که در سمت چپ Markstrom miffed.

زمانی که جانی Gaudreau تغذیه کراس یخ تصویب به متی Tkachuk جناح تا به حال زمان کافی برای تصمیم گیری که آیا به ساقه و یا deke. Troy Stecher و الکس Edler که در آن مستعد در پست دور و Tkachuk رفت و به پشت دست ضربه زدن. Markstrom کردم یک تکه از آن را قبل از آن trickled در سراسر خط.

پس از آدم tipping point pr کشیده Canucks حتی با اولین هدف خود در 15 بازی وجود دارد یکی دیگر از مشکل بینایی برای Markstrom. زمانی که دیلون Dube چرخ به بالا اسلات اجازه دهید به یک شات پرواز رایان بود که بسته کردگی توسط کوین هیوز فقط به اندازه کافی بلند است که جن در بر داشت استیک سمت قبل از Markstrom دنبال آن است.

به اعتبار خود Markstrom خود را حفظ وقار و دشوار سوم-دوره موجب صرفه جویی کردن Tkachuk و Gaudreau نگه داشته Canucks قابل توجه در محدوده.

سپس آمد و خنجر. میلان Lucic اجازه داده شد برای راه اندازی فروشگاه در بالای چین در بازی قدرت و Jordie بن نمی تواند موقعیت برای جلوگیری از درشت جناح از دوباره کارگردانی یک نقطه ضربه به آن را 4-2. Sean موناهان شد و سپس همه به تنهایی و به راحتی سپرده 2-در-1 قبل از توبیاس Rieder رو خالی-netter.


متی Tkachuk #19 از شعله کلگری قرار می دهد deke در دروازه بان یعقوب Markstrom #25 ونکوور کناکز به نمره هدف در طول NHL در راجرز آرنا در فوریه 8 سال 2020 در ونکوور کانادا.

غنی لام / گتی ایماژ

یکی دیگر از قدرت-بازی بازی های جلسه

J. T. Miller به نام ازدحام اول قدرت-بازی بازی های واحد قبل از صبح اسکیت.

آنجا صحبت شد و با اشاره و تکان. و وجود دارد دلیلی برای باور قابل توجه دو بار با استفاده دوشنبه در مینه سوتا بود دلیل به این باور است که یک عنصر حیاتی از این باشگاه بازی نیاز به یک نیشگون گرفتن و کشیدن و یا دو و تعمیرات اساسی است.

اما قبل از آن PP تلاش در برابر وحشی کناکز رفته بود 4-برای-36 در 13 بازی span برای یک 11.1 درصد بهره وری. بنابراین واضح است نیاز به بهبود است. این که آیا آن را رها عبور از هدر رفتن زمان و یا اینکه بیش از حد قابل پیش بینی و راه اندازی کامل عبور به صورت کامل هدف آن صدمه زدن به PP1 که رفت 0-برای-3.

“این تنها بودن با اعتماد به نفس بیشتر با جن چون ما باید خیلی مهارت در واحد ما” گفت: Bo Horvat. “این یک موضوع ساخت بازی درست زمانی که شما از این فرصت و اعتماد به نفس چیزی است که بزرگترین چیزی که برای ما در حال حاضر است.”

کناکز فرصتی برای پاک کردن یک 2-1 کسری در دوره اول. آنها قرار داده الیاس Pettersson در سمت چپ نقطه Boeser در سمت راست نقطه Horvat در سپر و میلر به عنوان پایین-پایین حضور. شعله های آتش سقوط به نفی Pettersson و Boeser. و هنگامی که هیوز اجازه دهید یک نقطه به ضرب گلوله پرواز در دومین بازی قدرت از دوره وجود دارد هیچ کس در net.

چرا به چرخش در O-zone? چرا سریع هیوز رفتن به پایین و پایین به باز کردن یک backdoor غذا ؟

میلر بسته پانچ بیش از حد

اضافه کردن مایل pugilist به میلر رزومه.

به عنوان اگر وجود ندارد به اندازه کافی به درک در مورد سخت کوش سخت صحبت کردن و محور جناح — او 21 اهداف یکی از حرفه ای بالا — شما می توانید اضافه کردن یکی دیگر از علاوه بر این به مبارزه خود را کارت پس از او اوراق با Tkachuk پس از باز کردن هدف است.

میلر رها نمی کند و به دستگیره در اغلب موارد و مبارزه کرده است فقط هفت بار در سطح NHL اما او نیز نمی انتخاب کنید لکه های خود را. زمانی که او در خلیج تمپا او در بروکس Orpik در پلی آف. و هنگامی که او در نیویورک او را به چالش کشیده شیا وبر در postseason.

با توجه به هاکی fights.com میلر برنده نیست, کسانی که به حملات با Orpik و وبر اما او به بسیاری از نقاط نمره با این هم تیمی چون شنبه بود و فقط یک مثال دیگر از درجه حرارت رو به افزایش در این بازی است.

bkuzma@postmedia.com
twitter.com/@benkuzma


بازی بعدی

دوشنبه

نشویل شکارچیان در مقابل ونکوور کناکز

7 بعد از ظهر راجرز آرناتلویزیون: SNETP; رادیو: SNET 650 AM


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im