پنج بار برنده اصلی شاراپووا بازنشسته در سن 32

“در زندگی من به تنیس به من یک زندگی” شاراپووا, 32 نوشت: در مقاله اعلام بازنشستگی اش منتشر شده توسط Vanity Fair. “من آن را از دست روزمره است. من از دست آموزش و برنامه روزانه من: بیدار شدن از خواب در سپیده دم, کابل من چپ کفش قبل از من حق و بسته شدن دادگاه دروازه قبل از اینکه من آمار من برای اولین بار توپ از روز است. من از دست من و تیم من مربیان است. من از دست این لحظات با پدر من در عمل دادگاه نیمکت. از دست دادن — برنده یا از دست دادن — و ورزشکاران که آیا آنها آن را می دانستند یا نه که من تحت فشار قرار دادند برای من بهترین است.”

در مقاله شاراپووا توصیف مقدمه به بازی در سن 4, تماشای پدر او بازی در سوچی روسیه و صعود است که به دنبال. او ساخته شده او را حرفه ای اولین بار در آوریل 19, 2001 — او 14th تولد-و برنده اولین گرند اسلم در ویمبلدون در سال 2004. در مسیر به عنوان او را شکست داد و قهرمان سابق لیندسی دونپورت در مرحله نیمه نهایی و ناراحت سرنا ویلیامز در فینال.

“من ساده و بی تکلف 17 ساله هنوز هم جمع آوری تمبر و نمی دانند قدر از پیروزی من تا زمانی که من مسن تر بود — و من خوشحالم که من نمی,” او نوشت. او که فصل را با یک آسیب روتاتور کاف و بعد از آن تا به حال عمل جراحی برای اولین بار از بسیاری از صدمات به مانع حرفه ای خود را.

او رسیده No. 1 on Aug. 22, 2005.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در همه برنده 36 تور WTA عناوین و نزدیک به 39 میلیون دلار در پول جایزه. او حرفه ای ضبط در تور 645-171.

در او چه خواهد بود به مصاف شاراپووا از دست رفته در دور باز از استرالیا در ماه ژانویه به کرواتی دانا Vekic و 6-3 6-4.

شاراپووا برنده آمریکا در سال 2006 استرالیا در سال 2008 و دو باز فرانسوی عناوین — 2012 و 2014. به نمایندگی از روسیه بومی او همچنین موفق به کسب مدال نقره در المپیک 2012 دست به ویلیامز در فینال.

ویلیامز خنثی متعدد گرند اسلم فرصت برای شاراپووا با شکست دادن او در فینال در استرالیا در سال 2005 ’07 و ’15 در ویمبلدون در سال 2010 و در Roland Garros 2013. در زندگی حرفه ای اش شاراپووا ضرب و شتم ویلیامز فقط سه بار از دست دادن 20.

شاراپووا بود به حالت تعلیق به مدت دو سال — بعد از آن کاهش می یابد و به 15 ماه — در سال 2016 پس از او آزمایش مثبت برای meldonium که او گفت که او تا به حال گرفته شده برای سال. این سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ بعد از آن قرار داده شده در لیست مواد ممنوع.

او نمی آشکار او پس از بازنشستگی قصد دارد در این مقاله اما به وضوح به دنبال به جلو به برخی از زمان و بدون لرز از تنیس.

“بدون توجه به آنچه در پیش روست من اعمال خواهد شد همان تمرکز و همان اخلاق کار و درس من آموخته ام در طول راه.

“در این میان وجود دارد چند چیز ساده من واقعا به دنبال به جلو به: حس آرامش با خانواده من. طولانی بیش از یک فنجان قهوه است. غیر منتظره academist:: دانشجویان آخر هفته. تمرینات از انتخاب من (سلام کلاس رقص!).”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>