Fix 3 مشترک ردیابی اشتباهات برای جلوگیری از پرداخت الکترونیکی مشکلات


پرداخت با پول نقد است که نه تنها “از مد افتاده” این روزها دلسرد در این زمان با تلاش برای کنترل coronavirus. Postmedia اخبار

اگر شما شده است با استفاده از پول نقد برای نگه داشتن شما را از ولخرجی های COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر ممکن است زمان مناسبی برای امتحان کردن روش های مختلف

س: من مردی که همیشه پول نقد در جیب خود. و اگر من به اندازه کافی پول نقد در من نمی خرید هر آنچه در آن است من به دنبال در. بچه ها من یک زمان سخت و با من تماس قدیمی, اما من ترجیح می دهم آن را بازی امن. به تازگی هر چند من گرفتار شده ام چند بار که در آن فروشگاه ها را متوقف کرده اند در نظر گرفتن پول نقد در طول coronavirus همه گیر و من لازم نیست که یک کارت همراه. من فراتر از نگرانی های امنیتی در مورد پرداخت با پلاستیک راه آن را بیش از حد آسان به مشکل با کارت های اعتباری. شده است وجود دارد که نمی خواهید آن را انجام دهد. اما در حال حاضر من باید به شکل از چگونه به پرداخت الکترونیکی در فروشگاه ها که نمی را به پول نقد. چه می توانم انجام دهم هنوز هم به خرید چیزی که من نیاز دارم اما نه آن را آسان تر در خودم به صرف پول بیش از حد سریع به خصوص از آنجا که من کار شغل کمتر در حال حاضر ؟ ~ دارن

یک: این بیماری همه گیر است که ما را مجبور به دوباره ما چگونه انجام تقریبا همه چیز را در ما روز به روز زندگی می کند و ما در حال به چالش کشیده به تغییر برخی از چیزهایی. پرداخت الکترونیکی را می توان یکی از کسانی که همه چیز.

در حالی که بچه های خود را ممکن است تماس شما قدیمی از مد افتاده شما هوشمند برای خودتان می دانید و چگونه شما را مدیریت امور مالی خود را. اگر شما می دانید که شما یک زمان سخت تر حلق آویز بر روی پول خود را اگر شما پرداخت با پلاستیک, شما تنها نیستید. آن یافت شده است که کسانی که پرداخت توسط کارت اعتباری صرف تا آنجا که 15 درصد بیشتر کالا و خدمات نسبت به کسانی که با پرداخت پول نقد.

ترفند برای استفاده از پلاستیک و الکترونیکی روش های پرداخت در طول COVID-19 همه گیر است که به ترکیب خوب ردیابی مواد و روش ها برای هزینه های خود را به طوری که شما نمی تواند انجام دور. اینها مهارت های شما از سود برای سال آمده است.

آن را از همیشه آسان تر برای پیگیری هزینه های خود را در طول coronavirus

وجود دارد هرگز یک زمان خوبی برای پیگیری چگونه شما صرف پول خود را? این یک کار سخت و طاقت فرسا است که بسیاری از مردم ترجیح می دهند هرگز به انجام. اما با اجتماعی فاصله خود و انزوای آن را آسان تر از همیشه در حال حاضر چون ما هزینه های کمتر. این ترجمه را به کمتر رسید و کمتر از هزینه های که باعث می شود پیگیری بسیار ساده تر.

بسیاری از ما زمان کمی اضافی در دست ما برای رسیدن به چیزهایی که ما شده ایم به معنی انجام دهد. را ردیابی یکی از چیزهایی که در اطراف شما به انجام. آن زمان همه چیز به حالت عادی بازگشت شما را نمیفهمد چه کار بهترین برای شما و می تواند در انجام آن.

قبل از ما در پرداخت الکترونیکی گزینه در اینجا به برخی از اشتباهات رایج که بسیاری از مردم هنگامی که آنها شروع به ردیابی هزینه های خود را:

1. ردیابی در مقابل رکورد نگه داشتن

ردیابی هزینه های خود شامل به دنبال در آنچه که ما صرف پول ما در به عنوان مثال اجاره, برق, مواد غذایی, دارو, مواد غذایی حیوان خانگی و یا ما همراه لایحه نیست که فروشگاه یا خدمات ذکر شده در کارت اعتباری یا حساب بانکی بیانیه. دیدن Costco یا آمازون در بیانیه ما نمی کند در واقع به ما بگویید چه ما خریداری شده است. پرداخت الکترونیکی روش های مربوط به هر یک از حساب بانکی یا کارت اعتباری بنابراین صرف نظر از نوع پرداخت ردیابی است که به دنبال به ما رسید و با توجه به آنچه که ما صرف شده برای هر بودجه رده.

چگونه به صرفه جویی در مواد غذایی

2. ردیابی نیست همه-یا-هیچ چیز بازی

اگر پیگیری همه هزینه های خود را بیش از حد سخت است به جای نمی ردیابی در همه شروع با یک نوع از هزینه های که در آن شما واقعا مطمئن نیستید آنچه شما صرف. مواد غذایی و مواد غذایی می تواند مانند است که به خصوص در طول همه گیر هنگامی که ما قادر به دریافت همه چیز را در لیست ما در یک زمان. راه دیگر برای حفظ ردیابی ساده است برای پیگیری آنچه شما صرف در هر یک از بودجه خود را دسته بندی ها در یک نوع فروشگاه. فروشگاههای جعبه بزرگ مانند فروشگاه خارج شده و یا حتی آمازون مناسب انتخاب از آنجا که شما می توانید به خرید چیزی است که برای تقریبا هر بودجه دسته بر یک رسید.

چه اصلی بودجه ها ؟

3. وجود دارد بیش از یک راه برای ردیابی هزینه های

پول شخصی است و بنابراین ردیابی است. این سیستم است که با این نسخهها کار برای یک فرد ممکن است کار دیگری انجام آنچه که برای شما کار می کند. برخی از خواهد شد نگه داشتن یک نوت بوک در آشپزخانه و صرف چند دقیقه هر شب به دنبال خود رسید و پیگیری جایی که آنها صرف پول خود را. برای دیگران یک برنامه بر روی گوشی های هوشمند و یا صفحه گسترده اکسل بر روی لپ تاپ خود خواهد بود که راه را برای رفتن. هنگامی که شما انجام آنچه با این نسخهها کار بهترین برای شما به آن را آسان تر به چوب با آن.

ردیابی هزینه های خود را می تواند شما را حل کند مشکلات بودجه

اجتناب از پول کثیف

این هیچ راز است که پول کثیف است. این درست بود قبل از همه گیر است و قطعا درست است در حال حاضر. در تلاش برای کاهش تعداد بالقوه آلوده سطوح خود را در خط مقدم کارکنان لمس بسیاری از خرده فروشان را به طور موقت متوقف شد, پذیرش, نقدی, به عنوان یک شکل از پرداخت. برای کسانی که بودجه و مدیریت پول خود را با پرداخت نقدی این می تواند یک مشکل تنظیم است.

در حالی که چگونه به شما پرداخت می تواند تاثیر چقدر شما را صرف پیدا کردن یک راه خوب برای پیگیری هزینه های خود را کمک خواهد کرد که شما هم بودجه خود را. در اینجا روش های مختلف پرداخت که با توجه به ارزش زمانی که پرداخت با پول نقد است نه یک گزینه.

راهنمایی برای کنترل هزینه های ضربه ای

با پرداخت بدهی و کارت های اعتباری در طول COVID-19

وقتی که می آید به در حال حاضر در دسترس بدون پرداخت پول نقد و پرداخت الکترونیکی روش اولین روشی که به ذهن می آید این است که با پرداخت بدهی و کارت های اعتباری. شیر با هر نوع کارت راه رفتن برای حداقل, تماس, تا زمانی که کارت خود را برای تنظیم آن. اگر کارت شما دارای شیر از ویژگی های در دسترس, اما آن کار نمی کند برای شما, تماس با موسسه مالی خود و یا شرکت صادر کننده کارت آن را فعال کنید. شیر یک راه آسان برای کوچکتر معاملات اما مطمئن شوید که به درخواست برای دریافت اگر یکی نیست ارائه شده به طوری که شما می توانید آهنگ های خود را خرید.

چگونه برای محافظت از خودتان را از ضربه بزنید و یا موج سرقت هویت

برخی از تجار اجازه نمی دهد برای خرید شیر و یا یک محدودیت وجود دارد تا چه اندازه می تواند خریداری شده توسط ضربه بزنید. این اقدامات پیشگیری از تقلب, پس بعد بهترین پرداخت الکترونیکی روش قرار دادن تراشه های خود را به کارت به نقطه از فروش ترمینال و وارد کردن PIN خود را بر روی صفحه کلید. این اما به این معنی نیست که شما در حال دست زدن به بالا-سطح تماس. برای کمک به جلوگیری از انتقال coronavirus برخی از فروشگاه های تحت پوشش خود را پین پد با روشن پلاستیکی بپیچید به طوری که آنها می توانید پاکسازی پین پد غالبا بدون آسیب رساندن به خود ترمینال.

بانکداری الکترونیکی آن است بی خطر است ؟

تنظیم پرداخت جلوتر از زمان

برخی از خرده فروشان را انتخاب کرده اند و به مشتریان پرداخت جلوتر از زمان و پس از آن صبر در خارج و یا در وسیله نقلیه خود را انتخاب کنید تا خود را خرید. این کاهش مخاطب کمک می کند تا احترام اجتماعی-دورى قوانین. نیم یک تاجر جلوتر از زمان و پرداخت از طریق تلفن با این نسخهها کار با اکثر کارت های اعتباری و به طور بالقوه برخی از کارت های بدهی. شما همچنین می تواند استفاده از خدمات پرداخت مانند پی پال و یا تعامل e-transfer برای کمک به تسهیل حساب بانکی یا کارت اعتباری معاملات هنگامی که شما پرداخت جلوتر از زمان. اگر شما با توجه به شماره مرجع برای تایید یک تراکنش را یادداشت آن با آنچه شما در خرید و چه مقدار شما صرف در خود را ردیابی نوت بوک برنامه و یا صفحه گسترده.

با استفاده از بدهی و کارت های اعتباری به صورت آنلاین و یا از طریق تلفن

بدهی و کارت های اعتباری در نظر گرفته نمی برابر زمانی که آن را برای استفاده آنلاین و یا پرداخت از طریق تلفن. کارت های بدهی و حتی بعضی ها که یکپارچه با ویزا و یا مسترکارت سیستم تنها می تواند در فرد است. برای پیدا کردن آنچه که محدودیت های اعمال شده بر روی کارت خود را در حال بازدید از موسسه مالی خود را و یا وب سایت خود را به تیم خدمات مشتری تماس بگیرید.

سنتی کارت های اعتباری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خرید آنلاین; با این حال اطمینان حاصل شود که شما تنها با انجام این کار در یک پرداخت امن سایت (بررسی یک نماد قفل در شروع URL) و هنگامی که متصل به یک اتصال به اینترنت امن. باز کردن شبکه های Wi-Fi که در آن هیچ لاگین رمز عبور مورد نیاز است یک دستور غذا برای فاجعه وقتی که می آید به تبادل اطلاعات حساس است.

پیش پرداخت کارت های اعتباری

پیش پرداخت ویزا و MasterCards در دسترس هستند برای کمک به شما پرداخت در فروشگاه زمانی که شما لازم نیست که کارت اعتباری سنتی. هنگامی که شما خرید یک کارت پیش پرداخت شما می توانید اضافه کردن وجوه از حساب بانکی شما; مقدار شما اضافه کردن تعیین “حد.” همانطور که با هر گونه خدمات و آگاهی از هزینه ها و شرایط و ضوابط و هر گونه محدودیت در استفاده از. شما می خواهید برای جلوگیری از بارگذاری تا کارت با پول نقد و سپس قادر به استفاده از آن هنگامی که شما به آن نیاز دارید.

فوق العاده آگاهانه در مورد ردیابی هزینه های خود را با پیش پرداخت کارت اعتباری. پول شما را از حساب بانکی خود را برای بارگذاری کارت هنوز هم باید جزء به جزء زمانی که شما پیگیری هزینه های خود را و یا شما هیچ ایده که در آن رفت.

روش های پرداخت الکترونیکی

اگر شما صاحب یک گوشی هوشمند یا پوشیدنی مثل آندروید یا اپل دیده بان شما می توانید خودتان را برای پرداخت های الکترونیکی. برخی از موسسات مالی اجازه خواهد داد که شما را به لینک حساب بانکی خود را به گوگل پرداخت Samsung Pay یا اپل پرداخت. هنگامی که خود را در کیف پول الکترونیکی تنظیم شده است تا اگر تاجر است تا به پرداخت از کیف پول الکترونیکیشما قادر به نگه داشتن دستگاه های هوشمند خود را به یک نقطه از فروش ترمینال به یک معامله. همانطور که با دیگر روش های پرداخت اطمینان حاصل شود که شما دریافت یک رسید و نه تنها پیگیری آنچه شما صرف بلکه مطابقت خود را دریافت و به حساب بانکی یا کارت اعتباری بیانیه.

خط پایین در ساخت و پرداخت الکترونیکی ردیابی هزینه های خود را

پرداخت با پلاستیک بدون درد است; سریع ضربه بزنید یا کش رفتن و شما به تخلیه حساب بانکی شما و یا اشباع کارت اعتباری خود را. دیگر پرداخت الکترونیکی روش به همان اندازه بدون درد است اما می توانید به اشتراک گذاری همان مشکل ساز میباشد. بهترین راه برای مدیریت پول خود را هنگامی که شما می توانید با پرداخت پول نقد است که به دقت پیگیری آنچه شما صرف و ایجاد یک بودجه اضطراری اگر شما از دست داده ایم بخشی از درآمد خود را. شما فقط ممکن است خودتان را قادر به یاد داشته باشید این بیماری همه گیر برای پول خوب مهارت های آن را به شما آموخت.

مربوط به خواندن:

منابع برای کمک به کانادایی ها از نظر مالی در Coronavirus

برخورد با بدهی به عنوان یک صاحب خانه یا مستاجر در طول COVID-19 و فراتر از آن

مراقبت از سلامت خود و رفاه در طول یک بحران

اسکات هانا رئيس جمهور از اعتباری مشاوره, جامعه, یک سازمان غیر انتفاعی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت پول خود را و یا بدهی های تماس اسکات توسطایمیلچک nomoredebts.orgتماس بگیرید و یا 1-888-527-8999.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>