پرچم چراغ تعطیلات گسترش تشویق در میان coronavirus بحران

آنها یک لفظ نور در تاریکی است.

در جیب جنوب کالیفرنیا ساکنان را در بر داشت یک راه برای گسترش و تشویق و امید و به این معنا است که ما را از این طریق دریافت کنید.

برای برخی از, آن را چراغ تعطیلات.

برای دیگران آن را پرچم آمریکا.

برای بسیاری از آن را به معنای گام اول است.

لس آنجلس سرپرست جانیس هان ارسال شده در توییتر چهار شنبه, مارس 18 دعوت مردم به اتحاد با بالا بردن پرچم و حتی به عنوان آنها را از هم جدا ماندن از لحاظ جسمی.

“آن را به یاد مردم است که ما در این با هم و در واقع این یک قانون میهن پرستی به دنبال خود دولت حکم در مورد ماندن صفحه اصلی” هان در مصاحبه ای گفت:.

آمریکایی ها در سراسر کشور قرار داده تا پرچم در روز پس از 9/11 به نماد “متحد ایستاده ایم” و این همان پیام امر, امروز, او گفت:.

سابق دموکرات عضو کنگره هان گفت: پرچم بود, جهانی حزبی نماد است.

“در زمان جنگ و در زمان جشن در طول زمان از یادمانهای پرچم نشان دهنده بهترین و درخشان از ما,” او گفت:.

در حالی که او نمی تواند صحبت می کنند به او همسایه به دلیل قرنطینه او می بیند پرچم در خارج از خانه و آن را شکلی از ارتباط او گفت:.

در حالی که مردم شده اند پیام کوتاه خود تصاویری از پرچم های خود را, او مطمئن نیستید که چگونه گسترده آن است: “من در روز 5 از ماندن در منزل,” او گفت:.

در کنار رودخانه هر دو پرچم و چراغ تعطیلات فنر.

“این فقط من و چند همسایگان در حال حاضر,” گفت: کارن رایت رودخانه مقیم اما او گفت: دوستان و همسایگان ابراز علاقه در سایت های رسانه های اجتماعی Nextdoor Facebook و توییتر. “اگر آنها و همسایگان خود آن را دیدم و آن را انجام داد این دل تنگی می تواند تبدیل به یک پیام از امید است.”

انگیزه مشابه بود برای پگی Kramer یک Gardena resident که قرار دادن پرچم آمریکا و چراغ تعطیلات.

او جنبش “چراغ برای وحدت است.”

آن چیزی است که او گفت: کشور نیاز به بیشتر از او به عنوان مقایسه او شهروندان پاسخ به قرنطینه ایتالیایی آواز به هر یک از دیگر از بالکن.

“آن را متعفن افسرده گفت:” Kramer 70 بود که به خانه فرستاده از کار سهشنبه, مارس 17 به دلیل سن او قرار می دهد و او را در معرض خطر. “این امر می تواند خوب اگر شما می توانید در ماشین خود را با خانواده و یا کسانی که مکان های که در آن شما مجاز به گرفتن یک پیاده روی و دیدن این نمایش زیبا ما در اطراف تعطیلات. من فکر می کنم این امر می تواند بسیار وحدت و حمایت شده است.”

ریورساید شهردار فرسوده بیلی نیز خواسته ساکنان به نگاه کردن به همسایگان خود و به منظور بالا بردن یک نماد است که آنها انجام این کار شد.

“این یک زمان برای ما به گرد هم می آیند برای پاسخ بنابراین من از همه Riversdiers برای پیوستن به من در پرواز ما پرچم” بیلی گفت. “همانطور که تاریخ نشان داده ما پرچم ما می توانید آب و هوا هر طوفان. بنابراین پرچم خود را به پرواز ریورساید و وحدت را از طریق این زمان دشوار است.”

چیزی از جنبش در سراسر کشور آغاز شده و با خط Grindle یک گوینده برای Milwaukee Brewers که پیشنهاد شده در یکشنبه 15 مارس مردم قرار داده تا خود را به چراغ های کریسمس.

“چه می شود اگر همه ما قرار داده و ما چراغ های کریسمس به عقب؟” Grindle پرسید. “سپس ما می تواند در ماشین و رانندگی در اطراف و به آنها نگاه کنید. که به نظر می رسد مانند یک عادلانه اجتماعی فاصله فعالیت است.”

جمعه, مارس 20 tweet به حال بیش از 2800 دوست دارد و صدها نفر از پاسخ بسیاری از مردم برای ابراز حمایت از این ایده است.

نه هر کس است مسیحی پس از چراغ های کریسمس ممکن است مناسب برای همه کرامر گفت. اما گوزن های شمالی, نور, رشته های پلاستیکی و پرچم چیزی است که می تواند بسیاری از تکرار او گفت:.

هر دو کرامر و رایت می گویند آنها نوشته شده آنلاین در مورد ایده های خود را دیده و بسیاری از آن حمایت بدون در نظر گرفتن عمل است.

اما آنها به مقدار زیادی از زمان به کار بر روی آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>